Muğla Dalaman havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

07 Şubat 2016Muğla Dalaman havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

Muğla Dalaman havalimanı:  (IATA, DLM, ICAO, LTBS), Muğla havalimanı günümüz de tercih edilen önemli limanlardan bir tanesidir. Çünkü konumu birçok kategori de önemlidir ki bunun yanı sıra da Muğla iç ve dış olmak üzere turist sayısını hep arttırmaktadır. Bunun için tercih edilen bir şehir demekte çok doğru olmaktadır. Bunların hepsi de havalimanının yıllık yolcu sayısını arttıran sebepler arasın da yer almaktadır. Hizmet bakımından da içerisinde birçok şeyi bulundurmaktadır. Yurt içi ve yurtdışı uçuşlar sağlanmaktadır. 1976 da inşaat halindeyken 1981 de inşaatı tamamlanmıştır. 1989 senesin de ise yönetim kurulu kararı ile havalimanı statüsünü almıştır. 10 milyon yıllık kapasiteye sahiptir. 8 Yolcu köprüsünü içerisin de barındırmaktadır. CUTE terminalleri ile donatılmış 60 check—in kontuarı bulunmaktadır.

 

Muğla: Birçok konu da olmazsa olmazları oluşturmaktadır. Muğla da hem kış hem de yaz Turizmi yapılmaktadır. İşte bu yüzden de Turizme ayrı bir ilgi vardır. Belli bir turizm potansiyeli olan şehir de çeşitli faaliyetler bulmanız ve bunlara uygun maliyetler ile katılmanız da mümkündür. Sağlık turizmi açısından da önemli gölleri ve mekanları vardır. Türkiye’nin de büyük şehirleri arasındadır.

 

Ankara Esenboğa havalimanı: Tarihi en uzun havalimanları arasındadır. 1955’den bu yana kadar uzanmaktadır. Yaklaşık 60 yaşından büyüktür ve Dünya’da popüler havalimanları arasına giriyor.  Türkiye de ise ilk ikinci uluslararası havalimanıdır. İl merkezine 28 km. uzaklıktadır. Yıllık 5—10 milyon yolcu kapasitesi çok önceleri vardı ve şimdi çok yüksek derece de hizmet vermektedir. Rakımı 952.5 metredir.

 

Ankara: Tarihimizin en içler açısı olan şehir iken günümüz de en çok tercih edilen ve her alan da gelişen şehir haline gelmiştir. En kalabalık ikinci şehirdir ve Türkiye’nin başkentidir. 2014 de nüfusu: 5 milyon 150 bin 072 kişidir. Batı Karadeniz de kalan kesinlerini saymaz isek büyük bölümü iç Anadolu da yer almaktadır ve harita da İç Anadolu bölgesin de bulunmaktadır. Tarım ve hayvancılık ile geçim kaynağı iken buna başka kategoriler de eklenmiştir. Karasal iklimin etkisi büyüktür.

 

Muğla Dalaman havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti alabilmek artık sadece sizlerin elindedir. Sitemizi ziyaret edin ve sonra da sadece keyfini çıkartın. Eviniz de, iş yeriniz de, okulunuz da veya başka bir yer de kahvenizi yudumlar iken sizler de dakikalar içerisin de Muğla—Ankara uçak bileti satın alabilirsiniz. Bu işlem işte bu kadar da kolay bir şekil de gerçekleşecektir. Sizlerin bugüne kadar kafasın da olan soru işaretlerinin hepsine son vermekteyiz. Ankara—Muğla arası: 622 km’dir. Otobüsle ise: 8 saat 53 dakikadır. Ayrıca Muğla üzerinden direk Ankara’ya bilet olduğundan tek tık işlem yapabilirsiniz. Şartlar her ne olursa olsun internetin çektiği her telefondan ve bilgisayarlarınızın tüm tarayıcılarından sitemizden biletinizi alabilirsiniz. Her sorun için de site yönetimi: 444 32 58 telefon numarasından ya da biletkess@gmail.com adresine mail atarak cevap alabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.