Uçak bileti 11

09 Şubat 2016Uçak bileti

Uçak bileti ile ilgili her zaman tercih etmeniz gereken bir yer varsa o da biletkess.com adresi olmalıdır. Çünkü her zaman size her alan da yardım etmekteyiz ve de bunu en iyi şartlar da yapmaktayız. Tüm alanın da uzman kişiler bizler ile çalışmakta ve gerek makale yazarlarımız gerekse site çalışanları hep siz değerli misafirlerimize en iyisini vermek için çabalamaktayız. Böylelikle tüm ilkleri de burada yansıtmaktayız. Eğer sizler de bizleri seçebilmek istiyorsanız sitemizi 7—24 ziyaret edebilirsiniz. Hiçbir şekilde bekleme yapmak yoktur ve reklamsız biletkess.com adresinden direk biletinizi alacaksınız. Tüm uçak şirketleri ile çalışıyoruz ve karşılaştırmalarını da siz değerli bireyler yapmaktadır. Bir an bile şüpheni olmasın ki biletsiz kalmayacaksınız. Sitemizin (sanal firmamızın) adından da anlaşıldığı gibi bileti buradan her zaman temin edebilirsiniz. Neden mi biletsiz kalmayacaksınız. Çünkü:

  1. Eğer o an bilet almaya yeterli paranız yoksa bile online rezervasyon yaparak biletinizi hazır edebilirsiniz. En son ödeme gününden önce de sizlere bildirilecektir.
  2. 7—24 sitemizden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sitemiz de kullanabileceğiniz kredi kartları ise: 1. Word: 100 TL üzeri taksitli işlemler de 3 taksit, 2. + Bonus: 100 TL üzeri işlemlere 3 taksit, 3. * CardFinans: 100 TL üzeri 2—6 arası işlemlere 3 taksit, 4. Maximum: 9 taksit, 5. Axess: 9 taksit, 6. Paraf karta ise: 9 Taksite kadar sitemizden alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Ayrıca bunlar diğer hizmetlerimizde de geçerlilik göstermektedir.
  3. Önceden yer ayırtma işlemini de müşteri hizmetlerimizi arayaraktan da söyleme imkanına sahipsiniz.
  4. 3 dakika için de uçak bileti satış işlemini de tamamlayarak yolculuklarınızın ilk adımlarını da bu şekil de atmış olabilirsiniz.

Bu dört yoldan birinden sizde uçak biletinizi hazır hale getirebilirsiniz. Tüm bunlar da sonuna kadar kararlıyız ve bizler her koşul da sizler için belirli öncelikler belirleyerek hizmet vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz sürekli olaraktan daha iyisin nasıl olur diye uğraşmaktadır. Hiçbir zaman da durmak yok ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. Teknolojiye ayak uyduruyor, günümüzün tüm şartlarını kendi alanımız da yansıtıyor, günlük olarak verileri anın da bildiriyor, kampanyaları daima sunuyor, promosyon gibi aktiflik yapabilecek iseniz yardımcı oluyor, daha sonra da bilet numaranız ile PNR kontrol yapabiliyorsunuz. Bunlardan bile daha fazla hizmet verdiğimiz için tercih edilme sebeplerimiz de bir o kadar da fazladır. Çünkü 2016’dan bu yana en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Bizler başarıya odaklandığımız için de asla durmuyoruz ve parayı bir öncelik olarak görüyoruz.

 

Bugüne kadar bizleri seçmiş olan kişileri memnun etmeye çalıştık ve ilk defa seçenlere de, tercihi haline gelenlere de yepyeni güzellikler ile 2016 sunmaya çalışacağız ve tüm kampanyalarımıza kadar sitemizim bulundurmaktayız. Bunları da ana sayfamızdan görebilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.