Muğla Bodrum - Milas havalimanından Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanına uçak bileti

07 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanına uçak bileti

Muğla Bodrum—Milas havalimanı: (IATA, BJV, ICAO: LTFE), İki ilçenin arasın da bulunan bu havalimanı Muğla da birçok ulaşım sorununu çözmüştür ve tercih edilme oranı da yüksektir. Yakın il ve ilçelerden gelenlerde sıklıkla kullanmaktadır. İlk kurulduğu zaman henüz küçük bir havalimanıydı ve konum olaraktan da başka bir yerdeydi. Şimdi ki bulunduğu yere ise 1994 senesin de temeli atılarak başlanmıştır. İç hatlar ve dış hatlar faaliyet göstermektedir. İçerisin de her türlü cafe, restoran, büfe, WC, yeterli otopark, küçük garaj ve diğer zorunlu ya da lüks ihtiyaçlarınızı karşılayacak dükkanlar yer almaktadır. Günümüze kadar da ilerleyişi hep kendini başarıya sürükleyerek getirmiştir. Günümüzün en iyi şartlarına sahip de demek mümkündür.

 

Muğla: Muğla da özellikle Bodrum, Fethiye, Datça, Marmaris ilçelerine gitmeniz ve oranın havasını solumanız, aktivitelerine katılmanız gerekmektedir. Çünkü sizlere çok şey katacağına emin olabilirsiniz. Yaşanabilir şehirler arasın da yer almaktadır. İlklerinizin de belki burada olacağına inanabilirsiniz. Çünkü çok fazla dobra bir yerdir. Deniz kenarında bile saatlerce vakit geçirebileceğiniz yerlere rastlayabilirsiniz. Eski Muğla evlerini de ziyaret edebilir, çarşıların da turlayabilir, bolca doğal ve tarihi yerlerin—mekanların fotoğraflarını çekebilir, meşhur yemeklerinden tadabilir, yaylarına çıkabilir, deltaların da kuş gözlemciliği yapabilir, göllerini ziyaret edebilirsiniz. Bunların dışında da yapılacak çok fazla şey vardır. Hepsi de sizleri Muğla ilinde beklemektedir. Ayrıca daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorum derseniz sitemizden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanı: (IATA: YKO, ICAO: LTCW), Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından işletilmektedir. 2015 de açıldığı için pek fazla geçmiş tarihi yoktur ve bunun için de söz edemiyoruz ama elimizdeki bilgilere göre: Yüksekova ilçe sınırları içerisin de yer almaktadır. Türk hava yolları içerisin de hizmet vermektedir.

 

Hakkari: Bölge de terör ve aşırı derece de soğuk olduğundan pek fazla yatırım yapılmamaktadır. Bundan ötürü de gelişmemiştir. Ancak doğal ürünlerini ve doğal güzellikleri çok fazladır. İl plaka kodu da 30’dur. Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Hakkari Merkez, Yüksekova, Şemdinli, Çukurova ilçelerine bağlı olmak üzere 4 belde, 122 köy, 368 Mezra bulunmaktadır. Bölge de Med, Pers, Selevkos, Abbasi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı devletleri hakimiyetini sürdürmüştür. Ayrıca UNESCO tarafından da Dünya mirası içerisine alınmıştır. Karasal iklim bölge de hakimiyetini sürdürmektedir. Yazlar kurak ve sıcak olurken kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir.

 

Muğla Bodrum—Milas havalimanından Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanına uçak bileti satın almak için artık en doğru adreste bulunmaktasınız ve istediğiniz zaman bunları temin edebilirsiniz. Böylelikle de direk gidiş yapabilirsiniz. Şunu da söylemek isteriz ki Muğla—Hakkari arası: 1770 km’dir. Otobüs ile gidildiğin de toplam da 25 saat 17 dakika sürmektedir. Kesinlikle de otobüs ile gidiş olmadığı ve de diğer arabanız ile gidilmesi tercih edilmez. Artı yeten de terör olayları yüzüne yolların pek güvenli olmadığını belirtmek isteriz. Üstelik otogar 2015 ortalarına kadar bulunmamaktaydı. Daha yeni, yeni temelleri atılmaktadır. Her zaman bu site üzerinden biletinizi en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.