Otobüs bileti tercihlerinizi biletkess.com adresinde yaparak yolculuklarınıza değer katınız

08 Şubat 2016Otobüs bileti tercihlerinizi biletkess.com adresinde yaparak yolculuklarınıza değer katınız

Tüm otobüs bileti alışverişlerinizi eğer biletkess.com adresinden yaparsanız siz de fark edeceksiniz ki daha hesaplı ve karlı çıkacaksınız. Bunun yanı sıra da birçok yolculuk öncesi bilgiye sahip olacaksınız. Tabi ki bunların hepsi sizler için önemlidir. Bunun için bizleri seçmeye devam edebilir ve de yolculuklarınıza iki katı bir değer katabilirsiniz. Bugüne kadar hiç kimseye ikinci sınıf hizmet vermedik ve de bugünden sonra da öyle bir gayemiz yoktur. Sistemsel ve çalışma olarak insanlara önce hizmet, sonra istediklerini, sonra da yolculuk öncesi ve sonrası tatmin seviyesini yükseltme ve en son maliyet kısmı vardır. Eğer bizleri tercih etmek için bir sebep ararsanız bunu geçerli sebeplerinizin arasında bulundurabilirsiniz. Her koşul da ve şartta hizmet vermeye hazırız.

Klasik otobüs bileti almaya artık son! 1. Dükkanlara gidip sıra bekleme derdi yok, 2. Otobüsün nereden kalkacağını bilmiyorum derdi yok, 3. Ne kadar bayi komisyon alıyor yok. 4. Bu soğukta kilometrelerce yolu kat etmeye gerek yok. 5. Güvenmediğiniz internet sitelerine girmeye gerek yoktur. Bu gibi onlarca sebep sayılabilir. Çünkü artık her şeyin bir numarasını, en iyisini, kurumsal olanını tercih etmelisiniz. Örneğin alışveriş sitelerine güvenebilmek için öncelikle şu hususun olması herkes için geçerlidir: Alışverişi yapıp kart bilgilerinizi girdikten sonra ve sözleşmeyi tam olarak okuduktan sonra hangi banka ile çalışıyorsanız telefonuna mesaj atılır ve onayladığınız takdir de işleminiz gerçekleşir. Aksi takdir de alışveriş tamamlanamaz. Ama günümüz de bu güvenlik sistemi olan 3 D securty sistemi çoğu yerde kullanılmıyor. İşte bu yüzden online otobüs bileti ve klasik otobüs bileti satın alma işlemlerinin hepsini burada bulabilirsiniz. Hem güvenilir hem de ucuz adres olmaktan çok mutluyuz ve gururluyuz. Sizlerin isteklerini her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Aynı zaman da işlem ücreti de alınmamaktadır.

Kurumsal firmalar diyorsanız da (otobüs şirketi siteleri) sadece tek bir şirketin otobüs biletini bulabilirsiniz. İşte burada devreye biz giriyoruz. Bizimle eş değer olan güvenilir web siteleri ile de her zaman rekabetteyiz ve yükselişimizi daima korumaktayız. Bu şartlar altın da çalışmalarımız hızlı bir şekil de ilerlemektedir. O zaman buyurun yolculuklarınızı bu siteden başlatın ve mutlu olmaya bundan sonra devam edin. Biletimin numarasını unuttum ne yapmalıyım? Biletimin online rezervasyonu geçer mi? Grup otobüs bileti rezervasyonların da indirim ya da nasıl yapacağım konusun da yardımcı olur musunuz? Gibi tüm soru ve cevaplar için de Sıkça Sorulan Sorulara (SSL) ya da müşteri temsilcimizi arayarak işlemlerinizi hızlı bir şekil de yapabilirsiniz. Daha bu kadarla da yetinmiyoruz. Siz değerli bireyler ne isterlerse onu yapmaya özenle devam etmekteyiz. Makalelerimize de yorum bırakabilir ya da mail adresimize mesaj da atabilirsiniz.

 

Artık bilet bulmamaya ve tüm sorunlara son vererek bizleri tercih etmek ile doğru bir karar verebilirsiniz. Üstelik ana sayfamızın sağ tarafında gördüğünüz gibi biletinizi 24 saat kalaya kadar iptal ettirdiğiniz takdir de aynı paranız iade edilmektedir. Bu derece hizmet size güven vereceğine emin olabilirsiniz. Sosyal medyadan da bizleri takip edebilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.