Biletkess.com artık çok farklı gelişiyor ve devasa büyüyor

30 Aralık 2015Biletkess.com artık çok farklı gelişiyor ve devasa büyüyor

http://www.biletkess.com Adresi 2012 yılında kurulmuş bir acente firmasıdır ama biz kendi alanlarımızda büyümeyi her zaman ilk vizyonumuza ekledik. Hiçbir zaman yerimizde durmadığımız gibi de müşteri memnuniyetine çok fazla önem verdiğimizi vurgulamak isteriz. Özenle olan her şeyi birinci sınıf yapmaktayız. Kurulumuzdan kısa süre içerisinde mobil uygulaması çıkardık ve hem APPLE STORE hem de GOOGLE PLAY elektronik marketlerin de bulmanız mümkündür. Uygulamayı indirmeniz ücretsizdir ve nasıl web sitemiz de üyelik istenmiyor ise uygulama içinde aynısı geçerlidir. Yanı sıra da % 10 civarın da bir indirimden yararlanabilirsiniz.

3—4 yılda çok hızlı bir gelişme yaparak tüm rakiplerimize kendimi fark ettirdik ve de en önemlisi bu süreç de müşterilerimizin—misafirlerimizin dikkatini kazanmayı başardık. Fark edilir edilmez çalışmalarımızı 2—3 kat daha artış yapıyorduk. Şimdi ise bunu periyodik hale getirerek Ar—Ge çalışmalarımızın sürdüğünü söyleyebiliriz. Bu kadar büyük bir patlama yapmamız demek, işimize yatırımlarımızın artması demektir. Vizyonumuz böyle başlamıştır ve şuan gördüğünüz ana gelmiştir. Görünen taraf web sitemizin ana sayfası olsa da 5 otobüs firması ile çalışırken şimdi 170 + otobüs şirketi ile çalışmaktayız. Hepsinin biletlerini buradan direk olarak temin edebilirsiniz. Asla ve asla bir sorun olmayan web sitelerden bir tanesidir.

4 yıllık bu süreç çerçevesin de web sitemiz de hiçbir zaman reklam bulundurmadık ve kelimeler ile anlatılmayacak kadar objektif bakış açısı sunduk.Dünyanın en güçlü ve hızlı güvenlik önlemlerini sitemiz de barındırmaktayız. Bunu en aşağıya inen detaylar ile açıklamak gerekir ise siz değerli kişilerin bilgisayarın da virüs varsa bile ve normal bir internet sitesine girdiğiniz de başka yere yönlenebilirsiniz ama burada hiçbir şey olmaz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.