Muğla Bodrum - Milas havalimanından Kars Harakani havalimanına uçak bileti

05 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Kars Harakani havalimanına uçak bileti

Muğla Bodrum - Milas havalimanından Kars Harakani havalimanına uçak bileti satın alabilmenin en keyifli yolu ise biletkess.com adresinden geçmektedir. Çünkü sizler için yepyeni bir adres olduk ve 2016 senesin de çok daha iyi hizmet verdiğimizi de özenle söylemek isteriz. Nerede bulunduğunuzun bir önemi yoktur. Sadece online Muğla—Kars uçak bileti almak isterseniz (bunun tam tersi de olabilir: Kars—Muğla uçak bileti) internetin çektiği her yerden bu işlemi yapabilirsiniz. Bu da sizler için pek zor olmaması gerekmektedir. Artık hazır iseniz sizlerin de bu iki şehir arasında bileti lazım olduğun da sıkıntı çekmenize ya da bayi, bayi gezip para harcamanıza, zaman kaybetmenize gerek yoktur. Diğer sitelere oran ile de çok güzel hizmetler ve de ekstra sayılacak ücretsiz bilgileri de elde edebilirsiniz. Hem resimli hem de yazılı bilgileri okudukça gideceğiniz yerler hakkın da önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca en önemli bilgiyi burada sizlere sunmak isteriz. Muğla’dan Karsa gidiş km olarak: 1690 km olup, otobüs ile 24 saat 9 dakika sayılmaktadır. Eğer sizler de 24 saatinizi otobüse ayırmak istemiyorsanız zorunlu ya da istekli gidişlerinizi sitemiz üzerinden uçak bileti satın alarak tamamlayabilirsiniz. Muğla veya Kars hakkında da tüm geniş kapsamlı bilgilere web sitemiz üzerinden hemen bakma şansınız bulunmaktadır. Bunlar dahilince öğreneceğiniz de çok şey bulunmaktadır. Bizleri tercih etmek size de fazlası ile yarar sağlayacaktır.

 

Muğla Bodrum—Milas havalimanı: (IATA, BJV, ICAO: LTFE), isminden de anlaşıldığı üzere Bodrum ve Milas ilçeleri arasın da yer almaktadır. Muğla da çok fazla tercih edilen bir havalimanıdır. Pek çok havalimanı şirketi de anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. 1980’li yıllardan günümüze kadar çeşitli değişmeler ve yenilikler ile günümüze kadar gelmiştir. Öncelikler de küçük çapta bir havalimanı iken günümüz de tercih edilen ve hem iç hem de dış hatlar hizmetini veren bir limandır. 1994 senesinin Ağustos ayın da yeni temeli atılmıştır ve düşünülen yere yapılmıştır. Ancak yapımcı firmanın tasafiyesi nedeniyle 1995 senesin de Ağustos da yeni bir ihaleye girilmiştir. Cumhuriyetin 75. Yılın da ve halan kullanım da olan dış hatlar terminali o yıl önemli limanlara arasına girmiştir.

 

Muğla: Türkiye’nin iyi illeri arasındadır. Çünkü yaşanabilir şehirler arasın da giriyor. Ayrıca ormanlık alanları diğer illere göre biraz daha fazladır. En önemlisi de turist bakımından oldukça yoğundur. Başta Muğla merkez ve Bodrum başta olmak üzere önemli turizm yerlerinden bir tanesidir. 2013 sayımın da 866.665 tekil kişidir. 13 ilçesi bulunmaktadır. Plaka kodu 48’dir. Antik karya bölgesin de en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir ve tarihi yerlerden biridir. Birçok tarihi imparatorluklar ve devletler burada yaşamıştır. Osmanlı dönemi ve sonra da Cumhuriyet döneminden günümüze kadar taşınmıştır. Akdeniz iklimi etkisi de görülmektedir.

 

Kars Harakani havalimanı ise: Ulaşımı 1988 de açılmıştır. Devlet Hava Meydan İşletmesi tarafından işletilmektedir. 20 Mart 2015 de ismi değişerek bugünkü halini almıştır.

Kars: Türkiye’nin en yüksek ilidir. Kuzeydoğu kesimin de yer almaktadır. İl merkezi ve tüm ilçelerin de halan daha gelenek ve görenekleri devam etmektedir. Kars ili aynı zaman da Kültür ve Turizm Bakanlığının 2023 yılı için Türkiye Turizm Stratejisi 2023 ve Turizm Stratejisi eylem planı kapsamın da ele alınan 15 ilden biridir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.