Otobüs bileti 3

01 Şubat 2016 

Otobüs bileti

Otobüs bileti alımlarının her birinde artık fazlası ile kar etmek biletkess.com adresin de sadece ve sadece sizleri bekliyor. Eğer siz değerli bireyler de mobil uygulamamız ile alışveriş yapacaksanız çok karlı çıkacağınızı baştan bildirmek isteriz. Çünkü her anlamda da sizlere elimizden gelen yardımı sunmak istiyoruz. Bizleri seçtiğiniz her an da istediğiniz otobüs bileti ulaşımına çabucak ulaşmış olacaksınız. Ayrıca sitemiz de her türlü ekstra hizmeti de bir arada bulma imkanınız vardır. Nereden nereye otobüs bileti satın alabilmek istiyorsanız bunu bizlere söylemeden sistem üzerinden işlem yaparak anın da gerçekleştirebilirsiniz. Akdeniz, Karadeniz, Ege, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güney Anadolu, Marmara bölgelerinin neresine gitmek isterseniz isteyin biletinizi biletkess.com adresinden temin edebilirsiniz.

Her koşulda da müşteri hizmetlerimizi aramanız için 444 32 58 telefon numarasından işletişime geçebilirsiniz.  Mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. Ancak bizlere ulaşmak istediğiniz konu acil ise telefon yolunu tercih etmenizi tavsiye ederiz. Nereden nereye, Gidiş tarihiniz, geliş tarihiniz, gidiş saati, geliş saati, otobüs tipi, işlem tipi, online rezervasyon mu? Yolcu sayısı? Gibi tüm seçilecek işlemleri sizler yapacaksınız ve onaylayarak biletiniz hazır hale gelecektir. Bu işlemlerin hepsi de en fazla 3 dakika süreceği için çabucak her şey halledilecektir. O zaman sizler de bizleri dilediğiniz zaman seçebilir ve rahat bir yolculuklarınızın başlangıçlarını burada yapabilirsiniz.

 

Sitemiz de herhangi bir sınır veya limit yoktur. Hizmetlerimiz hepsi de sınırsız bir şekilde müşteriye açıktır ve ne sunduysak hepsini de ücretsiz yaptık. Sadece yolculuk yapacağınız biletin fiyatını sizlerden kesmekteyiz ki bunun sadece belirli kısmını bizler firmadan almaktayız ve ödemelerinizi direk olaraktan otobüs bileti satış sistemi üzerinden hangi firmayı seçtiyseniz oraya ödersiniz. Böylece aklınız güvensizlikte kalmaz. Bizlerin buradaki amacı bir yeni bilet sunmak değildir ya da farklı bir firma açmak değildir. Hatta bir bilet fiyatını sizlere istediğimiz kadar bir limit belirleyerek vermekte değildir. Bizlerin burada ki amacı: 200 + firmayı bir arada bulundurmak olup sizlere her birinin yaptığı hizmeti, sunduğu kampanyaları, bilgileri, yatırımları, indirimleri ve diğer tüm her şeylerini bir arada tutmaktır.  Böylece ayrı, ayrı web sitelerin de olup zaman harcamazsınız ve en önemlisi de zamandan çok fazla tasarruf etmiş olursunuz. Bu her yer de ve her alanda böyledir. Online işlemler 21. Yüzyılın en çok kazandıran ve tasarruf ettiren özelliklerinden bir tanesidir. Ama sizler nasıl dışarı da sürekli o bayi, bu bayi gezerek zaman harcıyorsanız, dışarıda ki kadar da olmasa yine tek bir yerden bakmak varken dolaşmak zaman harcatabilir. En mantıklısı da biletkess.com adresinin sunduğu hizmet ise o zaman sizler de burada bulunabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 


İlgili Firma Bulunmuyor.