Uçak bileti 1

26 Ocak 2016Uçak bileti

Uçak bileti tercihlerinizin hepsinde de biletkess.com adresini çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Çünkü bizler sizlere her konuda bilgi ve de birçok konuda ücretsiz hizmet veren adresiz. Eğer aklınızda da bir sıkıntı var ise direk olarak sitemizin iletişim bölümünden telefon numaramız ya da mail adresimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Online uçak bileti deyince ilklerden olmayı amaç edindik ve bugüne kadar da hep ilklerde olarak geldik. Şimdide bu hususiye ve amaç gayesin de kaliteli günleri ilerletmekteyiz. Müşteri politikamız asla ikinci sınıfta ya da yarı da yer almaz. Daima ve birinci kurallarımızın içerisin de yer alarak hep ilklerde olmuştur. Alanın da uzman ekiplerimiz de bu konuda yeterli kadar incelemeler yaparak gerekli prosedürleri her zaman sizlere bildirmektedir. Çünkü müşterilerimize yani misafirlerimize açık bir firma olarak ilerlemekteyiz.

 

Hızlı online uçak bileti satın al kategorisi gibi uçak bileti kategorisine tıklayıp işlem yapabilirsiniz. Çok hızlı bir site olduğu için trafik ya da duraksama gibi şeyler site içerisin de yaşamayacaksınız. Aynı zamanda da maksimum ilk defa bilet alan birisi olsanız da 3 ile 5 dakika arasında ödeme işlemlerinize kadar tamamlanacaktır. Bizlere telefon ederekten de teyit ederek biletinizi satın alabilirsiniz. Kusursuz bir site olma yolun da daima ilerlemekteyiz ve harekete geçtiğimiz 2012 senesinden bu yana çalışmalarımızı çok farklı boyutlara getirdik. Bunlara en birçok örnek verilebilir ve sitemizden de sizler dilediğiniz kadar bakabilirsiniz. Nereden  nereye gidecekseniz, Gidiş ya da geliş tarihinizi, uçak tipinizi ve kişi sayısı gibi tüm  bilgileri doldurunca karşınıza bul çıkar ve tıklar tıklamaz siz değerli bireylere en yakın adresler çıktığınız da göreceksiniz. Bunlar ile birlikte eğer istediğiniz yerden, gideceğiniz bir havalimanına uçak biletleri bulamaz iseniz sistem sizleri en yakın seferleri sıralamak için yönlendirmek ister ve ekrana evet mi hayır mı yazısı gelir. Buradan da biletkess.com adresinin kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gerek teknik gerek sunum anlamın da sizlere hitap ettiğimiz her konular bizler açısından da büyük bir önem taşımaktadır. Bilet alımı sonrasında da PNR arama yapabilmek için bu adresi ziyaret ederek bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Bunu aynı zamanda da 444 3258 telefon numarasını arayaraktan da yapabilirsiniz. Gizlilik sözleşmemizin hep sizlere yönelik bir prosedür içerdiğini de biliniz. Çünkü hiçbir zaman bilgileriniz ve ya ödeme de kullanacağınız yöntemler bir üçüncü şahıs tarafına geçmez. Bunu da 2012 senesinden bu yana kurumsal düzeyde hizmet vermemizden rahatlıkla anlayabilirsiniz. E—ticaretin yani internet ortamının hızlı geliştiği bir Dünya da yaşadığımızdan da her şeyin kolaylığı neredeyse nette gerçekleşerek yatırımlar son derece üst seviye de olmaktadır. İşte bizler de bunun bir parçası olmaktan keyif almaktayız ve de yatırımlarımızı son sürat devam ettirmekteyiz. Gerek sistem olaraktan olsun gerek ise her konuda en iyi hizmeti sunmak anlamında olsun. Anın da bilet satın al, ucuz uçak bileti ve daha fazlası için nasıl internet web sitemizi de ziyaret ediyorsanız mobil uygulamamızı da keyifli bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.