Biletini Erken Al, İndirimden Faydalan

31 Temmuz 2015Biletini Erken Al, İndirimli Biletten Faydalan

Yurt içi ve Yurt dışı uçak biletini biletkess.com üzerinden erkan al, indirimden faydalan. Henüz tatildeyseniz ve dönüş planı yapıyorsanız bu kampanya tam size göre. Türkiye'nin her yerine online promosyonlu uçak biletini internet ortamından bilgisayar, tablet yada akıllı cep telefonundan kredi kartına taksit imkanından faydalanarak alabilirsiniz. 

Yaz okulundan memleketine dönenler için de seyahat biletleri indirimli alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem www.biletkess.com üzerinden bietini alıp otomatikmen indirimden faydalanmak. Yaz okulundan almış olduğun derslerin başarı mutluluğundan sonra indirimli bilet alma mutluluğuyla sevdiklerinize mutluluk katacaksınız. 

Yurt dışında okul okuyan yada çalışan herkesin yurt dışı uçak biletinin site komisyon bedelini almayarak indirimli uçak biletininizi alabilirsniz. Türkiye'den Dünyanın bir çok yerine uçma fırsatı veren www.biletkess.com Seyahat Bilet Merkezi kış başlamadan herkese indirimli bilet sunmaktadır. 

Kısa veya uzun mesafeli yerlerde otobüs firmaları tercih eden yolcularımıza da site komisyon bedeli almadan indirimli otobüs bilet imkanı sunmaktayız. Üstelik seyahat saatinden 24 saat önce %100 kesintisin bilet ücreti iade ediyoruz. Seyahat planınız mı değişti? Hemen biletkess.com üzerinden pnr numaranı girerek online otobüs biletini iptal edip kredi kartına bilet tutarın iade edilsin. Dilerseniz yeni otobüs bilet sorgulamasını yapabilirsiniz. 

2015 yılının Online Bilet Merkezi hale gelen web sitemiz akıllı ve app store telefonlarından kredi kartına bilet almak için mobil uygulamaları ile hizmet etmektedir. Yüzlerce seyahat firmaları arasında uygun biletin burada!

www.biletkess.com ONLİNE OTOBÜS VE UÇAK BİLET MERKEZİ