Muğla Bodrum - Milas havalimanından Kocaeli Cengiz Topel havalimanına uçak bileti

07 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Kocaeli Cengiz Topel havalimanına uçak bileti

Bodrum—Milas havalimanı: Sayısız yerli ve yabancı turist ağırlayan bir yerdir. Bu yüzden tercih edilmesi çok fazladır demek fazlasıyla mümkündür. 2014 yılının Mart ayın da düzenlenen ihale de 717 Milyon Euro +  KDV ile en çok teklifi yapan Tefe Akfen Vie Holding (TAV) havalimanları limanı 2035 senesine kadar işletmeye hak kazanmıştır. TAV şirketi, Devlet hava meydanları işletmesi ile imtiyaz sözleşmesini yaptıktan hemen sonra 2014 senesin de ç hatların yapım çalışmalarına başlamıştır. Dış hatların devredilmesi ise 2015 senesinin 22 Ekim günü devredilecektir. Havalimanı Bodruma 32 km uzaklıktadır. İçerisin de yüzlerce firmayı bulundurduğundan da hem yurtdışına hem de yurtiçine gidebilirsiniz. Bunun için de biletkess.com adresinden istediğiniz her yere biletinizi satın alabilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimiz bu konu da her zaman çalışmaktadır. Aynı zamanda da içerisin de yurtdışı firmaları da vardır ve geniş kapsamlı bir şekilde bu havalimanını incelemek için sitemiz de arama yapabilirsiniz.

Muğla: Adını duymayan bir yurtiçi insanı yoktur. Çünkü yurtdışında da duyulan bir şehirdir. Güzel görsellikleri ile doğal çevresi ile insanları her zaman etkilemektedir. Bu bölge de bulunduğunuz sürece sizler de 1. Kitebase Gökova, 2. Naviga Yatçılık, 3. Datça Trekking Parkurları, 4. Kiteboard Turkey, 5. Palamutbükü doğa yürüyüşü, 6. Kite Acedemy TR, 7. Kiteboard Gökova, 8. Yamaç paraşütü yapılan en popüler yerler, 9. Countryranch, 10. Ödüdeniz yamaç paraşütü, 11. Divers Delight dalış merkezi, 12. Akyaka Kitesurf okulları, 13. Bodrum golf ve tenis kulübü,  14. Karya turu, 15. Kitextreme Turkey civarın da bu tarz  etkinlikler vardır ve ister katılabilir, ister bölgeleri ziyaret ederek izleyebilirsiniz. Ama en az birini yapmanız da özenle tavsiye edilmektedir.

Kocaeli Cengiz Topel havalimanı: Kocaeli’nin Kartepe ilçe sınırları içerisin de yer almaktadır. İzmit’e 15 km uzaklıktadır. Adapazarı’na ise 30 km uzaklıktadır. 2500 metre 2 iç hatlar terminal binası ve dış hatlar binası da yakın zaman da yapılması düşünülmektedir. Yolcular için de 150 araçlık otopark yeri bulunuyor. Yüzeyi asfalttır. 1994 de DLH tarafından ihalesi yapılmıştır ve 1995 de inşaatına başlanmış, 1999’da da inşaatı bitmiştir. Ancak 17 Ağustos Gölcük depremi sebebiyle 11 sene de gecikme yaşanmıştır.

 

Kocaeli: 1.722.795 kişilik nüfusa sahiptir. Adını da 1320 de İzmit ve yöresini fetheden Akça Koca’dan almıştır. Şehir 2 Eylül 1993 de çıkarılan 504 sayılı kanun hükmünde kararname ile büyük şehir unvanını almıştır.

 

Muğla Bodrum—Milas havalimanından Kocaeli Cengiz Topel havalimanına uçak bileti konusun da artık kimse zorluk yaşamayacaktır. Çünkü herkese yetecek kadar bilet alabilirsiniz ve isteklerinizi de sitemizden rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Sitemiz herkesin kullanacağı gibi basit tasarımda olduğundan dakikalar için de Muğla—Kocaeli uçak bileti satın alabilirsiniz. Kocaeli—Muğla yol mesafesi: (İzmit) 669 km’dir. Otobüsle de 9 saat 33 dakika sürmektedir. 6 saatten fazla yol mesafesi olduğundan uçak tercih edilmektedir. Popüler uçak biletleri arasında da sitemizden seçiminizi yapabilirsiniz. Online otobüs bileti her zaman sizleri bir sıfır öne de taşıdığını unutmayınız.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.