Mutlaka Okuyunuz!

23 Aralık 2015Mutlaka Okuyunuz!

Bu makalemizde de farklı şeylerden bahsetmek istiyoruz. Yani uçak bileti satışı, otobüs bileti satışı, online işlemler veya otel rezervasyonları, tatil biletleri, araç kiralama işlemlerinin nasıl olduğundan teker, teker bahsetmeyeceğiz. Şimdi bu yazımız da mutlaka siz değerli misafirlerimizin bilmesini istediğimiz şeyleri söyleyeceğiz ve okuduğunuz da iyi ki de okudum diyeceksiniz.

4 konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz ve iyi okumalar dileriz:

Konu 1: Site ödeme yöntemi!

İnsanlar ne kadar da kolay sanıyor internette alışveriş yapmayı. Evet, günümüz de çok kolay bir hal almıştır ve sizler de her ihtiyaçta neti kullanırsınız ve de internette en çok popüler olan yerlerden birisi de bilet al işlemidir. Ya da sizlerin tabiri ile bilet satışı yapmaktır. Bunun için de paranızın güvenli olması için sisteme güvenmeniz gerekir. Param acaba nereye gidiyor? Doğru mu ödeme yaptım? Gibi vs. sorular ile karşılaşanlar çok fazladır. Biz de bu konu da uzman ve dürüst düşünceler ile biletkess.com adresi olarak ciddi işimizi geliştirdik. İnsanların bir kere hizmet alıp bir daha pişman olmasını sağlamıyoruz. Tam tersine tüm dünyanın kullandığı patentli, %100 güvenli olan 3 D SECURT sistemini sitemiz de bulunmaktadır. Özellikle de son işleme geldiğiniz de fatura ödemeyip anlaşmayı kabul ediyorum dediğiniz de onaylıyor musunuz ya da X işaretinden iptal etme şansınız vardır. Yani her türlü yaptığınız işlemden emin oluyorsunuz ve de bir de yaptığınız anlaşmayı okuma lüksünüz vardır. Bu nedenleri göz önüne alınca sizler için çok doğru bir adres oluyoruz.

Konu 2: Ücretsiz iptal rezervasyon!

Birçok yer ekstra bir hizmet sağlamak amacıyla da iptal rezervasyon işlemi yapar. Tabi bunu bizler de yapıyoruz. Ancak bizlerin bir özelliği vardır ki ücretsiz yapıyoruz. Yani %100 birinci sınıf müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Eğer 100 TL’ye otobüs biletleri ya da uçak biletleri aldıysanız aktarma veya kesin şekil de almaz iseniz paranızı iade ediyoruz. Ama şunu karıştırmayınız ki satın alınan biletler de değil, rezervasyon haline olanlar. Eğer firma tarafından tüm hepsi geri verilmiyorsa ise onu da siz değerli kişilere bildirmekteyiz. Böylelikle de dürüst bir hizmet aldığınızın farkına varabilirsiniz. Artı yeten de %100 güvenli alışverişin için de olduğunuzu da göreceksiniz. Kampanyalar, promosyon numarası ile bilet alma, ücretsiz haklarınızı kullanmadığınız ve de rezervasyon yaptırmadığınız sürece bundan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Konu 3: Sitenin sürekli online olması ve günü birlikte yenilenmesi

Başlıktan pek bir şey anlamadıysanız onu biraz açalım: Örnek verirsek daha da iyi anlayabilirsiniz ve tecrübeniz artmış olur: Örneğin X sitesi online uçak bileti satışı yapıyor ancak bir kampanya var ve o size göre olduğunu anladınız ve tabi ki de kampanya öncesinden bir gün önce tatile gideceğiniz, ziyaret edeceğiniz adres için tekrar giriş yaptığınız. En önemlisi de baktığınız da bu kampanya eski aylarda kalmış olan bir yeniliktir. Bu da sizi üzer ve belki de tatilinizden bir gün eksiltir. Bu tarz şeyler ile karşılaşmamanız için sürekli biletkess.com adresini güncel tutuyoruz ve hiçbir şeyi de kaçırmamanızı sağlıyoruz. Bu da akıllar da kalan en iyi adres olmamızı sağlıyor. Tıpkı şuan bu yazımıza ulaştığınız gibi. Eğer yazımızın burasına kadar okuyan bir birey var ise her zaman tecrübeli olmayı anlamıştır. Bir diğer konulardan biri ise bilimsel ve normal makalelerimiz de, güncel bloklarımız da ve de ana sayfa da yer alan yazılarımız da herhangi bir kelime tekrarları olamaz, saçma sapan şeyler ile doldurmayız, insanları sıkmadan bir yazı akıcılığımız vardır. İlk amaçlarımız bilgilendirmek ve sonrası satışımızdır. Bunun için dikkatli olmanızı tekrar özenle tavsiye ederiz.

Konu 4: Sitenin içindeki reklamlar ve ucuz diye yazan bilet satışı adresleri

Şöyle bir gerçek vardır ki okuyunca siz de bunu daha iyi anlayacaksınız. Biletkess.com adresi veya A internet sayfasının bilet satışı yaptığını düşünelim ki biz de ucuz bilet adresi deniyor ve orada da. Ancak şöyle bir şey var: Biz ya da A firması biletini kendisi çıkartmıyor. Yani bu durumda sadece bayi oluyor tıpkı bizim gibi. O zaman onların istediği fiyattan satış yapması olanaksız bir durumdur. Ucuz olduğunu görüp de tıkladığınız yerler konusu ne olursa olsun tahmin edilen rakamdan yüksek olur. Şimdi diğer sitelerin değil de bizleri kıyaslayalım. Bizler dürüş, güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren bir yer olduğumuz için de ucuz deriz ama seçimi de sizlere bırakırız. Seçiminizi çoğalttığımızdan sizler karşılaştırma ya da tek, tek bakarak size göre en ucuzu bulabilirsiniz. Bazı koltuklar vardır ki vip ve business sınıfı uçak bileti olmaktadır ve lüks yolculuk yapmak isteyenler içindir. Bunlara lütfen dikkat edelim ve kandırılmalara, zamanlarınızın çalınmasına izin vermeyelim. Bir de diğer siteler de önünüze gelen google adsense reklamları veya özel alınan site reklamları. İşte nereye tıklarsanız tıklayınız durmadan önünüze gelmeye devam edecektir. Bunlar bizler de asla yoktur ve hiçbir zaman da olmayacaktır.

Konularımız şimdilik bu kadardır ve tekrar bu tarz makalelerimiz ile hatırlatmaya yapacağız. Bir de bizleri yanlış anlamamanızı umuyoruz. Çünkü biz birilerini kötülemeye çalışmayız. Her zaman iyi rekabetçiyiz ve şu firma yanlış yapıyor demiyoruz. Sadece kötü olan dizaynları söylüyoruz ve bizleri dinlediğiniz için teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.