Muğla Dalaman havalimanından Adana havalimanına uçak bileti

07 Şubat 2016Muğla Dalaman havalimanından Adana havalimanına uçak bileti

Muğla Dalaman havalimanından Adana havalimanına uçak bileti satın almanız artık her açıdan daha da kolaylaştı. Online uçak bileti alımlarınızı artık fazlası ile kolaylaştıracaksınız. Çünkü birinci sınıf bir hizmet vermekteyiz ve de sizler de bundan istediğiniz zaman yararlanabileceksiniz. Milyonlara ulaşan hacmimiz ile her geçen gün daha da büyümekteyiz ve tüm şartlarımızı yenilemekteyiz. Sizler de online Muğla—Adana uçak bileti satın almak için illa ki de web sitemiz de bulunmanıza gerek yoktur. İsterseniz de hemen E—bülten aboneliğine ücretsiz abone olabilir ve tüm her şeyden haberdar olabilirsiniz. Başka bir yolla da mobil uygulamamız üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz. Bu kadar kapsamlı bir firma olduğumuz için sürekli geliştirmeler yapmaktayız. (Ar—Ge çalışmalarımız) Adana—Muğla arası da: 871 km’dir. 12 saat 27 dakika da otobüsle gidiş sürmektedir. Yine diğer uzun yerlerden otobüsle gidilmediği tavsiye edilmediğinden burası da tavsiye edilmemektedir. Her an biletinizi sürekli hizmet veren biletkess.com adresinden temin ediniz. Adana hakkın da bilgi almanız da burası üzerinden sağlanabilir.

 

Muğla Dalaman havalimanı: (IATA: DLM - ICAO: LTBS), Uluslararası bir havalimanıdır. İl merkezinin 6 kilometre güneyin de yer almaktadır. Muğla da bulunan iki havalimanından biridir. Yıllık yolcu istatistiklerinden 2015 de 4.377.101 tekil kişiye hizmet vermiştir. Kaynak: Devlet Hava Meydanları İşletmesidir. Yapımına ise 1976 senesin de başlanmıştır. 1981yılında ise ilk olarak hizmete açılmıştır. 7 Mart 2014 tarihin de yapılan ihale de en yüksek teklifi 705 Milyon ile YDA inşaat yapı yaparak almıştır ve sonucun da YDA inşaat yapı şirketi 31 Aralık 2040 tarihine kadar işletme hakkına sahip olmuştur.

 

Muğla: Muğla’ya birçok makalemiz de değindik ve de burada sadece belirli noktalara değineceğiz. Onlar da en önemli gitmeniz gereken yerler olacaktır. 1. Aksazlar beach, 2. Karya Turu, 3. Muğla Rafting, 4. Jeep Safari, 5. Yelken Kanat, 6. Muğla doğa yürüyüşü, 7. Muğla mavi yolculuk, 8. Muğla Scuba Diving, 9. Muğla Uçurtma Sörflü ve Rüzgar Sörflü, 10. Muğla yamaç paraşütü yerlere gitmeniz önerilmektedir.

 

Adana havalimanı: Liman 1937 senesin de açılmıştır. 1956 senesin de ise Uluslararası çapta havalimanı olmuştur. 1993 de iç ve dış hatlar durmaksızın hizmet vermeye (7—24) başlamıştır. 1995’ten sonra diğer limanlar gibi iyi bir statüye ulaşmıştır. Türkiye yolcu taşıma bakımından 8. Sırada da bulunduğu söylemek gerekir. İçerisin de Elektronik sistemleri, Seyrüsefer hizmetlerini, ARFF (uçak kaza kırım ve ya              ngınla mücadele) Güvenlik, Diğer tesisler, Turizm Danışma, Yolcu bilgilendirme, Rent a car, Linker hizmetleri de bulunmaktadır. 9 tane de firma burada hizmet vermektedir.

 

Adana: 2014 de nüfusu 2.165.595 tekil nüfusu vardır. İl merkezi, Akdeniz’den 30 kilometre içeri de Seyhan Nehri’nin üzerin de yer almaktadır. Bölge sıcaktır ve pek fazla kış görülmez. Ancak soğuğu olduğunda sert geçmektedir. Türkiye’nin altıncı büyük metropolitan olan şehridir. Adana—Mersin büyük şehir olaraktan ele aldığımız da nüfus 3,45 milyon nüfusa ulaşmaktadır. 15 ilçesi bulunmaktadır. Plaka kodu 01’dir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.