Aksu Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Aksu Turizm Seyahat Bileti Al

Aksu Turizm İle Her Yere Kolaylıkla Ulaşım

Kahramanmaraş ta varlığını sürdüren Firmalardan biridir. Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Denizli, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Mersin, Sakarya gibi şehirlerde yoğunluk gösteren firma bugüne kadar yaptığı yenilikçi çalışmalarını devam ederek yurdumuzun pek çok yerinde şubesi olan firmalardandır. Aksu Turizm yaptığı güvenilir taşımacılık ile devam ederek hizmet vermektedir. Tecrübeli kadroları ile hizmet veren firmamız 100 den fazla aracıyla yurdumuzun pek çok yerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yurdumuzda geçmişten bu yana yaptığı taşımacılık hizmetini yüksek kalitede devam etmektedir. Halkın beğenisi toplayan Aksu Turizm yüksek kaliteli hizmet verdiğini müşterilerine kanıtlayarak tercihler içinde en beğenilen olarak seçilmiştir.

Müşterilerine verdiği birçok hizmetten dolayı tercih edilen firma sponsor luk anlaşmaları ile geleceğin sporcularını yetişmesinde büyük katkılarda bulunan firmalardan biri olarak halkın saygısını kazanmıştır. Biz tercih etiğiniz taktirde yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile kolaylıkla alabilirsiniz. Otobüslerinin tamamında yeni eklenen son teknoloji hizmetleri mevcut olup bunlardan TV sinema sistemi, Çok programlı Radyo kanallarının yanı sıra kablosuz internet gibi sistemlerden yararlanabilirsiniz. Firmaya ait otobüsler içinden yer alan koltuklar oldukça geniş olup 2+1  ve 2+2 koltuklar mevcuttur otobüslerde bulunan Kılima sistemleri ile her daim istediğiniz ortamı yaratabilirsiniz. Tecrübeli kaptanlar eşliğinde yolculuğunuzu sürdürdüğünüzü güvenilir bir şekilde istediğiniz yere kadar gideceğiniz temin ederiz.

Firmamızın vatandaşlara sunduğu istek ve şikâyet masası ile istediğin şeyleri sorabilirsiniz. 444 44 46 telefon numarası 7/24 saat destek vermeye devam etmektedir. Kaliteli standartlar sunmak müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere çıkarmak için anketler düzenleyen firmamız çıkan sonuçları kale alıp o doğrultuda hizmet vermeye devam ederek müşteri memnuniyetini sağlamaya amaçlamıştır.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Aksu Turizm Otobüs, Mobil Aksu Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Aksu Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

 

 

Aksu Turizm İletişim


Adres : Şazibey Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 24 Kahramanmaraş/TÜRKİYE
Telefon : (344) 235 11 11 - 15
Website : wwww.aksuturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : (344) 235 11 11 - 15

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...