Adıyaman Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


ADIYAMAN ÜNAL TURİZM SEYAHAT ACENTESİ

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Adıyaman Ünal Turizm Seyahat Acentesi emin adımlar ile yükselişine devam etmektedir. Bunların büyük bir kısmı Seyahat acentesine büyük ölçüde yatırımlar yapan sahiplerinin olmasıdır. 1962 senesinde Adıyaman ilçesinde kurulmuş bir Seyahat Acentesi olarak bilinmekte. Ve bu bölgeye tam olarak 52 senedir hizmet vermektedir. 52 senenin verdiği öz güven ile kişi, müşteri ayırtmaksızın tüm bilet sahiplerine büyük ölçüde konforlu seyahat sözü vermiştir. Seyahat acentesi yatırımlarının karşılığını aldığı için günümüzde tam olarak 250 şubesi bulunmaktadır. 250 şube’ye uğrayarak bilet siparişi vermek istediğinizde personeller ya da güvenlikler dahi sizleri güler yüzle karşılamaktadır. Bu acente bünyesinde binlerce aracın çalıştığı bilmektedir bazı sayımlara göre bu adet’in 5.000 civarı olduğu da biliniyor.

Adıyaman Turizm Acentesi’nden neden bilet almalıyız?

52 senelik geçmişi olan bir turizm acentesi olduğu için cevapları alıyoruz. Ama bu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ama 52 senelik geçmişi olan bir acente her daim ayakta kalmak adına müşterilerine güvenli seyahatler ve sarahat konforu sağlayacak bir gezi hazırlamak adına müşterilerin rahatlarını düşünerek adımlar atacaktır. Bu da böyle düşünen seyahat acentesini oldukça ileri taşıyabilir. www.biletkess.com adresine girerek bu Güvenilir acenteden bilet alabilirsiniz.

Adıyaman Acentesi ne gibi hizmetler sunar?

52 senedir hizmet veren Adıyaman seyahat acentesi insanların rahatlıklarını düşünerek bu yolda hizmetler sunmayı hedeflemiştir. Bu hizmetlerin başında her koltuğun üst bölmesine klimalar koyarak başlamışlardır. Müşterilerin daraldıklarında serin moduna alarak, üşüdüklerinde sıcak moduna alarak rahatlamaları açısından birkaç teknoloji koymuşlarıdır. Otobüslerinin geneli gideceği güzergahın yakınlarında bulunan dinlenme tesislerinin tümünde mola vererek seyahatçilerin rahatlıklarını sağlamıştır.

Dediğim gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek gitmek istediğiniz güzergaha uygun fiyatlı bileti almaktır. Sağ üst bölmede bulunan kategorileri kullanarak otobüs firmalarına erişebilirisiniz.

Kullanılacak Etiketler: Adıyaman Ünal Turizm Seyahat Acentesi , Adıyaman seyahat acentesi, otobüs firmaları, www.biletkess.com, Seyahat Acentesi,

 

Adıyaman Turizm Seyahat İletişim


Adres : Şehirler Arası Otobüs Garajı No :2 Merkez / ADIYAMAN / TÜRKİYE
Telefon : 0416 216 11 12
Website : www.adiyamanunalturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : -

Adıyaman Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...