Muğla Dalaman havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti

09 Şubat 2016Muğla Dalaman havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti

Muğla Dalaman havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti satın alabilmek için sizlerin de aslın da pek fazla şey yapmasına gerek yoktur. Çünkü artık limitsiz hizmet veren biletkess.com her zaman karşınızdadır. Bizleri dilediğiniz zaman tercih edebilir ve tüm farkımızı görebilirsiniz. Muğla—İstanbul uçak bileti en popüler uçak biletleri arasın da sıralanmaktadır. Sizler de hemen tercihinizi yaparaktan biletinizi satın alabilirsiniz. İstediğiniz firmayı dilediğiniz özelliklerine göre seçebilirsiniz. Ödemeyi de güvenle yapabilirsiniz. Aynı zamanda da bizlerin sunmuş olduğu bilgilerden yararlanırsanız daha da bilinçli kişiler haline gelebilirsiniz. Tabi ki de böylelikle daha iyi yolcu olacaksınız. Bunların hepsini sizlere gösteriyoruz ve bilgi olaraktan sunuyoruz. Gideceğiniz yer hakkın da önceden bilgi alabilme imkanına da sahip olunca hizmetin en iyisini almış olacaksınız. Muğla—İstanbul arası: 780 km’dir ve 11 saat 9 dakika da otobüsle gidiş sürmektedir. Bu mesafeyi sizler de göz önüne almayacağınız için sitemiz üzerinden online uçak bileti alabilirsiniz.

Muğla Dalaman havalimanı: (IATA, DLM, ICAO, LTBS), liman şehir de sıklıkla kullanılmaktadır ve de çok fazla firma hizmet vermektedir. Yıllık yolcu kapasitesi ise 10 milyondur. 8 Yolcu kapısı bulunmaktadır. CUTE terminalleri ile donatılmış olan 60 tane check—in kontuarı bulunmaktadır. 44 de pasaport kontuarı bulunuyor. Bagaj Handling sistemi ile entegre 5 seviyeli otomatik patlayıcı algılama sistemine sahiptir. Her türlü gidiş ve çıkışın rahat olabilmesi için kolaylıklara sahip bir inşaat yapısı vardır. Birçok da belgesi vardır ve günümüz de hem dış hatlar hem de iç hatlar hizmeti vermektedir.

 

Muğla: Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehridir. Birçok ünlü gezilecek yeri vardır ve yurtdışından tarihi açıdan ve de turistlik açıdan çok fazla ziyaretçi almaktadır. Bununla birlikte her zaman doğal güzelliklerini korumaktadır ve ziyaret edilecek yerler arasın da bulunmaktadır. Günümüzde de her açıdan önemli bir hale gelmiştir. Muğla da bulunduğunuz zaman kesinlikle 1. Gemiler Adası, 2. Kazaklı köyü, 3. Pınara Ören yeri, 4. Zeytinlikuyu plajı, 5. Palamutbükü Yalaköy, 6. Domuz Çukuru koyu Pigs bay, 7. Herakleia Antik kenti, 8. İasos balık pazarı açık hava müzesi, 9. Bozukkale koyu, 10. Datça Aktur, 11. Kayaköy Hayalet şehir ve diğer özel yerleri de gezebilirsiniz. Muğla’yı sitemiz de ayrı inceleyebilirsiniz ama biz yine de her makalemizde ara, ara farklı özel yerlerini sizler ile paylaşmaya çalışmaktayız.

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı: Yıllık 25 milyon yolcu kapasitesi bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı hatlar binası tek bir yer de bulunmaktadır. 4 bin 718 araç ve otobüs için 4 katlı otopark bulunmaktadır. 112 tane check—in kontuarı  ve 24 tane de check—out kontuarı bulunmaktadır. Bunların haricinde de çok fazla özelliği bulunan uluslararası bir havalimanıdır ve dünya çapın da ünü yayılmıştır.

 

İstanbul ise hiçbir kitabın, şiirin, hizmetin anlatamadı muhteşem tarihli bir şehirdir. Her yeri altın desek yeridir. Çünkü çok özel bir şehirdir. Nüfus olaraktan da Dünya en nadir görülen şehirlerden bir tanesidir. İstanbul yazısı çok uzun süreceğinden sadece genel anlamda tanımadık ve uzun yazısına bakmak için sitemiz de bulabilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.