Türkiyenin Online Bilet Gişesi

28 Şubat 2019eçmişte otobüs bileti satın almak için gezmediğimiz acente kalmazdı. Birçoğunuzun bildiği üzere, genellikle satın almak istediğiniz bileti memleketinizde bulunan firma ya da tanıdığınız kişiler vasıtasıyla alırdınız. Hal böyle olunca pek fazla seçenek olmadığından ötürü sizin için uygun bilet olup olmadığını anlamıyordunuz. Birçok kişi genellikle otobüs biletini seyahat edeceği tarihe yakın bir tarihte satın almayı planlardı.

Sonuç olarak seyahat edeceğiniz yolcu otobüslerinde yer dahi bulamazdınız. Alternatif başka bir otobüs firması olmadığından ötürü de seyahatiniz başlamadan biterdi. Hizmet açısından yetersiz olan ve yolcular tarafından çok tercih edilmeyen, kalite anlamında düşük seviyede olan otobüs firmalarıyla seyahat etmek durumunda kalırdınız.

Devamlı gelişmekte ve büyümekte olan ulaşım hizmetleri; Lojistik alanında otobüs şirketlerinin sistemlerinin hızlanması ve gelişmesi adına çok etkili olmuştur. Bu değişim ve gelişim sistemleri arasında hizlibilet.com en önemli nitelikleri yazılım mahiyetinde kullanıp sizlere arz eder. Otobüs modeli ve özelliklerini görüp ve rotasına bakıp mola verilecek yerleri ve muhtemel yolculuk süresini önceden bilir. Ülkemizde bulunan birçok firmanın biletlerini hizlibilet.com adresini ziyaret ederek alabilirsiniz.

Hızlıbilet’in Avantajları

1. 7/24 Müşteri Hizmeti desteği sağlar

2. 3D Secure aracılığıyla güvenli ödeme yapabilirsiniz.

3. Kolay iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

4. Biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bilet Alma Ekranında Yapılması Gerekenler

Hizlibilet.com adresine girin. Akabinde karşılaştığınız ekranda nereden bölümüne bulunduğunuz il ya da ilçeyi girmeniz gerekecektir. Nereye kısmına ise gideceğiniz yeri yazıp alanı doldurun. Daha sonra tarih bilgilerini girip ara butonuna tıklayın.

Otobüs Biletini Satın Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Seyahat edecek olan kişiler; seyahat edeceği tarihler belli olduktan sonra güzergâh aranmasını hizlibilet.com adresinden gerçekleştirebilirler. Satın almak istedikleri otobüs biletini kredi kartı ya da 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak gerçekleştirebilirler.


İlgili Firma Bulunmuyor.