Uçak bileti 10

06 Şubat 2016Uçak bileti

Uçak bileti satış demek direk okların biletkess.com adresini göstermesi demektir. Neden mi? İşte bunu da bu makalemiz de çok iyi anlatacağız. Bizler herkes için özenle hizmet vermekteyiz ve de istediğiniz konulara öncelik vermekteyiz. Bunları nasıl mı biliyoruz? Tabi ki de sitemiz de, mobil uygulamamız da yer alan misafirlerimizin neyi tercih ettiğini, neyi arama motorumuza yazdığını, neyi Google arama motoruna yazarak sitemize girdiğine bakıyor ve buna göre öncelikleri belirlemekteyiz. Sonra da direk olaraktan planlama yaparak uygulamaya geçirmekteyiz. İşte biletkess.com adresi 2012 senesinden bu yüzden sürekli olarak tercih ediliyor ve günümüzde de hep ilk biletten sonra tercih haline gelmektedir. Siz de buna canınız istediği zaman dahil olabilirsiniz. Özellikle de web sitemizi sık, sık ziyaret etme zorunluluğu duymak istemiyorsanız 1. Kampanyalar, 2. Haberler, 3. Duyurular, 4. Firma yatırımları, 5. Promosyonlar gibi tüm her şeyin en iyisini bilmek için E—bülten aboneliğine ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra ara—ara mail alırsınız ve de aboneliğinizi istediğiniz zaman E—postanız üzerinden durdurabilirsiniz. Tüm herkes bu konu da memnundur ve yaptığımız araştırmalara göre de E—posta üzerinden sitemize yönelen çok fazla misafirimiz de bulunmaktadır.

 

Hizmette durmak yok. Yanlış durmadınız bizler sadece sizlerin memnun kalmasını istemiyoruz, aynı zamanda da daha iyi hizmet için neler yaparız diye çeşitli araştırmalar yapıyor ve detaylarına kadar uzman ekiplerimiz ile bakmaktayız. Sadece somut hizmetler de (5 duyudan biri ile anlaşıldığı ve elle tutulan) Ar—Ge çalışmasının olduğunu düşünmüyoruz. Ayrıca online uçak bileti konusunda da tüm her şeyi göz önüne almaktayız. Kısacası bu adrese süper ötesi bir hizmet veriyor da diyebilirsiniz. Süper ötesi denildiğin de sadece uçak bileti sistemi ile ilgili aklınıza getirmeyiniz. Bizlerin sunduğu adresten sadece bilet satın alacaksınız diye bir şey yoktur. 1. Makale, (Makale derken bunu sadece tek bir alan da ele almayınız. Çünkü her alan da yazılmış makalelerimiz vardır ve arşivlerimiz 2012’den bu yana sürekli ilerlemektedir.) 2. Araştırılacak bilgi, 3. Bilmediklerinizi öğrenecek tarz da göstermeler, 4. İndirimleri inceleme şansınız, 5. Sistem üzerinden aylar sonrasına online rezervasyon yaptırmak ya da bilet bakmak, 6.  Firma hakkın da bilgi almak, 7. 7—24 araştırma yapabilmek gibi her konu da sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Müşteri temsilcimizi de 444 32 58 telefon numarası ile ya da bizlere (site yöneticine) direk biletkess@gmail.com ile ulaşabilirsiniz. Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık kontrollerimiz sürekli sürdüğünden bir adım daha öndeyiz diyebiliriz. Günümüzün tüm imkanlarını da sitemiz de mevcut bulunmaktadır. Güncel kategorimizden ise tüm güncel olan haber ve duyurulara bakabilirsiniz. İşte bu makalemizi dinlediniz ve ne kadar da kaliteli bir hizmet gösterdiğimizi anladınız. Şimdi ise sıra artık bu siteyi seçmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz ve bugüne kadar seçenlere de ayrı teşekkür ediyoruz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.