Otobüs bileti 10

10 Şubat 2016Otobüs bileti

Hayatınız da bildiğiniz tüm yöntemleri unutun var artık yepyeni bir yöntem ile karşılaşın. O da bizlerin web sitesini seçerek güncel ve anlık verilerden yararlanarak otobüs bileti satın almaktır. Ayrıca binlerce ücretsiz hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Kaliteye ulaşmak sadece bir tık öteniz de duruyordur ve biletkess.com her gün gelişmekte olan bir firmadır. Başarıya odaklanıyoruz ve müşteri memnuniyetini daima en üst seviyelerde tutmaktayız. Sizler de bu tarz kaliteye önem veriyorsanız yapmanız gereken tek şey vardır. O da sitemiz de bulunmanızdır. Ayrıca sık, sık bu siteyi de ziyaret etme zorunluluğu yoktur. Çünkü 1. E—bülten aboneliğinden ücretsiz yararlanarak, 2. Sosyal medya üzerinden bizleri takip ederek, 3. Promosyon ya da kampanya olduğun da E—posta ile bana bildir ile mi? Bu yöntemler ile de bizlerin her imkanından sınırsızca yararlanabilirsiniz. Yazdığımız tüm makaleleri site de yayınlıyoruz ve ulaşmak istediğinize bakarak bilgi alabilirsiniz. Bizlerin kurulma amacı insanlığa yepyeni bir sistem sunmak ve müşteri memnuniyetini  % 100 dereceye taşımaktayız. Şimdi bu derece % 90’lardadır. Sürekli de insanlara yönelik hizmetleri sunabilmek için de çabalamaktayız. Bunları göz önüne alınca daima en iyisine ulaşacaksınız. Ve bizler bunların hepsini de göz önüne alarak hizmet anlamında sizlere sunduk. Sizlerin tek yapması gereken seçmektir. Gerisini biletkess.com ailesi olarak bizlere bırakın.

 

Tüm sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerin tabi ki de bir sırrı ve bedeli vardır. Çünkü 2012 senesinden bu yana hizmet veriyoruz ve artık nelerin nasıl daha iyi olduğunu anladık. Eğer 1. Kaliteyi, 2. Birinci sınıf müşteri memnuniyetini, 3. Otobüs bileti ile ilgili sıkça sorulan sorunların cevaplarını, 4. Hızlı bir sistemi, 5. Geliş—gidiş biletini bir arada alma hizmetini, 6. 200 + otobüs firmasını bir arada görmek, 7. Kesin bilgilere ulaşabilmek, 8. Anın da tüm verileri elde edebilmek, 9. Ucuz uçak biletini, 10. Bilmek istedikleriniz veya bunların dışın da tüm her şeyi sizler talep ediyorsanız sadece bizleri seçerek istediğinize ulaşabilirsiniz. Bu gibi her şey sayısızca bu adreste ilerlemektedir. Günümüz de nereden nereye gitmek istediğinize karar vermişseniz işte o zaman adresiniz de bulunuyorsunuz. Artık her şey kolay olacaktır ve tek tık ile bilet alımı yapabileceksiniz. En iyi uygulamamız ile de sizlerin cep telefonların da yer almaktayız. Bir de sizlere özel teklifimiz bulunmaktadır. Eğer mobil uygulamamızı indirirseniz çok tasarruflu ve de karlı çıkacağınızı öncelikle bilmenizi isteriz. Çünkü ilk alışverişiniz de % 10 indirimden yararlanabilirsiniz. Bu kadar avantaj üst üstte iken bir de firma avantajları olur ise çok tasarruf elde etmeniz lüks anlam da mümkündür.

Birinci sınıf hizmet veren biletkess.com’un yepyeni  projeleri de 2016 da devam edecektir.  Çok yakın da otobüs biletleri ile ilgili kampanyalar,  yenilikler,  yatırımlar ile bilgi alabileceksiniz. Bunların hepsini de web sitemizin ana sayfasın da bulacaksınız. Anlık verilerin olması da kampanyaları zamanı, zamanına görmeniz açısından çok önemlidir. Sınırsız hizmetlerimizi tek,  tek görmek için de tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.