Ucuz uçak bileti alabilmenin tüyoları

10 Şubat 2016Ucuz uçak bileti alabilmenin tüyoları

Bildiğiniz gibi günümüz de artık uçak bileti, yıl içerisin de çok sık satın alınmaktadır. Bu yüzden bilinçli bir uçak bileti satın alan kişiler olmanızı istiyoruz ve bundan sonra bir karar verebilmenizi istiyoruz. Bu nedenle bu makalemizi sizler ile paylaşma gereği duyduk. Öncelikle yılda ne kadar uçak ile gidiş geliş yaptığınızı bilmeniz gerekmektedir. Bundan sonra da gelirinize oran ile firma seçimleri yapmalısınız. Çünkü firma seçimi çok önemlidir. 1. Sizlerin isteklerini tatmin ediyor mu? 2. Ne kadar kaliteli hizmeti var? 3. Uçak bileti fiyatları ne kadardır? 4. Yıl içerisin de kaç kere kampanya yapıyor? 5. Promosyonlarından yararlanabiliyor muyum? 6. Türkiye’nin her yerine hizmet veriyor mu? 7. Benim gideceğim her yere gidiyor mu? 8. İndirimleri oluyor mu? 9. Ne tür yatırımlar yapıyor? 10. Verdiği hizmetlere göre, sunduğu kaliteye göre acaba uçak bileti fiyatı uygun mu? 11. Havalimanına servisleri mi var mı? Gibi birçok soruyu analiz ederek size uygun cevapları vermesi gerekmektedir. İşte burada önemle belirlemeniz gerekmektedir ama tabi ki daima bir firma seçeceksiniz diye bir şey yoktur. Biletkess.com adresi sadece o an seçeceğiniz firma ile ilgili tüm analizleri size sunar ve bilgilerini aktarır. Popüler uçak biletlerine kadar sizlere bilgi vermekteyiz.

Bu aşamadan sonra ise artık firmaların hususlarını göz önüne almanız gerekmektedir. Bunlardan bazı 5 tanesi ise şöyledir:

  1. Yanınız da uçak şirketinin belirlediği bagaj—taşıma eşyalarını belirleyeceksiniz. Aksi takdir de çöpe atmak zorun da kalabilir ya da geri getirmek zorun da kalabilirsiniz.
  2. Firmanın servislerinin kalkış saatlerine ve de en önemlisi ücretli mi ücretsiz mi diye bakmanız gerekecektir. Çünkü bazı uçak şirketleri ücretli hizmet sunmaktadır. Bunun bir nedeni de çok uzaktan yolcu aldığından yan hizmet açmaktadır.
  3. Bagaj ağırlıklarınızı hesaplamanız gerekmektedir. Örneğin bazı uçak firmaları 5 kg, bazıları 7 kg ya da daha farklı bagaj km. hacmi vermektedirler.
  4. İçerisin de hizmetleri var ise (yemek, soğuk veya sıcak içecek, dinlenme ilgili vb.) sonradan mı hizmet alınıyor yoksa bilet fiyatının içinde mi olduğunu bilmeniz gerekmektedir.
  5. Son olaraktan da bilmeniz gereken önemli husus ise satın almış olduğunuz biletleri iptal uçak bileti işlemi yaptırdığınız da paranızın tamamını mı? Yoksa sadece belirli kısmını mı veriyor? Buna önemle bakmanız gerekmektedir. Oranları bilmeniz sizlerin bilet satın almadan önce bilmesi gerek bilgidir.

Bunları önemle yazdık. Çünkü sizlerin bilmesi gereken en önemli hususlar arasın da yer almaktadır. Bunlara çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor ve de bu koşulları göz önüne alarak bilet alarak hareket etmeniz gerekir. Aksi takdir de bilet aldıktan sonra belirli sorunlar ile boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunlar ile uğraşmayın diye sitemizde hepsini sıraladık. Bunların hepsini gözden geçirince sizler de bilinçli kişiler haline geleceksiniz. Yine de kendinizi bilinçli kişiler hissediyorsanız daha fazla bilgi için makalelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Geniş arşivlerimiz de her aradığınızı bulma imkanına sahipsiniz. Bizler de biletkess.com olarak şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.