Uçak Bileti

27 Kasım 2015Uçak bileti

Biletkess.com adresi gerçekten de sadece bilet konusuna bir odaklanma yaptığından ötürü her zaman tercih edilen ve de ayrıcalıklı bir bakış açısı yaptığından da % 100 müşteri memnuniyeti sağlama isteklerinde bulunmaktadır. Bu bakımdan da istediğiniz zaman sitemizi tercih ederek dilediğiniz yerden dilediğiniz havalimanına uçak bileti satın alma işlemi yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan her şey bunun üzerine kurulu olduğu için ne otobüs bileti, uçak bileti, otel rezervasyonu, araç  kiralama hizmeti kategorisi dışın da bir hizmet ile karşılaşmadan hızlıca ve gereksiz olmayan hizmetler de takılı kalmazsınız. Aynı zaman da sitemizin üzerinde bir reklam veya promosyon gibi şeyler olmadığı için de kafanız çok rahat olacaktır.

Siz değerli bireyler istiyorsunuz ki gideceğiniz yere anında gideyim ve bunun için havalimanına gitmem gerekmesin. Çünkü yıl olmuş 2015 demeniz de çok doğrudur. Ancak internette çok fazla site ve kurumsal web siteleri olduğu da gerçektir. Gelin buna birlikte bakalım ve ne demek istediğimizi size de göstererek hizmetimizi sunalım. Birincisi rekabet ortamı yüksektir ama siteler buna rekabet olarak değil de kalitesizi çok fazla fiyata ya da daha farklı şeyler ekleyerek sunmak istiyor. Tabi ki de biz de en iyisini sunuyoruz. Birincisi ilk bakacağınız web siteler her zaman kurumsal olan uçak bileti ve hizmet alacağınız firma olacaktır. Ancak bu sitede sadece tek bir firmanın biletine bakabilir ya da web sitesinde kampanyasını, promosyonunu görüntüleyebilirsiniz. Oysa ki size göre ucuzluk, güven, rahatlık, yeni şeyler de önemli olduğundan ötürü bir karşılaştırma yapacaksınız. Bir de unutmadan belirtmek isteriz. Bir uçak bileti almak otobüs bileti kadar kısa değildir. Çünkü hizmeti seçersiniz, koltuğunuzu, bilgileri, ödemek için kart bilgisini ve diğer sunacağı ek hizmetleri seçersiniz. Hiç bilmeyen için en az 5 dakikasını alır. Gelelim diğer web sitelerine: Onlar ise reklamlar ile donatabilirler ve farklı çıkarlarını size kullanabilirler. Bizler şu web site yapıyor demiyoruz ama bilirsiniz ki her zaman reklamlardan para kazanılır.

Gelelim bizlerin hizmetine, ne kurumsal web siteleri gibi tek bir uçak şirketi hizmeti veriyoruz ne de birçok amatör web sitesi gibi reklamlar ile donatım sizleri sıkıyoruz. Bizleri 7/24 çalışarak hizmetin en iyisini vermeye çalışmaktayız.

Daha fazlası için de web sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Bununla birlikte de sizin için tüm özel sorularınızı cevaplamamızı istiyor veya özel görüşme ile bilgilenmek istiyorsanız 444 32 58 telefon numarasından, direk site yönetimi ile iletişime geçmek için de biletkess@gmail.com adresinden iletişime geçmeniz mümkündür.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.