Online Otobüs bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

08 Şubat 2016Online Otobüs bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Otobüs bileti satın almak sizler için de artık önemli bir konu olduğunu biliyoruz ve de bunun için elimizden geleni fazlası ile yapmaktayız. Tüm hizmetlerimiz de kalite kapsamın da sizlere birinci sınıf düzey de sunulmaktadır. Günümüzün en iyi şartlarını sunuyor ve karşılığında da sadece satın almak istediğiniz otobüs bileti için para veriyorsunuz. Bunun dışın da bizlerin sunmuş olduğu onlarca hizmeti kullanma bedeli olarak ücret ödemiyoruz. İşte biletkess.com adresin de bundan dolayı herhangi bir kayıt işlemi yoktur ve kayıt olduğunuz sitelerde de bilirsiniz ki sürekli e—posta alma, durmadan gereksiz spam mesajlar, bilet satın alabilmeniz için birçok uğraş vermeniz gerekebilir. Özellikle de önünüze reklamlar gelir ise bu iş daha da fazla zorlaşmaktadır. Bizler ise bunların hiçbirine gerek duymuyor ve milyonlarca kişinin tek bir adresten hizmet almasını sağlıyoruz. 200 + otobüs firması ile nereden nereye gitmek isterseniz biletinizi satın alabileceksiniz. Türkiye’nin dört bir köşesine hiç bekleme yapmadan gitme imkanını da sunduğumuz için kafanız çok rahat olacaktır.

 

Online otobüs bileti alma keyfini çıkarken bir yandan da zamandan çok fazla tasarruf edebileceksiniz. Bu gibi hizmetleri pek fazla firma günümüz de kurumsal ve iyi niyet göstergesin de vermemektedir. Evet, bizlerin dışında da hizmet verenler vardır ancak rekabetimizi daima arttırmaktayız. Biletlerinizi satın aldıktan sonra da elinizde de tutmak isterseniz bunu en yakın bayiye giderek tekrardan çıkarttırabilirsiniz. Sitemizde hangi otobüs firmaları var derseniz ilk 30’u sizler ile paylaşalım: 1. Metro, 2. Kamil Koç, 3. Varan, 4. İstanbul Seyahati, 5. Çanakkale Truva, 6. Efe Tur, 7. Fındıkkale Turizm, 8. As 74 Turizm, 9. Aydoğan Turizm, 10. Güney Akdeniz, 11. Isparta Petrol, 12. Düzce Güven, 13. Hatay Günsas, 14. Ben Turizm, 15. Palandöken, 16. Hedef Turizm, 17. Öz Diyarbakır, 18. Eray Turizm, 19. Elazığ Murat, 20. Tatlıses Turizm, 21. Es Turizm Seyahat, 22. Jet Turizm, 23. İzmir Turizm, 24. Sema Turizm, 25. Aydın Turizm,  26. Anadolu ulaşım, 27. Anamur Zafer, 28. Best Van Turizm, 29. Balıkesir Uludağ, 30. Has Bingöl, otobüs şirketleri başta olmak üzere iki yüzün üstün de firma bulunmaktadır. İstediğinizi tercih ederek yolculuklarınızı başlatabilirsiniz. Bize sormak istediğiniz bir soru olduğunda da hiç çekinmeden sorabilir ve aklınızda her şeyi tanımlayarak bilinçli bir yolcu haline gelebilirsiniz.

 

Sosyal medya hesaplarımıza da ana sayfamız üzerinden ulaşarak bizleri hızlı bir şekilde takip etme olanağına sahip olabilirsiniz. Tabi ki de bunun yanı sıra E—bülten aboneliğinden de ücretsiz faydalanabilirsiniz. Anlattığımız her birini de göz önüne alırsanız çok karlı çıkacağınızı görebilir ve başlıkta da dediğimiz gibi online otobüs bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı konusunda da size biletkess.com adresi bir referans olabilir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.