Otobüs ve Uçak Biletleri Artık Cepte

22 Haziran 2015 

Akıllı telefonların ülkemizde hızla büyüme kaydettiğini söyleyen Biletkess.com Sistem Müdürü Yusuf Çelebi; Müşteriye daha rahat ve kolay bir hizmet sunmak için ...

 

Akıllı telefonların ülkemizde hızla büyüme kaydettiğini söyleyen Biletkess.com Sistem Müdürü Yusuf Çelebi; Müşteriye daha rahat ve kolay bir hizmet sunmak için Mobil uygulama, Android ve App store programı ücretsiz olarak halkın hizmetine sunuyoruz dedi.

Bu Program sayesinde Türkiye'nin neresine gitmek istiyorsan hem otobüs hem de uçak seyahati imkanı sunmaktadır. 3D security sistemi ve banka yardımıyla güvenli biletinizi taksitli kredi kartıyla temin edebilirsiniz dedi.

Android ve app store uygulama içeriğinden bahseden Çelebi; Bu programı yaparken önceliğimiz sade ve hızlı olmasıdır. Akabinde uygun seferi seçtiğinizde Yolcu bilgisi ve Kredi bilgileri girdiğinde Biletiniz hazır olup konforlu yolcuğunuza başlayabileceğini belirti.

ANDROİD UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ipektr.biletkess&hl=tr

APP STORE UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN:

https://itunes.apple.com/tr/app/biletkess/id907380875?mt=8

 

 

 

MOBİL ANDROID VE APP STORE OTOBÜS – UÇAK BİLETİ UYGULAMASI AÇIKLAMASI

ÜCRETSİZ, MOBİL ANDROID VE APP STORE OTOBÜSUÇAK BİLETİ UYGULAMASI

Hiçbir ek ücret ödeme yok. Online alımlarda, otogardan %10 'a varan ucuz bilet imkanı!

Biletkess.com, Otobüs ve uçak firmalarını bir arayan getiren Turizm bilet portalı Artık otogara gitmeye son!

Online otobüs ve uçak bileti almak için artık sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için akıllı telefonlarda kullanmak üzere ücretsiz mobil android ve app store otobüs ve uçak bileti uygulaması sizler için anlaşılır, sade ve güvenli bir uygulama hizmetinize sunmaktayız.

Artık Bilet almak bir keyif haline getiriyoruz. Çünkü bu bilet uygulaması sayesinde hem %10’a varan indirimden faydalanacaksınız hem de tüm seyahat firmaları bir arada bularak kendine uygun otobüs ve uçak bileti alma keyfi yaşayacaksınız.

Ücretsiz mobil android ve app store otobüs ve uçak bileti uygulaması www.biletkess.com ve ya Google play’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Biletkess.com sitesinden tüm otobüs biletleri ve uçak biletleri anında mobil uygulamayla cebinizden sorgulayabilir ve anında kredi kartıyla taksit imkanın dan faydalanarak uygun otobüs ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

Biletkess.com mobil uygulamayla artık otobüs ve uçak biletleri cebinizde. Mobil android bilet programı, sade, şeffaf ve SSL güvenlik sertifikası güvencesiyle Türkiye'nin ve Dünyanın uygun seyahat biletleri anında güvenli kredi kartıyla satın alıp rahat ve konforlu Seyahate başlayabilirsiniz. Mobil bilet kes uygulaması sayesinde, gideceğiniz yere ait tüm firmaları ayrı ayrı dolaşmaya gerek kalmadan cep telefonuzda fiyat, saat ve konforu kıyaslama imkanı sunarak oturduğunuz yerinde otobüs ve uçak biletinizi sorgulayıp alabilme imkanı sunmaktadır. Mobil Androıd Ve App Store Otobüs – Uçak Bileti Uygulaması online olarak en uygun şekilde bilet alabilirsiniz. Mobil Androıd Ve App Store Otobüs – Uçak Bileti Uygulaması sayesinde sistemiz de bulunan 70 den fazla otobüs firmaların biletlerini temin edebilirsiniz. Ay anda Yurt içi yurt dışı 500 firmadan fazla uçak biletleri sorgulayıp uygun bilet, uygun saat ve uygun konforu seçme imkanı sunmaktadır. Görüş ve önerilerinizi biletkess@gmail.com ‘a yazabilirsiniz.

Online otobüs biletleri alabileceğiniz Firmalarımızın bazıları şunlar;

Online otobüs bileti al

Online uçak bileti al

En uygun bilet al

Online bilet al

Güvenli bilet al

Bilet kes

Taksitli bilet al

Kredi kartıyla bilet al

En ucuz uçak bileti al

Bilet bul

Otobüs bileti al

www.biletkess.com Güvenli Otobüs ve Uçak Biletlerin Adresi.