Biletler Tükendi! Bayramda Ek Otobüs Seferler Düzenleniyor - biletkess.com

16 Temmuz 2015Biletler Tükendi! Bayramda Ek Otobüs Seferler Düzenleniyor

Ramazan bayramı yaklaşıyor herkes şehir dışına veya ülke dışına akrabalarını ziyaret etmek istiyor. Bunun üzerine ise biletlerin neredeyse hepsi tükenmiş durumda sizlerde ek seferlere katılmak istiyorsanız biletkess.com web adresi adresinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. En uygun bilet kesimi ve ek seferler düzenleyebileceğiniz bilet şirketi olan söz konusu web sitesi sizlere her dakika hizmet sağlamaktadır.

Şehir terminalleri olan otogarlar dolup taştı! Memleketin bayram kokusunu koklamak için vatandaşlar otogarlara akın etti. Ama otobüs firmalarının biletleri maalesef tükenmiş durumda şimdi. Bayramı fırsat bilet otobüs firma sahipleri izin dahilinde otobüs ek sefer düzenlemektedir. Hemen hemen tüm otobüs firmaları ek sefer düzenlemek için kendi imkanlarını seferber etmektedir. Bunlardan bazılarını yukarıda zikrettik.

Memlekete gitmek için ek otobüs seferleri sorgulamak için artık çok basit. biletkess.com otobüs bilet merkezi sitesine girip nereden nereye kısmı doldurarak tarih kısmını seçin. Ardından çıkan memelekete giden otobüs firmaların listesi ve gidiş saatleri çıkacaktır. İstediğin tekli yada ikili konfor firsat koltuğunu seç. iletişim bilgileri girdikten sonra kredi kartına taksit imkanlardan faydalanarak online otobüs biletini alıp memleket hasretini giderebilirsiniz. Sizlerde ek seferlere katılmak ve şehir dışına çıkmak istiyorsanız www.biletkess.com web adresinden işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sizlerde Biletkess web adresinden biletilerinizi ve ek seferlerinizi ayarlayabilirsiniz. Artık Google PLAY veya APP storeden Biletkess uygulamasını indirerek işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

www.biletkess.com - ONLİNE OTOBÜS VE UÇAK BİLET MERKEZİ