Otel rezervasyonu deyince akla ilk olaraktan ne gelir?

15 Şubat 2016Otel rezervasyonu deyince akla ilk olaraktan ne gelir?

Otel rezervasyonu deyince sizce akla ilk olarak ne gelir? Tabi ki de sadece 5 yıldızlı oteller gelmez. Çünkü artık günümüz de sadece beş yıldızlı lüks oteller yoktur. Hem daha lüksleri hem de daha konforlu ve uygun olanları vardır. Şimdi önce sizlere bunları sıralayacağız ve sonrada biletkess.com adresi üzerinden online otel rezervasyonu nasıl yapılır bunu göstereceğiz. 1. Bir yıldızlı, 2. İki yıldızlı, 3. Üç yıldızlı, 4. Dört yıldızlı, 5. Beş yıldızlı, 6. Altı yıldızlı, 7. Ada otelleri, 8. Buz otelleri, 9. Çadır (kamp tarzı), 10. Çöl—vaha, 11. Denizdibi—Akvaryum tarzı oteller, 12. Gemi otelleri, 13. Kapsül, 14. 7 yıldızlı oteller (çok az vardır ve istisnai otellerde denilebilir. (Dubai gibi Arap ülkelerinde bulunmaktadırlar.) 15. Tek oda oteller, 16. Tren oteller, 17. Mağara, 18. Apart tarzı, 19. Butik, 20. Dağ, 21. Deluxe, 22. Dizayn, 23. Eko resort, 24. Hostel, 25. Motel, 26. Yarım pansiyon, 27. Tam pansiyon, 28. Resort, 29. Şehir otelleri, 30. Tatil köyü, 31. Tematik oteller, 32. Termal, 33. Dini oteller, 34. İslami tarz oteller, 35. Sezonluk mekanlar, 36. Mavi deniz oteller, 37. Büyük, 38. Küçük oteller, 39. Kültür gezileri, 40. Safari turları ve daha fazlası vardır. Bunların da yarısından çoğunu sitemiz de bulabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz tüm Turizm acentelerinin sağladığı faydalar neler ise direk bir bayi hizmetini siz değerli bireylere aktarmaktayız. Aynı zamanda da 2016 senesin de bu Turizm acente sayısını arttırmayı düşünüyoruz. Bu koşullarda da sizlerin tatilleri asla ertelenmemiş olacaktır ve istediğiniz yaz ya da kış tatilleri istediğiniz fiyatlardaki, istediğiniz tarzdaki otelleri seçerek yapabilirsiniz.

Uzman ekiplerimiz sizler için tüm her şeyi bir arada düşünmüştür ve çeşitli paketler veya yönlendirmeler yapmıştır. Buna kısaca birkaç örnek vermek gerekirse: Eğer Dubai de çöl otellerin de farklı bir tatil yapmak isterseniz gideceğiniz yeri buradan online otel rezervasyonu yaparak ayarlayabilir ve ardından hemen uçak bileti var mı diye bakabilirsiniz. Bununla birlikte de rent a car (araç kiralama) hizmeti için de buradan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yurtiçin de ise fiks gidilen Antalya’ya gidebilmek için uçak biletlerine ya da otobüs biletlerine bakabilir ve biletlerinizi önce ayırtabilirsiniz. Sonra da birbirinden seçenekli otel rezervasyonlarına bir göz atarak tatil yerinizi ayırtabilirsiniz. Tabi ki yine günlük araç kiralama ya da haftalık veya daha uzun süreli araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Tüm bunları ele alınca bu sitenin ne kadar da özel olduğunu çok rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca tüm dört hizmetimizde de online grup rezervasyonlar yapma imkanınız da bulunmaktadır. Kısacası biletkess.com adresi siz değerli misafirlerimize hiçbir şeyin geç olmadığını göstermektedir. Siz de bundan yararlanarak bambaşka tatilleri kendinize ve ailenize layık görebilirsiniz. Her zaman fırsatları araştırırsınız ve hatta abone olduğunuz yerler vardır ama bunları aramaktan yorulduysanız yüzlerce otellerden bir tanesini kendinize seçer ve tüm paketlerimizi de tek, tek inceleyebilirsiniz. Kalitenin tesadüf olmadığını da burada göreceksiniz ve müşterilerimizi de misafir olarak gördüğümüz rahatlıkla görebileceksiniz. Şimdi iyi düşünün ve seçimleriniz doğrultusun da tüm her şeyi bizlere söyleyebilirsiniz. Çünkü müşteri hizmetlerimizde yardımcı olmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.