AK TURİZM SEYAHAT Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


GÜVENİLİR SEYAHATİN ADRESİ; AK TURİZM SEYAHAT BİLETİ AL

Türkiye’nin ileri gelen turizm acentelerinden biridir. Türkiye’nin 81 iline hizmet vermese de turistin çok olduğu, insanların yoğun olduğu merkezleri seçerek bu alanlara seyahat düzenlemektedirler. Bu sebeple’de Kahramanmaraş, Ankara, Bolu, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Sakarya gibi şehirlerin yanı sıra birkaç şehrin merkezine seyahat düzenlemektedir. Kahramanmaraş’ta seyahate geçmek isteyen bir kişi Ankara’ya da direkt geçebilir. Ankara’da da binen bir insan Bursa’yı da görme şansı elde edebilir.

Ak Turizm’i ne için tercih etmeliyiz?

Her zaman gelişmeyi hedefleyen seyahat acentelerini genelde tercih etmeliyiz. Ak Turizm seyahat acentesi de bu konuyu ele alarak gelişimini sürekli olarak sürdürmektedir. Bir diğer sebebi ise Müşterilere nasıl rahat bir seyahat sergilerler. Müşterinin rahatını düşünüyorlar mıdır? Müşteri ile irtibata ne kadar önem verirler. Daha önceden çalıştığı firmalar nelerdir. Daha önceki müşteriler ne gibi şikâyetler göstermiştir. Bu gibi soruları görüşleri inceleyerek de bu gibi güvenilir acenteleri tercih edebilirsiniz.

Ak Turizm’in Ne gibi Rahatlıklar sunmaktadır?

Kaliteli bir seyahat için doğru adres diyebiliriz. Müşterilerine her zaman rahat bir seyahat sundukları için bunu söylemekten gurur duyuyoruz. Ak Turizm Müşterilerine genellikle “ Geniş Koltuklar, 50 kanalı çeken uydu ve televizyonlar. İnternetinize girebileceğiniz Wifi seçeneği. Günlük Gazete dağıtımı. Dergi yayınlarının dağıtımı. Acıkan müşterilere yeme, içme ikramları. Seyahat sonrası indiğiniz alandan gideceğiniz yere kadar servis hizmetleri gibi birçok daha rahatlık sunmaktadır.

Bu hizmetlere ek olarak sabah saatlerinde bilet alan müşterilerini akıllı uygulama ile geç kalmamaları için erkenden uyandırma gibi hizmeti de sunmaktadır. Örneğin: saat 08.00 civarında otobüsünüz kalkacak, sizi sabah saatinde uyandırarak “Bugün otobüsünüz var unutmayın” gibi uyarı mesajları dahi atmaktadırlar.

Tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bizlere yukarıda bulunan otobüs firmaları alanında ulaşmak olacaktır. Ulaştığınız takdirde en uygun fiyat garantili biletlere ulaşabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere tek yapmanız gereken biletkess.com adresine girerek bizlere ulaşmak olacaktır.

Kullanılacak Etiketler: Ak Turizm seyahat acentesi, seyahat düzenleme, Ak Seyahat, turizm acenteleri, www.biletkess.com, otobüs firmaları, biletkess.com

 

 

AK TURİZM SEYAHAT İletişim


Adres : Kahramanmaraş
Telefon : 0 344 235 00 00
Website : www.akturizm.com
Çağrı Merkezi : 444 00 46

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...