İndirimli Biletin Püf Noktaları

24 Ağustos 2015İndirimli Uçak Biletin Püf Noktaları

Uçak bileti sorgulama işlemleri her zaman çok kolay olmalıdır ki internete alışveriş yaptığınıza değsin ve belli olsun. Bu yüzden tüm kolaylıkların adresi olan biletkess.com tam size göredir. Bizler yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok uçak firması ile anlaşmış ve hizmet vermeye de devam ediyoruz. Yurtiçin de günü birlik kampanyalarımız oluyor ve ücretsiz diyecek kadar maliyetler. Bunları kaçırmamanız için de sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Aksilik olmadı bir gün de sizler de uçuşlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. İstanbul uçak biletleri avantajları ve indirimli günümüz de her yer çok fazladır ve bizler de her zaman sunuyoruz. Konya uçak biletleri de aynı hassasiyeti göstermektedir. Doğu, Batı, Karadeniz, Akdeniz ve yurdun tüm bölgelerine uçuşlarınızı artık Atlasjet, Pegasus, Onurair, Borajet, Sun Express, Anadolu jet, Turkish airlines ile ertelemeden hizmet almaya devam edebilirsiniz.

 

Tek tıklama ile uçak bileti alırken de illaki satın alacağınız anlamına gelmez. Sitemiz üzerinden ayırtmak istediğiniz bir firmanın bileti var ise bunu rezervasyon ile uçak bileti sayesin de yapabilirsiniz. Genel olaraktan da uçak bileti aslın da çok kapsamlıdır. Business, vip, özel ve diğer sınıfların hepsini görüntüleyerek istediğinizi satın alabilirsiniz. Cam kenarı, koridor kenarı gibi seçimleriniz de olabilir ve bunları bir kişiye bildirmiyorsunuz. Sadece kendinizin seçimleri ile yapmış oluyorsunuz. Aynı zaman da yemek olarak ya da ara öğün olarak seçin yaparken isteğe bağlı olarak sizin eliniz de oluyor.

 

Eliniz de olan biletleri sorgulamayı da unutmadık. Pnr sistemden onların da numaralarından bakabilirsiniz ve bizden satın aldığınız tüm biletleri bayilerden çıkarttırabilirsiniz. Tekrar, tekrar bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 

7/24 hizmet vermek için hazır bekleyen ekibimiz sizin için her şeyi yeni baştan sunuyor ve önceden hava durumu gibi tahminlerin iptalin de sizlere önceden bilgilendirme yapmaktayız.

Mobil uygulamalarımız sayesinde cep telefınunuzdan kolay indirimli biletinizi alabilirsiniz.