Otobüs bileti biletkess.com adresinden alınır ve rezervasyon yapılır- biletkess.com

30 Ağustos 2015Otobüs bileti biletkess.com adresinden alınır ve rezervasyon yapılır

Biletkess.com adresi yeni tasarımı ile yeni yüzü ile harikaları sunması ile ve de her şeyi otobüs bileti konusun da ilerletiyoruz. Tek bir adres olarak piyasaya atılmasak da işimizi lüks, en iyi, en objektif ve ciddi bir şekil de sürdürmekteyiz. Erken otobüs bileti rezervasyonlarında da aynısını söylemek isteriz. Çünkü her zaman birinci sınıf bir anlayış ile sizlerin yanın da olduğumuzu bildirmek isteriz. Nerede olursanız olun internettin çektiği yerlerden bizlere ulaşabilirsiniz. Evet, yukarıda da söylediğimiz gibi bu piyasada tek bir adres değiliz. Ancak bizler sürekli müşterilerimizi misafir gibi görmeye, insanların işlerini kısa süre de halletmeye devam ediyoruz. Yanı sıra da tüm projelerimizi siz değerli kişilere de sunmaya devam ediyoruz. O yüzden tercihiniz her zaman bizler kalmaya devam ederse hem kampanyaları hem de yenilikleri asla kaçırmamış olursunuz. Biletkess.com yeni ismi ile değil, yeni arzularınızın olmasını istiyor ve tamamen size ilgi göstermeye devam ediyor. ,

Beyler ve bayanlar sizler de otobüs biletleri ya da ucuz otobüs bileti konusun da:

 1. En güncel haberler ve duyurular mı?
 2. Günlük güncel bilgiler mi?
 3. İstediğiniz tür de bir kampanya bilgisi mi?
 4. Her an ne ye ulaşacağınız ile ilgili bir karar anı mı? (Örneğin indirimli otobüs bileti alırken daha farklı seçenekleri görerek daha da uyguna almak ve daha da çok konforlu bir yolculuk yapmak mı?
 5. Seçim şansınızı mı arttırmak?
 6. Kaliteli markalar ile mi buluşmak?
 7. Tüm otobüs firmalarının tanıtımlarına mı bakmak?
 8. Otobüs şirketlerinin iletişim bilgilerini ve de adreslerini hemen öğrenebilmek mi istiyorsunuz?
 9. Seyahat bilgilerini önceden öğrenmek mi istiyorsunuz?
 10. Eskiye nazaran öncelikleri bu adresten mi görmek istiyorsunuz?
 11. Satış sistemlerinin en hızlısını, pratiklerini, kolaylığını, güvenilirliğini, para ödemde en yardımcı olanımı bir arada görmek istiyorsunuz?

Eğer bunda isteklerinizin arasında bunlar da var ise o zaman sizler de her şeyi bir ara da görmüş olabilirsiniz ve rahatlıkla da amaçlarınıza ulaşmış olabilirsiniz.

Unutmayınız ki burası farklı hiçbir adrese benzemez ve de insanlara istediklerini bir ara da sunar. Böylece rahatlıkla gerekenleri bir ara da görebilirsiniz. Rahatça da işlem hızını görebilirsiniz. Her bir birey bizim için özeldir ve bunu hissettirebilmek için de elimizden geleni yapıyoruz.

 

Metro otobüs bileti sizler için Ağustos ayında en düşük fiyatlar da sunuluyor

Metro otobüs biletleri sizin için de indirim yapmaya son sürat devam ediyor. Eğer isterseniz en güzel adreslerden bir tanesi olan buradan da Metro fiyatlarına bakabilirsiniz ve Temmuz ayının sonundan Ağustos sonuna kadar kampanyalar da geçerlilik gösterecektir. Fiyatları incelemenizi büyük önemle tavsiye ederiz. Otobüs bilet fiyatları ile ilgili bu konu da bir ilke imza atabilirsiniz. Böyle durumlar bir ay için de belki de diğer siteler de hiç karşınıza gelmiyor olabilir ama sitemiz de her firmanın kampanyası anın da ve de aynı gün için de siz değerli kişilere sunuyoruz. Her geçen gün bu konuda ilerleyiş kat etmekteyiz ve de bizleri seçerek mutlu yolculuklarınızı tam anlamı ile tamamlayabilirsiniz.

 

Kısacası bizler neyi sunuyoruz dersek: İki cümle ile ifade etmek gerekirse

 1. Hizmette sınır tanımadan insanları yolculukların da en mutlusunu etmek için çabalıyoruz
 2. Bunun yanı sıra da huzur ve mutluluklarınızı elde ederken de aynı zaman da en ucuza konforu tadıyorsunuz.

Bizden bu kadar şimdi ise sizlerin seçme sırasındadır.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi