Otobüs biletini Nilüfer şirketinden alanlar bu sitede faydasını görüyor

16 Aralık 2015Otobüs biletini Nilüfer şirketinden alanlar bu sitede faydasını görüyor

Belki Kamil koç otobüs şirketi, Metro turizm firması, Ulusoy kurumsal firması Nilüferi geçiyordur sıralamada ancak bizler sadece ilk iki ya da üç sıra da yer alan kurumsal firmaları yayınlamıyoruz. Tam tersine sizlere en yakın geleni sunuyoruz ve de en iyisini yapma çabasındayız. Bu konuda bizler ile ilgili iletişiminiz yani kısacası sitemiz de bulunmanız her açıdan %100 güvenilirlik ve otobüs bileti al işlemini kolayca yapacağınız anlamına da gelmektedir. Yenilikler buradan sorulur ve sizler de istediğiniz zaman ziyaret ederek bilet alabilirsiniz. Otobüs firmaları arasından Nilüfer Ağustos ve Eylül ayında da yenilik yapmaya son gaz devam ediyor. Bu nedenle bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız ve de hiçbir yer de tanıtımını görmediğiniz ama sıklık ile ismini duyduğunuz Nilüferi de yakından tanımış olacaksınız.

 

İşte bir yeniliğimiz de budur. Yani otobüs firmalarının tek, tek tanıtımlarını, iletişim bilgilerini, hangi adreste ana bayileri olduklarını ve de geçmişten bugüne diye bir sunum yaptık. Detaylıca onları da inceleyebilirsiniz. Her konuda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz ve otobüs biletlerinizi almayı da sağlıyoruz.

Taksitli otobüs bileti şimdi biletkess.com adresinde

Taksitli otobüs biletini her turizm acentesi insanlara sunmaz. Neden? Çünkü direk olarak sizden para almak isterler ve bu işten kazançlı çıkarlar. Bizlerin amaçları ise parayı ikinci plana itekliyor ve sizleri ilk olarak memnun edebilmek istiyoruz. Bu da anlayışlı bir adres olmamızı sağlıyor. Sizlerin her daim isteklerine özen gösteriyoruz ve taksitli otobüs bileti alarak daha da iyi ödeme yöntemlerine ulaşınız istiyoruz. Genel anlam da yapacaklarınızın hepsi ve daha fazlası sizlerin kontrolü altındadır. Asla da bizlerin bilgilerinizi yanlış yer de kullandığımızı düşünmeyiniz. Çünkü gizlilik sözleşmesini okuyabilirsiniz ve de en önemlisi sizlerden çok önemli olan bilgilerinizi istemiyoruz. Sistem ise genel olarak kurumsal şirketlere bağlı olduğundan rahatlıkla güvenebilirsiniz. Hatta kolaylıkla onların web sitelerini de vererek kontrol edebilirsiniz.

Kredi kartına taksitle ile otobüs bileti al güveniniz altındadır

Kredi kartı ile otobüs bileti almak bile artık internet alışverişinin içine girmektedir. O yüzden sizler de bu site üzerinden internetin en iyi yeniliğini kullanabilirsiniz. Biletkess.com adresi internette kaçınılmaz bir yer tutmaktadır. Kredi kartınızın türü her ne ise kullanmaya açıktır. (Visa, Master card) Ayrıca 3 D güvenilirliğinden yararlanabilmek için de internet alışverişinden faydalanabilirsiniz. Verıfed & secured sisteminden de yararlanmış oluyorsunuz. Aslın da herkes kredi katını seçmek istemez. Çünkü sistemiz de işlemlerini herkes çoğunlukla otobüs bileti alırken kredi kartı ya da banka kartı ile nakit ödemeyi seçiyor.  Tek sebebi de nereden nereye otobüs bileti olursa olsun makul ücretler de siz değerli kişilere sunulmaktadır.

Değerli beyler ve bayanlar her alışverişiniz de taksit yaptırmak isterseniz:

  1. WORD kredi kartından 100 TL üzeri alışverişte +3 taksit,
  2. Bonus kredi kartından 100 TL üzeri alışverişte +3 taksit,
  3. Card Finans kredi kartından 100 TL üzerinde de alışverişte 2—6 arası taksitler de +3 taksit,
  4. Maxsimum kredi kartına ise 9 taksit,
  5. Axess kredi kartına 9 taksit,
  6. Paraf kredi kartına ise 9 taksit

Gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sizler de istediğinizi elde etmek için çabuk olmanıza bile gerek yoktur. Web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz ve seçiminizi yaparaktan da biletlerinizi ayırtabilirsiniz. Kredi kartına taksit dışında da rezervasyon ile yerinizi bir gün öncesine kadar ödemeye ayarlayabilirsiniz. Ancak bazen bu ödeme günü ve saati otobüs firmaları arasında değişiklik göstermektedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.