Rezervasyon

27 Kasım 2015Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Rezervasyon yapabilmek isterseniz satın alacağınız bilet bölümünden direk olarak işlemlerden Rezervasyon tipini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Nerelere rezervasyon yaptırmam mümkündür?

Web sitemiz de yer alan havayolu şirketlerinin tümünün rezervasyonları geçerlidir ve 10 kişiye kadar da toplu rezervasyon yapmanız mümkündür. Tüm havayollarının gideceği varış—geliş—aktarmalı veya aktarmasız gittiği yerlere rezervasyon yapabilirsiniz.

Bir uçak şirketinin seferine en fazla ne kadar süre önce rezervasyon yapabilirim?

Online rezervasyon ile ilgili bir firma 355 gün önceden rezervasyon işlemi yapmanıza sistem de izin vermektedir. 355 gün önceden başlayan bu rezervasyon; uçağın kalkış saatinden 2 saat önceye kadar devam etmektedir.

Bilet faturamı uçak şirketlerinin ofislerinden alabilir miyim?

Eğer 72 saatten az süre var ise hangi uçak bileti almışsanız o firmanın Havayolları satış ofisinden direk olarak yazdırabilirsiniz. 72 saatten daha fazla var ise bu mümkün değildir.

Önce rezervasyon yapıp, sonra da bilet satın alabilir miyim?

Zaten, normal koşullar da bilet satın almak istemeyenler online rezervasyon yaparak yer ayırtırlar ve bunun da ödemesi otomatik olarak tarihlenir ve tarihlenen güne kadar ödemenizi yapabilirsiniz. Kısacası sistemin belirttiği tarihe kadar satın almak zorundasınız, aksi takdir de otomatik olarak rezervasyonunuz iptal olur. Bu işlem otomatikleşmesi sizlerin gideceği yere göre de değişiklik göstermektedir.

En fazla kaç kişiye kadar internet üzerinden online rezervasyon yapılabilir?

Bir kere de 3 bebeğe kadar çıkılabilir ama bebek sayısı asla yetişkin sayısını geçmemek şartı ile 7’ye çıkabilmektedir.

İç hat uçuşların da ise yine dış hat gibi maksimum 7 kişiye kadar çıkabilmektedir. 4 Bebeğe kadar bu sayı çıkıyor ve dış hatlar gibi de yetişkinden, öğrenciden, 65 yaş üstü kişiden bebek sayısının az olmasına gerek yoktur.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.