Muğla Bodrum - Milas havalimanından Elazığ havalimanına uçak bileti

05 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Elazığ havalimanına uçak bileti

Muğla Bodrum - Milas havalimanından Elazığ havalimanına uçak bileti ile ilgili sizler de eğer bir seçim yapmak isterseniz işte o zaman size göre en ucuz olanına, kendi tercih etmek istediğiniz bir firmaya, güvenilir adrese, hızlı ve kolay bir sistem sunan yerden uçak bileti almak istersiniz. İşte bu konuna da ilkinizi ya da tercihlerinizi değiştirmek için biletkess.com adresin de yerinizi de alabilirsiniz. Tüm alanın da uzman ekiplerimiz sizler için çalışmalarını sürdürmektedir ve asla ikinci plan da bir hizmet yoktur. Tamamen hepsi de olumlu olarak ilerliyor ve proje odaklı değil bizler sizler için en iyisi ne ise onun üzerin de çalışmaktayız. Böylelikle de parayı düşünmüyor sadece başarıyı düşünmekteyiz. Kısacası biletkess.com adresini seçmek isteyen biri bir kere değil, bir kere seçtikten sonra hep seçmesin için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Muğla—Elazığ arası da 1299 km’dir ve 18 saat 33 dakikadır. Bu süreçte otobüs ile gidildiğindedir. Eğer bu kadar süreyi otobüse ayırmak istemiyorsanız sitemizden dilediğiniz gidiş geliş uçak bileti seçimlerini yapabilirsiniz. Her geçen gün sitemiz bir adım ilerlemektedir.

 

Muğla Bodrum—Milas havalimanı: (IATA, BJV, ICAO: LTFE), Burada kısaca bilgi vereceğiz. Çünkü diğer yerler de belirttiğimiz bilgilere asla değinmeyiz. Eski adı Bodrum—Imsık havaalanıdır ve şimdi ki adı Bodrum—Milas’tır. Bunun nedenini de sadece bir makalemiz de belirttik. En önemlisi de konumu açısından Muğla’ya çok yakındır ve Aydın iline bağlı olan Didim, Kuşadası, Söke gibi turizm merkezlerine de önemli açıdan ulaşımına yardım etmektedir. Yakınlıktan ötürü de anın da ulaşım imkanı vardır ve direk havalimanından otobüsler veya uçak şirketlerinin servisleri bulunmaktadır.

 

Muğla: Tarihi açıdan mükemmel bir yerdir. Özellikle de yeşillik alanları hiç sayılmayacak kadar çoktur. Doğal havayı,  turizmin merkezlerinden birini, eğlenceyi, samimiyeti, sıcak yüzlü ve kültürlü insanları, özel yemekleri, gezilecek yerleri bir arada görmek isteyenler için de mükemmel bir yer denebilir. Osmanlı dönemin de çok fazla önem görmüş ve de birçok yeniliğe tabi tutulmuştur. Yine ilerleyen zamanlarda da yine öyle olmuştur.  Aynı zamanda da günümüz de çok rağbet görüyor ve de turistlik açıdan her gün gelişiyor.

Elazığ havalimanı: 1938 de yapımına başlanmıştır. 1940 senesinde de hızlıca inşaatı tamamlanmış bir havalimanıdır. Harput VOR istasyonu, yurtiçi ve de yurtdışı sefer yapan hava araçlarına hizmet veren VOR—DME cihazlar, meydan içerisin de NDB cihazı ile donatılmıştır. 2006 senesin de yeni temel için başlanmıştır. 15 Mart 2009 tarihin de ise ilk konuğu Recep T. Erdoğan olmuştur. 20 Ekim 2012 de yine Recep Tayip Erdoğan tarafından açılığı yapılmıştır. İçerisin de Vıp koltuklardan diğer her bir şeye kadar barındırmaktadır.

 

Elazığ ise: 23 il plaka kodudur. Elazığ ili M.Ö. 3000’li yıllar da kurulduğu tahmin edilmektedir. Harput kentinin ovadaki devamıdır. Bundan dolayı da yıllarca Harput denilmiştir. Büyük Selçuklu hakimiyeti sonrasın da Anadolu’ya kayması işe birlikte Harput’un Türk yurdu olması en önemli savaşın yani Malazgirt Meydan Muharebesi olduğuna şüphe yoktur. Bu ilde geleneksel ürünlere ve de yemeklere çok önem verilmektedir. İnsanları ise çok aşırı sıcakkanlıdır. Bunun için de gittiğiniz de hiç pişman olmazsınız.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.