Muğla Bodrum - Milas havalimanından Isparta Süleyman Demirel havalimanına uçak bileti

07 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Isparta Süleyman Demirel havalimanına uçak bileti

Muğla Bodrum - Milas havalimanından Isparta Süleyman Demirel havalimanına uçak bileti satın almak artık daha kolaydır. Çünkü biletkess.com her zaman hizmet verebilmek için buradadır. Nerede olduğunuzun bir önemi yoktur. Bir tıklama ile biletinizi satın alabilirsiniz. Artık tüm sistemlerimiz gelişti ve karşılaştırmalar bile en yüksek dereceye çıktı. Otobüsünün markasına kadar karşılaştırma yapabilirsiniz. Önemli bilgilerimizden bir tanesi de Isparta—Muğla arası: 292 km’dir. Otobüsle toplam da 4 saattir. Uçak ile ise çok daha kısa sürede gidilmektedir. Bu iki yer arasında gidiş geliş için biletinizi aldıktan sonra da site içerisinde tüm bilgileri okuyarak bilinçlenmeye başlayabilirsiniz. Herkese sınırsız hizmet veren adresiz ve bunlar da sadece bir başlangıçtır. Çünkü günden güne büyüyoruz ve her şehrin neredeyse mahallesine kadar sizlere yansıtmaya çalışmaktayız. Daha önce görmediğiniz hizmetleri de burada bulacaksınız. Muğla—Isparta uçak bileti şimdi bu site de yepyeni teklifler ile misafirlerimizi bekliyor.

 

Isparta Süleyman Demiral havalimanı: (IATA, ISE, ICAO: LTFC), Devlet Hava Meydanlar İşletmesi tarafından kontrol edilerek işletilmektedir. 1997 senesin de hizmete açılmıştır. Burdur’un il merkezi ile Keçirborlu ve Dinar ilçe merkezlerinin olduğu yerin ortasın da bulunuyor. Bu konum nedeni ile büyük ilgi görmektedir. Ayrıca Isparta da üniversiteler mevcut olduğundan havalimanı sıklıkla kullanılmaktadır. Tabi bir de yurtiçi ve yurtdışından misafir alan Isparta, limanını günden güne değerli yapmaktadır. Liman, 5400 M 2’lik iç ve dış hat binasına sahiptir. Yıllık yolcu kapasitesi 600 bindir. Anadolu jet ve Türk havayolları yıl boyunca hizmet vermektedir. İç ve dış hatlar bulunmaktadır.

 

Isparta: 207.266 tekil kişilik nüfusu vardır. İlçeye bağlı tüm köylerin ve beldelerin nüfusu ise 21 bin 464 kişidir. İl kodu 32’dir. Tarih öncesinden bile kalıntıları bulunan şehirlerarasında yer almaktadır. Akdeniz bölgesin de kalıyor ve Akdeniz’in iklimi hüküm sürmektedir. Isparta ismine önceleri İs—Barid demişler ve zaman içerisin de Sparta ve sonra da Isparta ismini almıştır. Gezilecek önemli yerleri bulunmakta olup geleneksel ve yöresel yerlerini de ziyaret edebilirsiniz.

 

Bodrum—Milas havalimanı: Havalimanı günümüz de kullanılanların en sık ilk onun da vardır. Çünkü konumu önemlidir ve aktarmalar yapılırken kullanılan havalimanları arasındadır. Aydın, Didim, Söke, Kuşadası gibi merkezlerden de sıkça yolcu gelmektedir. Muğla il merkezine de 76 km uzaklıkta kalmaktadır.

 

Muğla: Taşı toprağı altın denilen memleketlerden bir tanesidir. Ulaşımı, ekonomisi, hizmetleri, turizmi, doğası, gezilecek yerleri, tarihi, gelişimi, sanayisi ve yöreselliği ile ön plan da sıralanmaktadır. Çam ağaçları ve ormanları da cip safari yapma imkanına da sahipsiniz. Gittiğinizde de kesinlikle yapmanız gerekenler arasındadır. Bunların dışında da Likya turu, Aksazlar Beach, Turunç tekne turu, Fantezi tekne turu, Cencel water turlarından da rahatlıkla faydalanabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.