Ağa Turizm Otobüs Seferleri

13 Eylül 2015


Ağa Turizm ile Kemerden Her Yere Seyahat imkanı Sağlar

Ağa Seyahat geçmişten günümüze kadar pek çok zorlukla karşılamış bunlar karşısında dim dik ayakta kalamyı başaran bu başarıyı yakalayan eder yolcu taşımacılığı yapan firmalardan biridir. Geçmişte bugünün olanaklarına sahip olmayan ülkemizde zor şartlar altında taşımacılık yapan ve bu konuda Kemer bölgesinde söz sahibi olan firmalardan biridir. 1974 yılından bu yana vatandaşlara hizmet vererek ender görülen bir yükseliş grafiği yakalayan firma birçok kişinin tercih ettiği firma olma özelliği taşımaktadır. Bunun nedenlerinin tamamen müşterinin memnun olmasından kaynaklandığını dile getiren firma yöneticileri müşterilere sunduğu kaliteli ve düzenli hizmet ile daima en kaliteli hizmeti vermeye devam etmeye çalıştıklarını dile getiren yöneticiler yükselen teknoloji ile dünya taşımacılığı arasında adını yazmaya karar vererek bu doğrultuda çalışmalarını devam ederek sürdürmektedir. Antalya Kemer ilçesi turizm sektöründe yurdumuzun en büyük gelir kaynaklarını elde etmektedir .  Her yıl yerli ve yabancı turisti istedikleri yere getirmeyi amaçlayan Ağa Seyahat geçmişten bu güne dek tüm müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başaran firmadır. Siz de bu köklü Firma ile Antalya ve çevresini görmeye yada sevdikleriniz ile güzel vakitler geçirmek istediğiniz zaman yapacağınız tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi almak olacaktır . Güvenilir kaliteli Seyahatin merkezi www.biletkess.com sitesidir.

 

Ağa Seyahat günümüz teknolojisine ayak uydurmaya çalışan firmalardan olup filosuna yeni otobüsler katmaya devam etmektedir. Otobüslerine kattığı yeni otobüslerde yolcuların en kaliteli yolculuklar yaşamaları için yeni çıkmış olan rahat geniş koltuklar ve teknolojiden yaralanarak yeni Tv sinema sistemleri çok kanallı Radyo sistemi ile USB kablolu şarj cihazları yer almaktadır.Her daim servisi olan otobüslerde rahatlığınız için klima imkanı da sağlanmaktadır. Biletinizi online alışveriş ile de alma imkanına sahipsiniz www.biletkess.com sitesine girip 7/24 biletinizi alabilirsiniz kredi kartınızı  ile biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Ağa Turizm Otobüs, Mobil Ağa Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Ağa Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Ağa Turizm İletişim


Adres : İstanbul
Telefon : 0212 658 02 23
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...