Otobüs biletlerimiz

18 Ocak 2016Otobüs bileti

Otobüs bileti almak için en doğru adreste bulunduğunuzu bir daha bildirmek ve de sizlere süper ötesi hizmet vermek isteriz. Burada bulunduğunuz sürece sizler de çok memnun olacaksınız ve bugüne kadar bizleri tercih eden tüm müşterilere daima % 100 müşteri memnuniyeti ile yaklaştık. % 99.1’i de istatistik olarak memnun olmuştur. Bizler tercihleri daima sizler tarafından kullanmaktayız. Şimdi ise biraz daha derine girmekteyiz.

Otobüs bileti firmalarının hepsi de sayıca çok fazladır. Belki de 200’den daha fazla ya da Dünya çapını hesaplar isek çok aşırıdır. Peki, sizler bunları tek, tek ziyaret mi edeceksiniz? Tabi ki de hayır? O zaman ne yapacaksınız? Tabi ki de çok farklı olan biletkess.com adresini ziyaret ederek Türkiye içinde hizmet veren Metro otobüs biletleri, Kamil koç firması, Düzce Güven şirketi, İstanbul seyahat, Efe Tur, Varan gibi kurumsal firmaların tüm hepsini bir arada göreceksiniz ve ya Online rezervasyon ya da otobüs bileti satın alma işlemlerini çok rahat yapabilirsiniz. Her konu da bizleri tercih etmeniz sizlere her anlam da birçok avantaj kazandıracaktır. Bildiklerinizi unutacak ve her şeyi baştan göreceğiniz bir web site de bulunduğunuzu da tekrardan üstüne basa, basa hatırlatmak isteriz. Özellikle de ilk defa girenler ne kadar da kolay bir adres ve süper hizmet veren bir yer olduğunu da göreceksiniz. Bu konuda artık içiniz rahat olsun ve kendinizi sitemize bırakın.

 

Burada 1. Birinci sınıf site hızı, 2. Müşteri memnuniyeti açısından her türlü sorularınıza cevap, 3. Anın da otobüs bileti satın alma, 4. Tüm otobüs kavramları ve de gideceğiniz yerler hakkın da dilediğiniz makaleler, 5. Güncek kategoriden Kampanyalar bölümüne giriş yaparaktan en güncek olan promosyonları görüntüleyebilirsiniz.  Böylelikle artık indirimli uçuş yapmaya başlayabilirsiniz. 6. Güncel biletkess.com haberlerine dilediğiniz zaman ulaşma şansınız bulunmaktadır. Çünkü sadece bir site tasarımı bulundurmaktayız. Gerek maddi gerek de manevi yönden siz değerli bireylere her konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız ve birinci sınıf hizmeti de bu saye de almış olacaksınız.

 

2016 senesinin ilk ayından itibaren yolculuk yapmayan kalmasın diye çeşitlerimizi arttırdık ve bizleri tercih eden kişi sayısı her geçen gün artmaktadır ve de artık milyonlar ile rekorlarımızı kırmaya devam edeceğiz. Limitsiz hizmet vermeyi çok seviyoruz. Çünkü bizleri işimizi çok sevdiğimiz için, iş olarak görmekten ötürü insanları mutlu ettiğimizi düşünüyoruz. Maliyet ise ikinci plandadır. Bunun en iyi örneğini ise en az 10’dan fazla ekstra verdiğimiz hizmet ile sunmaktayız. Bunların hepsi de ücretsizdir ve sizlere daha da yeni şeyler eklemeye çalışmaktayız. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.