Muğla Dalaman havalimanından Mardin havalimanına uçak bileti

09 Şubat 2016Muğla Dalaman havalimanından Mardin havalimanına uçak bileti

Mardin havalimanı: (IATA: MQM, ICAO: LTCR), 1999 senesin de hizmete girmiş bir limandır. Şehre 20 km. uzaklıkta yer alıyor. Kızıltepe ile Mardin yolu arasın da bulunmaktadır. 2000 tarihinden bu yana bir gelmektedir ve daha 17 yaşınadır. Havalimanı içerisin de her türlü otobüs, servis, taksi sürekli yer alarak hizmet vermektedir. Havalimanı servisleri de mevcuttur. Bir dönem durma yaşamıştır ve pist yapımı sürmüştür. Teknik blok kulesi de yeni yapılanları arasındadır. Kızıltepe’ye 8, Nusaybin’e 66, Midyat’a 75, Mardin Merkeze ise 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Liman da İzar, (Pegasus hava yolları tarafından işletilmektedir.) Pegasus hava yolları, Türk hava yolları, Anadolu jet hizmet vermektedir. Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından da işletilmektedir.

 

Mardin: Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasın da bir sıralama yapılırsa Mardin şehri, yirmi altıncı sırada gelmektedir. 2013 de nüfusu 779.738’dir. Güney Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. 10 ilçesi vardır ve ipek yolu güzergahı üzerinden de geçmektedir. Mardin ili hakkın da çeşitli rivayetler vardır. Kelimenin günümüze 1. Farsça, 2. Yunanca, 3. Arapça, 4. Süryanice’den geldiği söylenmektedir. İl plaka kodu 47’dir. Mimari, Etnofrafik, Arkeolojik, Tarihi, Görsel, yöresel açıdan ön plan da olan şehirlerdendir. Özellikle de çok aşırı misafirperver bir gelenekleri vardır. İnsanları da bu yüzden sıcakkanlıdır. Sizler de gittiğiniz de kesinlikle yöresel yemeklerinden tatmanız ve gelirken yöresel ürünlerinden satın almanız gerekmektedir.

 

Muğla Dalaman havalimanı: (IATA, DLM, ICAO, LTBS), Uluslararası çapta hizmet veren bir limandır. Türkiye de yer alan havalimanlarına göre çok da iyi hizmet vermektedir. Çünkü içerisinde 21 firma sezonluk, Pegasus hava yolları, Thomas Cook Airlines, Türk hava yolları tüm yıl boyunca ve de 37 firma da charter uçuşlarını sürekli yapmaktadır. 10 milyon yıllık yolcu kapasitesi de bulunmaktadır. Birçok belgeye sahip bir havalimanıdır. İçerisin de insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mekanlar fazlası ile bulunmaktadır. Havalimanı çevresinde de önemli alanlar ve kalacak yerler bulmanız mümkündür.

 

Muğla: Muğla, deyince akla doğal alanlar ve insanların güzel konuşması yani şivesi gelir. Çünkü Muğla ayrı bir şehirdir. Hatta Türkiye’deki pek çok yöresel film bu ilde çekilmektedir. 13 ilçeyi bulundurur ve bu 13 ilçenin yarısından çoğu önemli turistlik alanlarımızdandır. Denizleri temiz olduğundan plaj ve koylar herkes tarafından deniz turizmi olarak kullanılmaktadır. Bunun için sürekli bir hacmi bulunmaktadır. Antik karya bölgesinin en eski yerleşim yerlerindedir.

 

Muğla Dalaman havalimanından Mardin havalimanına uçak bileti satın almanın bir diğer kestirme yolu da biletkess.com adresin de bulunmaktadır. Bizler her koşulda sizlere elimizden gelen yardımı sunuyor ve de en popüler uçak bileti konusun da belirli sıralamaları göstermekteyiz. Bizi seçerek bu başlangıçlara hemen başlayabilirsiniz. Muğla—Mardin arası: toplam da 1402 km’dir ve bu km’yi otobüs ile gidildiğin de 20 saat 5 dakika sürmektedir. Siz de bu süreç yerine Mardin—Muğla otobüs biletleri ya da geliş uçak biletini buradan temin edebilirsiniz. Hep bir adım ön de çalışmalarımız ile sizler de bizlerin kaliteyi ayağınıza getirdiğimizi anlayacak ve hep tercih edeceksiniz. Çünkü en iyisi olmaya çalışıyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi için sitemiz de bulunabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.