Otobüs Bileti İle İlgili Kafanıza Takılan Her şey

18 Şubat 2016Otobüs bileti

Otobüs bileti ile ilgili aslın da insanların birçok konu kafasında yer eder ve sonuçlanmayınca da çok sıkıntı çekerler. Bu sıkıntılardan bir tanesi de bilet almamanıza sebep olur ve yolculuklarınız ya ertelenir ya da istediğiniz firma ile olmaz. Bizler ise artık bu konuya bir çözüm getirmekteyiz. Çünkü insanlara gerçekten de istedikleri hizmetleri sunmak istiyoruz. Bizlere güvenen tüm herkese çok ayrı teşekkürler. Çünkü 2012 yılından bu yana hiç durmaksızın hizmet vermekteyiz. Bunların hepsi de siz değerli misafirlerimize olumlu müşteri memnuniyeti anlamın da yansımaktadır. Durmaksızın tüm çalışmalarımız bizleri hem daha da öteye getiriyor ve insanlara çok iyi derece de bir faydamız oluyor ki bu da en gurur verici bir durumdur. Bizler açısından da sizler açısından da Türkiye’nin en iyi otobüs bileti web sitelerinden bir tanesi olmamıza bizlere yetmiyor. Bunun birçok nedeni vardır ama birkaç nedenini sıralamak gerekirse şöyledir:

  1. Sizlerin memnuniyetlerini çok önemli bir düzeyde tutmaktayız. Bunun için herhangi bir sorununuz ile ilgilenerek herkesin memnun olması ile uğraşmaktayız.
  2. Güncel konular da en iyi bir site olmaya çalışmaktayız ki bunun sebebi ise sadece insanlara otobüs bileti ile ilgili satışlar yapmak değildir. Bilinçli bir müşteri memnuniyeti potansiyeli sağlayabilme ve bu şartlar altında ilerleme sağlamaktadır.
  3. Neye ihtiyacınız olduğunu sizler arama motorlarına arama yaparak baktığınız için bizler güzel bir analiz yaparak hepsini sitemiz de mevcut halin de tutmaya çalışmaktayız. Kısacası bizlere söylemeden tam anlamı ile istediğiniz bir site de bulunmuş oluyorsunuz.
  4. Ucuz ve güvenilir adres olarak insanlara en iyi faydayı sağlayan web sitesi olabilmek istiyoruz.
  5. Kaliteyi de bir arada tutarak bazı konularda biletkess.com adresimiz çok fazla uzun olmaktadır.

Bu ve daha fazla nedenlerini sıralamak mümkündür ama şuan sizlere bunlar fazlası ile yarar sağlayacaktır. Özellikle de birinci sınıf hizmetlerimizin hepsi de sitemiz de bulunduğundan artık tercih edeceğiniz site biletkess.com adresi olması bile yeterli gelecektir. Biletinizi hangi otobüs firmasından almak isterseniz bunu da direk olarak yapabilirsiniz. 200 + firma sayımızı hep arttırma çabasında içinde olduğumuz için anlaşmalarımızın sürdüğünü de belirtmekteyiz. Online bilet alma sistemimiz de gelişmelere her zaman yer vermektedir. Bunun için hızlı ve teknolojik bir web sitesi olduğumuzu da bilebilirsiniz. Tüm şirketlerden verilen anında aktarıldığında da bilgisiz kalmayacaksınız ki zaten amacımız da bizlerin bilinçli bir müşteri potansiyelini Türkiye de başlatmaktadır. Bunların hepsini göz önüne aldığınız da her koşul da mutlu ve tatmin bir müşteri potansiyelini Türkiye de oluşturmak istiyoruz. Bunu da her gün bir sıfır öne geçerek başarmaktayız. Gösterdiğimiz tüm koşullar müşterilerimize yönelik olarak gitmektedir. Sizlerin otobüs biletleri ya da online rezervasyon işlemi yaparken firma seçimi  yapabildiği gibi de aynı zamanda da tüm otobüs şirketleri hakkın da sitemiz üzerinden bilgi alabilme fırsatını da bir arada bulabilirsiniz.

 

Bu günlere gelesiye kadar bile çok fazla başarıya imza attık ve buna günümüzde de devam etmekteyiz. Hedeflerimiz hiçbir zaman bitmiyor ve mümkünse de bitmeyecektir. Tek gayemiz olan müşteri memnuniyeti konusu biletkess.com firmamızın hayat gayesi ve en önemli amaçları, ilkeleri arasında bulunmaktadır. Eğer bizleri tercih ederseniz hiçbir zaman da pişman olmayacağınızı belirtmek isteriz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.