Muğla Bodrum - Milas havalimanından Erzincan havalimanına uçak bileti

05 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Erzincan havalimanına uçak bileti

Erzincan havalimanı: (IATA, ERC, ICAO: LTCD), 1998 senesin de hizmete başlamıştır. Toplamın da 4.034.100 m 2 gibi büyük bir alana kurulmuştur. Yolcuya ayrılan bölümü ise 1.242 m 2’dir. Yıllık yolcu kapasitesi de 3 milyon tekil kişidir. Bununla birlikte kendine göre çok büyüktür. Yani kısacası aynı grupta yer alan şehirlere ve de havalimanına oran ile büyüklüğü kesindir. PTT binasını, Rent a car bayiliklerini, çeşitli tarz da büfeleri, sağlık merkezini ve diğer küçük ya da büyük çaplı hizmetlerini içerisin de barındırmaktadır. Havayolu şirketleri ise: 1. Sun Express, 2. Türk hava yolları, 3. Anadolu jet,  4. Pegasus hava yolları, 5. Onur Air hava yolları Erzincan havalimanın da hizmet vermektedir.

 

Erzincan: Erzincan, Mengüceklilere başkentlik yapmıştır. İl plaka kodu 24’dür. İlk çağ ile ilgili kesin bir bilgiye rastlamak mümkün değildir. Bir de tarihçilerin varsayımına göre ikinci bin yıl da, bu yörede Hurrilerin yaşadığını, İkinci bin yılın ilk yarısı başlarında da Hayaslılara, Azzilerin hüküm sürdüğünü kaydetmektedir. Bu şekil de günümüze kadar gelmeye başlamıştır. Günümüzde de halan daha ilerleme kaydetmektedir.

Muğla Bodrum—Milas havalimanı: Konumu çok iyi planlanmıştır ve de iki ilçe arasın da yer almaktadır. Bodruma 32 km uzaklıkta olup Milas’a 12, Muğla’ya 75 km uzaklıktadır. Didim’e ise 82 km uzaklıktadır ve de havalimanından Didim’e araçlar kaldırılmaktadır. Burada 1. Atlas Global, 2. Corendon Airlines, 3. Corendon Dutch Airlines, 4. Pegasus Airlines, 5. Sun Express, 6. Sun Express Deutschland, 7. Türk hava yolları, 8. Türk hava yolları, (İşleten ise Anadolu jettir.) hizmet vermektedir. Bu firmalar sürekli hizmet vermektedir.  Bunların haricinde de sezonluk hizmet veren firma sayısı da 23’dür ve Charter uçuş yapan firmaların sayısı da 9’dur. Hem iç hem de dış terminal bulunarak hizmet vermektedir.

 

Muğla:  Muğla’ya gidildiğin de 1. Babadağ’a, 2. İztuzu Plajına, 3. Saklıkent Kanyonuna, 4. Tekne turuna, 5. Marmaris marinaya, 6. Bodrum kalesine, 7. Likya Kaya Mezarları, 8. Marmaris Dağlarına, 9. Boat Trip From Fethiye, 10. Dalyan Nehrine, 11. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesine, 12. Dans eden Fıskiyelere, 13. Fethiye limanına, 14. Kaunos Antik Kentine, 15. Ölüdeniz plajına, 16. Dalyan’a, 17. Tlos Antik kentine, 18. Karaköy’e, 19. Knidos Antik kentine, 20. İçmeler plajına, 21. Ölüdeniz, (olmazsa olmazlar arasın da yer almaktadır.) 22. Rodos’a ve birçok eğlenilecek, tarihi, buram buram kültür kokan ve de birçok kategorideki alana gitmeniz gerekebilir. Buralar olmazsa olmazlar arasın da bulunmaktadır.

 

Muğla Bodrum—Milas havalimanından Erzincan havalimanına uçak bileti sizler için önemli olduğu için şuan bu makalemizi inceliyorsunuz ve o zaman acele etmek yerine sitemizden istediğiniz zaman Muğla—Erzincan uçak bileti satın alabilirsiniz. Geliş biletinizi de aynı anda alabilirsiniz. Online rezervasyon yapma imkanınız da burada fazlası ile bulunmaktadır. Muğla ile Erzincan arası km olarak: 1301 km’dir. Otobüs ile 18 saat 35 dakikadır. Bu saati ve dakikayı boşa harcamak istemiyorsanız ki özellikle de turizm bölgesi olduğundan sıcak havalar da gidildiğinden onca yorgunluğu ve de havayı çekmemek yerine uçak bileti satın alabilir ve keyifli yolculuklarınızı istediğiniz uçak firması ile başlatabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.