Uçak bileti alırken Nereden Nereye gideceğiniz konusun da dikkat edilmesi gereken hususlar

13 Şubat 2016Uçak bileti

Uçak biletini bir yerden bir yere alırken aslın da birçok konu da dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunlara da bu makalemiz de sıkça değineceğiz ve de sizler açısından çok önemli olacaktır. Eğer bu konu da bir yardıma ihtiyacınız var ise makalemizi okumaya devam etmenizi öneririz.

Uçak bileti alırken Nereden Nereye gideceğiniz konusun da dikkat edilmesi gereken hususlar:

Aslın da bu hususlar fazladır ve bizler 8 ana madde adı altın da sizlere sıraladık.

  1. Online uçak bileti tercihlerinizi yaparken son güne bırakmamanız özenle tavsiye olunur ve de bakarken ne kadar boş yer var bunu da kontrol etmeniz de bir önem vardır.

2.Eğer imkanınız var ise online uçak bileti rezervasyonunu yapmanızı tavsiye ederiz ve böylelikle de gideceğiniz günler de hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Yanı sıra sizlere otomatik  olarak biletkess.com adresinden alınan biletlerde ön ödeme gününüz bildirilecektir.

  1. Bulunmuş olduğunuz havalimanından gideceğiniz havalimanına gitmek için seçmiş olduğunuz uçak şirketi hakkın da önceden bilgi almanız sizler açısından çok önemlidir. Neden mi? Çünkü seçmemiş olduğunuz bir firmanın o gün kampanyası ya da promosyon bir uçak bileti olabilir. Bunlardan yararlanabilmekte sizler için çok önemlidir. İşte bu yüzden özenle önem vermeniz ve seçici olmanız gerekmektedir.
  2. Sisteme giriş yaptığınız da öncelikli olaraktan bir karşılaştırma yapabilirsiniz.
  3. Tek yön uçak bileti satın aldıktan hemen sonra eğer geri dönüş yapacaksanız da aynı anda yapmanız sizlere hem maddi hem de manevi kazanç sağlamaktadır. Manevi olarak sizleri daha sonra uğraştırmaması ve aklınız da sürekli tatil süreçleriniz de bulunarak rahatsız etmemesidir. Maddi olaraktan da daha erken almanız daha da ucuza almanızı sağlayabilir.

6.Online uçak bileti rezervasyonu yaparken Grup rezervasyonların sayı limitine dikkat ediniz. Çünkü uçak firmaları kendi araların da farklı sayılar belirler. Bazıların da 5 bazıların da 6 ve 7’ye kadar çıkmaktadır. Bundan öncekiler asla grup rezervasyon çerçevesine girmemektedir.

7.Kesin karar verin ve hiçbir zaman uçak bileti satın alacağınız zaman geciktirmeyiniz. Aksi takdir de o uçak seferini dolu olaraktan da bulabilirsiniz.

8.İsteklerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlayınız. Çünkü günümüz standartları artık çok aşırı derece de güvenlik tedbirleri ile doludur. Bunlardan bir tanesi ise 3 D securt sistemidir ve satın alma butonuna bastığınız da telefonunuza kod gider ve sizler kodu girip tamam dediğiniz de işleminiz tamamlanmış olur. Bu da demek oluyor ki sizlerin izni olmadan bankanız alışveriş yapmanıza izin vermez.

 

Tüm bunları ele alırsanız sizler de gerçekleri olduğu gibi görebilirsiniz. Bizler size objektif bir şekil de tüm hepsini sunduk ve tercihinizi de sizler yapabilirsiniz. Tüm hassasiyetimizle insanlara yardım etmeyi seviyor ve müşteri olaraktan değil, misafir olaraktan görmekteyiz. İşte güler yüzlü web sitemizin 2012’den beri sürekli bu yüzden ayakta durmaktadır. Sizler de her an uçak biletinizi buradan satın alabilirsiniz ve karlı çıkmaya daima devam edebilirsiniz. Resmen uçak bileti konusundaki alışveriş alışkanlıkları değiştireceksiniz ve bunları emin olarak yapacağımızı da bilebilirsiniz. Çünkü çok sık insanlara değer veriyor ve takdir görmeye de devam ediyoruz.

biletkess.com ile ucuz indirimli uçak biletlerinizi şehir merkezinin kalabalık sokaklarında ki bilet satış merkezlerinden almak yerine biletkess.com üzerinden hem android hemde ios uygulamaları ile rahatça kesebilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz….

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.