Uçak biletleri deyince akla ilk olarak ne geliyor? - biletkess.com

19 Temmuz 2015Uçak biletleri deyince akla ilk olarak ne geliyor?

 1. Ucuzluk mu?
 2. Lüks ve konforlu business, özel, vip vs. gibi yolculuklar mı?
 3. Uçak şirketlerinin güzel hizmetleri mi?
 4. İstediğiniz yere hızlıca gitmek mi?
 5. Sevdiklerinizin yanına (özel günler de, bayramlar da vs.) aynı gün için de ulaşmak mı?
 6. Uçma hobisi mi yapmak?
 7. Tatiller mi?
 8. Oteller mi?
 9. Gezintiler mi?
 10. Ailecek bir tatil mi?

Eminiz ki 10 taneden daha fazla arzu ve isteklerinizin vardır ama bunları klasikler diye sıralamak istedik. Şimdi bunların her birini yapmak için tabi ki de sizlerin iyi ve garantili bir yerden seçim yapmanız gerekmektedir. O da www.biletkess.com yani bulunduğun adrestir. Biz de bu sebepleri sizlerin çok fazla yoğunluklarından dolayı 10 tane kolay otobüs ve uçak bilet alımı ile ilgili madde sıralayacağız.

Ucuz uçak bileti bulmanın 10 tüyo noktası nelerdir?

 1. Seyahat tarihlerinizi esnek tutun,
 2. En uygun zamanlar da biletlerinizi almaya bakın, (yazın kampanyaların olduğu zamanlar da almak gibi)
 3. Erken bilet alımı yapınız
 4. Bazen de biletinizi çok geç alınız. ( Gitmeye kala 1 gün önce havayolları şirketleri koltuklarını doldurmak için indirime alırlar ve biletlerinizi çok daha fazla uyguna almış olursunuz)
 5. Alternatif havayollarını denemek her zaman en doğru tercih olur. (Büyük Pegasus uçak biletleri bu alanda örnektir. Bu tarz biletlerinizi alırken önceliklerinizin kurumsal firmalar olduğuna dikkat ediniz.
 6. Rotalarınızı da Alternatif yerler yapınız. Çünkü fiyatları klasik olarak hep sabit olur ve renkli yerler görmeniz de yardımcı olunur.
 7. Havayollarının kampanyalarını takip etmek için e—bülten abonelimize takipte olmanız 1 sıfır önce başlamanız demektir.
 8. Havayollarından tek yön bilet almaya özen gösteriniz.
 9. Sitemizin arama motorunu deneyiniz
 10. Mil programlarına dahil olunuz.

Bunları sizler de uygulamaya yönelirseniz çok daha karlı çıktığınızı görebilirsiniz. Bu tarz makaleler ile çok fazla karlı çıkmanızı göstereceğimiz makalelerimiz olacaktır. Sadece bizleri tercih ediniz ve pişman olmayacağınızı her seneki tatiliniz de ve her yolculukta anlayacaksınız. Tüm bunlar göz önüne alınınca uçak bileti al işlemi tek bir butona bakıyor ve size göre de kolay olmuş oluyor. İndirimli bilet bulmak için akıllı telefonundan android yada app store marketinde biletkess.com yazarak Otobüs ve Uçak Bilet uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Alacağınız biletlerinizi kredi kartına taksit imkanından faydalanıp anında seyahat biletin cebinde olacaktır. İndirimli seyahat bileti almanız için bizi takip etmeye devam edin.

www.biletkess.com ONLİNE OTOBÜS VE UÇAK BİLET MERKEZİ