Artık duyduk duymadık demeyin

30 Aralık 2015Artık duyduk duymadık demeyin

Biletkess.com bünyesi olarak hep bir ileri ki seviyeye gitmekteyiz. Bu izlenim 2012 yılından beri sürekli olarak böyle gitmektedir. Hızlı ilerleyişimiz ile birlikte amaçlarımız daha da çok büyümektedir. Çünkü bugüne kadar hedeflediğimiz noktaların tüm hepsinin üstüne çıktık. Şimdi ise piyasa da rekabetimizi çok fazla üstlere çıkarttık. http://www.biletkess.com adlı adresimiz hem maddi hem de manevi olarak sizlere hizmet sunuyor. Bunlar neler mi ne kadar mı ilerledik. Sosyal medya da bizlerin neler yaptıklarını ve sunduklarını zaten diğer makalemiz de anlattık.  Şimdi ise 2012’den bu yana yaptığımız şeylerin içeriklerine doğru bir yol alalım ve bunları maddeler ile sınıflandıralım.

  1. Detaylara ineceğimizden ötürü bunların neler olduğunu sizler ile paylaşacağız. Şehirlerin neleri ünlüsünden tutun gezilecek önemli yerlerine vs. tüm her bilgisi, havalimanlarının detaylı tanıtımları ve aynı şekil de şehirlerarası otobüs terminallerinin tanıtımları, gezilecek ünlü yerler, sitemiz hakkın da sıkça sorulan sorular ve cevapları, kafanızda oluşacak tüm soruların cevapları, her kategoriyi ayrıca tanımlayan yazılar, site kullanımı hakkın da kısa bilgiler, otel rezervasyonları ile ilgili çeşitli yazılar ve birçok konuda makaleleri inceleyebilirsiniz.
  2. Çok kolay site tasarımını yansıtmaktayız.
  3. Sosyal medya hesaplarımızı arttırdık ve artık bizleri her yerden takip eden hale gelmenizi de kolaylaştırdık.
  4. E-bülten aboneliği başlatarak sizlerin bizleri yakından takip edebilmesini istedik ve en başarılı bir şekilde de devam ettirmekteyiz.
  5.  Android APP on severler için GOOGLE PLAY uygulamamız ile Avaipable on the severler için Apple Store uygulamamız bulunmaktadır. Yanı sıra olan hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
  6. Gizlilik sözleşmelerimizi en müşterisel şekilde tekrardan düzenledik ve en iyi olanını sizler için anlaşma haline getirdik.
  7. Uzman alanlarımızı ve uzman ekiplerimizi arttırarak her şeyi mükemmel şekilde yaptık. Bu süreç 4 senemizi de alsa artık bazı şeyleri tam anlamı ile yerine getirmekteyiz.
  8. 2012 yılın da yukarı da saydığımız maddelerin çeyreğini ya da bazılarını yapmıyorduk. Şimdi ise en mükemmel bir şekilde yapıyoruz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.