Neden her zaman biletkess.com

31 Aralık 2015Neden her zaman biletkess.com

İnsanlar artık burayı tercih etmek istiyor. Çünkü çok daha fazla avantajlı çıktıklarını biliyorlar. Bu nedenle hiçbir kampanyayı ve de diğer promosyonları kaçırmıyorlar ki zaten normal sunduğumuz otobüs şirketi ya da uçak firma sayısı web sitemiz de çoktur. Bunun için de istediklerine ulaşmanız daha fazla kolay oluyor. Tamamen birinci sınıf hizmet veren http://www.biletkess.com adresinin mobil uygulamasını da denemenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü girer girmez çeşitli indirimler kazanabilirsiniz.

İşimizi bilinçli olarak yaptığımızdan ötürü herkesi memnun etmeyi başarmaktayız. Bununla yetinmiyoruz ve ileriye doğru sürekli çalışmalara yer vermekteyiz. Site yönetimi, uzman ekiplerimiz, web site tasarımcılarımız, makale yazarlarımız, bilgi işlemde sizler ile telefon görüşmesi yapan profesyonel ekibimiz ve diğer tüm biletkess.com ailesi olarak sizlere hizmet verirken 1. Profesyonelliğe, 2. En iyisine, 3. Gelecek vizyonumuza ve misyonumuza, 4. Müşteri—Misafir yardımına, 5. Kariyerimize, 6. A sınıfı seyahat acentesi olmamıza, 7. En uygun fiyatları sunmaya, 8. Zamandan ve paradan tasarruf etmeniz de, 9. Her bütçeye seçenek imkanını, 10. İhtiyacınız olan tüm her şeyi, 11. En seçkin firma sıralamasını, 12. Güveni, 13. Güvenli ödeme yöntemini, 14. Ucuzluğu,  15. Taksitli ya da kredi kartı ile bilet satın alma işlemlerini ve birçok kategori de konuya öncelik vererek sizlere daha iyi bir kalite sunmaktayız.

Birinci sınıf isteklerinizin şimdiden olduğunu bilebilirsiniz ve en seçkin otobüs firmaları ile seyahat edeceğiniz kadar da bilet sorgularınızı dilediğiniz zaman online işlemler üzerinden kontrol edebilirsiniz. Aynı işlem uçak bileti için de geçerlilik göstermektedir. Burasının adı her zaman böyle kalacaktır ve yıllar geçse de yerinde saymayan bir acente firmasıyızdır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelediğimiz için müşterilerimiz memnun kalıyor ve giderken teşekkürlerini de iletmektedirler. Her ne sorununuz olursa da olsun çekinmeden 444 32 58 telefon numarasını ya da biletkess@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Mailler mesai saatlerimiz içerisin de cevap verilmektedir. Telefonlar ise acil durumlarda aramanız tavsiye olunmaktadır. Çünkü anında cevap vermekteyiz.

 

Her konuda başarıya doğru gidiyoruz ve ayrıcalıklarımızı, durmadan sunduğumuz ekstra ama bir o kadar da ücretsiz olan hizmetlerimizi siz değerli bireyler ile paylaşmaktayız. İster bilet satın alın, ister karşılaştırın, ister araç kiralayarak aldığınız yerden farklı bir yerde bırakın. Bir farklı bakış açısı ile binlerce otel arasından kendi bütçenize en uygun olanı, en konforlu ve kaliteli olanı seçme şansını yakalayınız. Bizim için önemli olan sizsiniz ve hizmetlerimiz de sizi düşünerek verilmeye devam edecektir. Asla parayı düşünerek hizmet vermeyiz. Çünkü kaliteye fazlası ile önem vererek işimize yatırım yapmaktayız. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.