Bilet Acenteliği ve Tali Bayilik Verilir

29 Haziran 2015SİZDE ARTIK İNTERNET ORTAMINDA BİLET SATABİLİRSİNİZ

 

Online Otobüs ve Uçak bilet acenteliği e ticaret için en gözde bölümlerden bir tanesidir. Çünkü mal temin etme derdin yok, stok derdin yok. Biletler tamamıyla firmalar tarafından yapılır. Türkiye geneli otobüs ve uçak firmaların biletleri artık online olarak alabiliyorsunuz. Biz de seyahat biletleri ayağınıza getiren bir sistem geliştirdik. Tek tek firmaların biletlerine bakmaya gerek duymadan karşılaştırmalı bilet sistemi geliştirdik. Karşılaştırma deyince akla gelen ilk özelliklerden birkaç tenesi ise şunlardır: Fiyat karşılaştırması, size uygun seyahat saati, konfor, TV, internet, yolcu alım noktası ve ikramları sayabiliriz. İşte biletkess.com üzerinden seçkin otobüs ve uçak firmaların biletlerini karşılaştırmalı olarak alabilirsiniz. 
Bu güzel ve işe yarayan sistemi kurduktan sonra neden sizlerde online bilet satışları yapmayıp kar ortağımız olmuyorsunuz. 
Nasıl Acente Olabilirim?
Bir web site kurup Türkiyenin her yerine Otobüs ve Uçak Biletlerini online kredi kartına taksitli olarak satış acenteliği yapabilirsiniz. 
 

Online acenelik verilir. | ortağımız olun. | bayilik verilir. |

İnternet ortamında sizde Yurt içi/dışı uçak biletleri

ve Her yere otobüs biletleri satmak üzere seyahat ecentamiz 

olabilirsiniz.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

http://biletkess.com/kurumsal/acente-basvuru-formu

biletkess@gmail.com