Uçak bileti neden biletkess.com adresinden alınır

08 Şubat 2016Uçak bileti neden biletkess.com adresinden alınır

Siz değerli bireyler için uçak bileti nereden alınmalıdır? 1. Dışarı da yer alan bayilerden mi? 2. Havalimanlarına giderek almak mı? 3. İnternetten almak mı? 4. Telefonuna mobil uygulama indirerekten alabilme imkanına sahip olmak mı? 5. Birilerine aldırmak mı? Bunların dışın da bir yöntem yoktur ve varsa da kayıt dışıdır. (Yasal olmayan yollar ile) Şimdi bunları açıklayalım ve sizler işte o zaman neden biletkess.com adresi olduğuna karar veriniz.

  1. Öncelikle dışarıdan bayilerden alır iseniz sorun olabilir. Neden diyeceksiniz? Çünkü birincisi her hava şartlarını ele almak gerekiyor. Hava karlı mı? Yağmurlu mu? Karanlık mı? Gece mi? Gibi hava şartlarını bilmeniz ve uyum sağlamanız gerekiyor. İkincisi bayiye gidecek zamanınızı hayatınızın 24 saatlik kısmından çıkartmak zorun da kalacaksınız ve günümüz de en çok zaman önemlidir. En önemlisi ise bu ikilem de para da harcayacaksınız. Artı yeten işlem ücreti parasını bayiye ödemek zorundasınız. Onlar da bir dükkan işletiyorlar ve giderleri vardır. Bu klasik bir bilet alma yöntemidir.
  2. İkinci yol olan havalimanlarına giderek uçak bileti satın almak sizce nasıldır? Biletkess.com adresine göre 1 numaralı madde ile bire bir uyuşmaktadır ve hatta daha da zordur. Çünkü sıra bekleme zorun da kalacağınız dakikalar olacaktır ve ekstra yol ücreti vereceksiniz. Bu gibi olumsuz anlar geçirebileceksiniz. Kısacası maddi ve manevi yönden sizleri birçok alan da etkileyecektir.
  3. İnternette almak konusun da ise birincisi güvenilir bir web sitesi olmak zorundadır. İkincisi siz değerli bireylerin istediği firmaları sunabilecek bir uçak bileti satış firması olmak zorundadır. Aynı zaman da bugüne kadar birçok alan da yenilik yapmış ve kendini ispatlamış olması gerekmektedir. Kimse bir tane bile müşterisi olmayan bir yerden hizmet almak istemez. Ayrıca sistem hızlı ve güncel olması gerekmektedir.
  4. Telefonlarınızın Apple store ya da Google play mağazalarından indirilen uygulama ile mi alışveriş yapmak istersiniz? Bu konuda da düşünmeniz gerekir. Çünkü neden internetten değil de mobil uygulamadan tercih yapmalısınız sorusunu hatırlayabilirsiniz. Bunu aşağıda bizlerin sundukları imkanlar da açıklayacağız.
  5. Son ise birine bilet aldırmak konusuna değinelim. Eğer birine uçak bileti aldırıyorsanız işte o zaman kesinlikle işinizden izin alamıyor ve dışarı çıkamıyorsunuz demektir. Tabi bunlar da 1 numaralı işlemi yapmaya tabi olmanızı gerektirir.

Şimdi ise online uçak biletini yani internetten satın almayı ve de telefondan mobil uygulama ile bilet temin etmeyi neden biletkess.com adresinden yapacaksınız. İnternette her siteden önde geliyoruz ve tüm arama motorların da mevcut seo çalışmalarımız vardır. Emeğimizin her zaman karşılığını alan bir firma olma yolunda ilerliyoruz.  İnsanlara birinci sınıf müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Kaliteyi bir arada bulunduruyoruz. 2012 senesinden bu yana güvenilir bir şekil de hizmet vermekteyiz. Daha fazla bilgilenmek için de Hakkımızdan bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Mobil uygulama konusun da ise ilk indirenlere firmaların indirimleri haricin de biz de % 10 indirim sağlamaktayız. Ve internet sitemiz de olan tüm bilgilendirmeleri, kampanyaları, hizmetleri mobil uygulamamızda da bulabilirsiniz. İşte bu yüzden biletkess.com adresini en iyi uçak bileti sitesi olarak görebilir ve günün her saati de ziyaret edebilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.