Aksaray Birlik Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Aksaray Birlik Turizm Bileti Al

Aksaray şehrimizden Afyon, Ankara, Antalya, Bolu, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Nevşehir, Sakarya, Uşak gibi şehirlere hem gidiş hem geliş yolcu taşıyan yıllardır bu işle uğraşan bir firma olan Aksaray Birlik Turizm güler yüzlü güvenilir her müşterisine özenle düzenli hizmet veren Aksaray şehrimizin en çok yolcu taşıyan firmalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.  Her müşteri önemlidir şeklinde sloganları ile yola çıkan yöneticileri her vatandaşın önemli olduğunu dile getirerek hizmet vermeye geçmişten başlayarak devam etmektedir.www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak güvenilir bir yolculuk yapmak istediğinizde biletkess.com sitesinden almanız yeterli olacaktır. Bünyesin de son teknoloji ile donatılmış Otobüslere sahip olan Aksaray Birlik Turizm araçlarında 2+1 ve 2+2 geniş koltukları ile siz değerli müşterilerimizn rahatlığı için çalışmalarına devam etmektedir. Filosuna yeni Otobüsler alarak yeni kaliteli hizmetler vermeye devam eden firma otobüslerde bulunan Tv sinema sistemleri ile kablosuz internetin yanı sıra çok kanlı Radyo sistemi de yer almaktadır.

Yolcu istek ve şikayetli için firmanın sunduğu telefon numarasını 7/24 arayarak istediğiniz her şeyi söyleyebilir istek arzularınızı dile getirebilirsiniz. 444 68 68 numarasını arayarak sorunlarınız hakkında bilgi verip bilgi alabilirsiniz. Mobil cihazlarla biletinizi www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile alabilir güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz. 40 yıllık tecrübesi ile 70 şubesi ile hizmet veren firmamız vatandaşlarımızın tercih ettiği firmaların başında gelmeye devam etmektedir. 20 den fazla şehre yaptığı seyahatler ile yıllardır güvenilir adres olmaya devam etmektedir. Yolcu taşımacılığında her yıl yeni yenilikler katan firma bu yıl da yeni çıkan araçları aldığını duyurarak müşterilerin yeni araçları tercih etmesini diledi. Yıllardır bu işle uğraşan yöneticilerin birçok kuruluşa sponsorluk yaptığını bilmekteyiz siz de bizimle seyahat etmek istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine ziyaret edebilir kredi kartınızı kullanarak güvenilir bir yolculuk yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Aksaray Birlik Turizm Otobüs Biletleri, Otobüs Biletleri, Aksaray Birlik Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

 

Aksaray Birlik Turizm İletişim


Adres : ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ NO: 7 AKSARAY / TÜRKİYE
Telefon : -
Website : www.aksaraybirlik.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 68 68

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...