Muğla Dalaman havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına uçak bileti

08 Şubat 2016Muğla Dalaman havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına uçak bileti

Muğla Dalaman havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına uçak bileti konusun da seçiminiz eğer biletkess.com adresi olur ise en doğru tercihi yapmış olabilirsiniz. Eğer neden biletkess.com derseniz de bunu uzun uzun sitemiz de tanımladık ve birçok makalemizde de rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizler için her türlü çalışmamız mevcuttur. Muğla—İstanbul uçak biletleri, popüler uçak biletleri arasın da bulunuyorlar. Çünkü ikisi de büyük şehir olmakta ve de en çok tercih edilen ilk 5’de yer alan biletlerdendir. İki şehir arası ise: 780 km’dir ve 11 saat 9 dakika da otobüsle de gidilmektedir. Bu süreç aynı zaman da otobüs ile fazladır ce uçuş normal olarak tercih edilmektedir. Bizler de sizlerin satın alma isteklerini bir arada buluşturarak ekonomik fiyatlar ve firma seçenekleri ile birleştirdik. Hangi tarz da bir seçim yapmak isterseniz hemen bileti temin edebilirsiniz.

 

Muğla: Muğla’nın neredeyse tüm illeri gezilmeye değerdir. Çünkü hepsinin de ayrı güzel yerleri bulunmaktadır. 1. Bodrum, 2. Dalaman, 3. Datça, 4. Fethiye, 5. Kavaklıdere, 6. Köyceğiz, 7. Marmaris, 8. Milas, 9. Menteşe, 9. Ortaca, 10. Seydikemer, 11. Ula, 12. Yatağan ve 13. Muğla merkez olmak üzere 13 ilçesi bulunmaktadır. İl plaka kodu 48’dir. Antik Karya bölgesinin eski yerleşim yerlerinden olduğundan Karya faaliyetleri de bulunmaktadır. Bunların dışında da saydığımız her ilçe de birçok özel yer bulunuyor ve turizmin sağlık, kış, yaz, deniz, paraşüt, termal turizm, yayla turizmi, mağara turizm, av turizm, kongre turizmi, golf turizmi ve bunu bodrum da çok fazla bulabilirsiniz. Yat turizmi, Botanik turizm, İnanç turizmi, dağcılık, hava sporları, su altı dalış, kuş gözlemcilik turizmi, akarsu—rafting turizmi gibi çeşitli faaliyetleri ve de daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

 

Muğla Dalaman havalimanı: (IATA, DLM, ICAO, LTBS), Dalaman ilçesin de yer almaktadır. Şehre 6 km uzaklıkta. Şehrin güneyin de yer alıyor. 2004 senesinin başların da yeni dış terminalin yapımına başlanmıştır. Ama 8 ay erken tamamlanmıştır. Sık terminal seçimlerinden bir tanesidir.

 

İstanbul Atatürk havalimanı: 1900’ların başın da askeri havacılık amaçlı kurulmaya başlanmıştır. 29 Temmuz 1985 de Atatürk’ün soyadı verilerek isim değişikliği yapılmıştır. 1920’den sonra cumhuriyetin de temelleri atılması ile birlikte sivil, havacılık yavaş yavaş ilerlemeye başlamıştır ve o günden sonra günümüze kadar bir ilerleme geliştirmiştir. İlk uçuşu ise 1933 senesinin şubat ayın da İstanbul—Ankara’ya yolculuk ederek başlamıştır. Diğer bilgilere ise sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul: İstanbul, bugün tarihte görülmemiş çok az olan önemli şehirlerarasında bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin ve sadece 2 ülkenin şehri dışın da tüm ülkelerin en büyük şehri olaraktan bilinmektedir. Sosyo—eko olarak oldukça önemli etkisi vardır. Sayısız tarihi yeri ve gezilecek alanı bulunmaktadır. Avrupa bölümün de Avrupa yakası veya Rumeli yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu yakası ya da Asya yakası denilmektedir. 39 ilçesi bulunmaktadır. İlk plaka kodu ise: 34

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.