Yaz ve kış kampanya sunan tek site

31 Aralık 2015Yaz ve kış kampanya sunan tek site

Biletkess.com ayrıcalığını yine kışın da devam ettirmektedir. Yolculuklar ve tatiller en çok yaz ayında olmaktadır ve yatırımlar bu aylar da daha fazla yapılır. Çünkü talep vardır. Ancak siz değerli müşterilerimizi hatta bizlerin tabiri ile misafirlerimizi memnun edebilmek için sürekli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu çalışmalarımız sayesin de siz mutlu oluyorsunuz ve bu mutlulukta bize yansıtmaktadır. İşte bizim samimiyetimiz ve vizyonumuzun bakış  açısı bu derecedir. Sizleri  önemseyen bir web site de her zaman en iyi olumlu sonuçlara ulaşacağınızı düşünüyorsanız o zaman durmayın siz de yerinizi burada alınız ve uçuşlarınız, yolculuklarınız hem kurumsal firmalar ile hem de kaliteli anlar ile gerçekleşsin.

Uçmayan kalkmayacak:

http://www.biletkess.com adresini tercih etmiş bir kişi artık tüm kampanyaları görüntüleyebilecek ve de web sitemize girmese bile E—bülten aracılığı ile takip edebilecek. Yurtiçin de otobüs biletinden bile uygun fiyatlar ile karşılaşacaktır. Üstelik Pegasus havayolları şirketleri, Türk hava yolları  uçak bileti, Onur air, SunExpress, Atlas Global, Anadolu Jet ve de Türkiye de hizmet veren diğer firmalara da bakabilirsiniz.

Otobüs bileti ile artık Türkiye’nin her yerine gidebilirsiniz:

Biletkess.com ayrıcalığından sizler de yararlanırsanız çok şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Çünkü 7/24 bir yerden diğer bir şehire otobüs bileti bulabilirsiniz. Hiçbir zaman biletsiz kalmayacaksınız ve çok fazla (170 +) otobüs şirketi bu adreste yer aldığından ötürü hangisi size uygun ise seçebilirsiniz. Artı yeten olumsuz bir olay söz konusu olunca telefon ederek bu sorunu direk olarak bizlere bildirebilirsiniz. Bugüne kadar çok fazla müşterimiz sorun ile karşılaşmamıştır ve karşılaşanlar da bir telefon ile işlerini halletmiştir.

Gittiğiniz şehirlerde araçsız kalmayın diye Rent a car hizmeti yine bu adreste:

Sizler giderken bazen araçlarınızı getirmezsiniz ve de gideceğiniz yerden araçlarınız ile tekrar geri gelmek isteyebilirsiniz. İşte bizler de bunu düşünerek en  kurumsal derece de olan araç kiralama firmaları ile yepyeni anlaşmalar yaparak karşınıza çıkartmaktayız. En yeni binek araçları da seçerek bütçenize en yakın olanları seçebilirsiniz.

Tatil için otel rezervasyonu yapamıyorsanız burada hiç sorun değildir:

Otel rezervasyonu yapabilmek için artık geç değil, yaz ve kış fark etmeksizin uygun tatilleriniz için bu adresten hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Bu esnada da bizim farkımızı görmüş olacaksınız. Ve bazı zamanlar da çeşitli indirimleri ön plana yansıtmaktayız.

 

Tüm bunların yanı sıra da bilgilerinizin güvenliği tamamen bizler de saklı kalmaktadır ve asla bir üçüncü kişi ile paylaşılmamaktadır.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.