Uçak Biletlerinizin Fiyatlarını Uçuruyoruz - biletkess.com

16 Temmuz 2015Uçak Biletlerinizin Fiyatlarını Uçuruyoruz

Online Yurt içi/dışı Uçak Bileti Al

Beyler ve bayanlar herkesin de bildiği gibi uçak bileti alabilmek artık lükslük değil, tam tersine uygun fiyata, daha fazla yer görmek, hızlı uçuş yapabilmek ve paranın hakkını alarak konforlu bir yolculuk yapabilmektir. En ucuz uçak bileti biz sizlere sunuyoruz. Üstelik tüm uçak firmaların biletileri tek bir arada sizlerin ekranınına yada cebinize sunuyoruz.

Uçak firmalarımızdan bazıları şunlardır: Türk Hava yolu Uçak bileti al, Sunexpress uçak bileti al, Flypgs Pegasus Uçak bileti al, Onur air uçak bileti al, Anadolu jet Uçak bileti al ve Bora jet Uçak bileti al gibi uçak firmaları Yurt içi uçak biletleri sunmaktayız. Bunu yanı sıra 200 ülkeye Yurt dışı uçak biletleri platformu hizmeti vermekteyiz.  Ülke ülke yurt dışı en uygun ucuz uçak biletlerin firmaları sitemiz üzerinden  aylar önce bilet rezervasyonu yapıp kredi kartına taksitli yurt dışı uçak biletinizi alabilirsiniz. 

Aylar öncesi biletinizi aldığınız da daha da uygun oluyor. Ve artık öyle bilgisayar başın da 15 dakikadan fazla işlem yapmaya gerek yok. Gideceğiniz yer, nasıl gideceğiniz, nereye gideceğiniz ve de çocuk, yetişkin, 65+, öğrenci, asker vb. gibi seçildikten hemen sonra paranızı güvenli 3 D ödeme yöntemleri ile ödüyorsunuz. Yanı sıra da birçok avantajımız vardır. Bizim biletkess.com sitemiz adı altın da şimdi de ne gibi avantajlarımız olduğunu söylemek istiyoruz. İsterseniz bunları maddeler halin de sıralayalım:

1. Anın da 7/24 sitemiz üzerinden biletinizi satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2. Mobil uygulamamız ile birlikte sitemize telefonunuz ile mobil şeklin de giriş yapabilirsiniz.

4. Taksitli kredi kartına ucuz uçak biletini mobil uyumdan alabilirsiniz.

3. Site üzerinden her günün—haftanın—ayın kampanyasını görüntüleyebilirsiniz.

5. Sitemiz de üyelik işlemi yoktur. Hemen tıkla ve satın al.

6. Her konu da bizler ile iletişime geçerek sorunlarınızı dile getirerek çözüme ulaştırabilirsiniz.

7. Güncel blog bilgimiz sayesinde de gideceğiniz yer, uçak biletleri ve de diğer konular hakkın da en iyi bilgileri objektif bir şekil de öğrenebilirsiniz.

8. Diğer sitelere oran ile indirimli alışverişin tam adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

9. Tüm uçak bileti firmalarının biletlerini sunuyoruz ve hepsi ile geçerli anlaşmamız vardır.

10. Gelişmiş arama motorumuz sayesinde de dilediğiniz kelimeyi yazarak aratabilirsiniz.

11. Buradan taksitli, tek çekimli bilet alımları yapabilme özelliğiniz istediğiniz zaman gideceğinize yeri ertelememiş anlamınıza da gelmektedir.

Sadece bu kadar mı yenilikçiyiz? Elbette hayır! Daha fazla bilgi ve detay için siz değerli misafirlerimiz de www.biletkess.com adresimizi ziyaret ederek öğrenebilirler. Aktarmalı—aktarmasız, PNR numarasından biletinizi görüntüleme işlemlerini de desteklemekteyiz. Unutmayınız ki artık devir internet devri ve havalimanlarına giderek yol ücreti, yorgunluk, zaman kaybı, iş yerinden izin alma, geç kalma, telaş gibi şeyler yapmanıza gerek yoktur. Sadece tıklamalar ile zamanınızı olduğunuz yer de harcayabilirsiniz. Bizleri seçtiğiniz için teşekkürler. 

www.biletkess.com - Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi