Muğla Bodrum - Milas havalimanından Denizli Çardak havalimanına uçak bileti

05 Şubat 2016Muğla Bodrum - Milas havalimanından Denizli Çardak havalimanına uçak bileti

Bodrum—Milas havalimanı: (IATA, BJV, ICAO: LTFE), İki ilçe arasın da bulunmaktadır. Aynı zaman da Muğla ilin de bulunacağınız en yakın yerlerden birisi de bu limandır. 1980 de ilk açılışı yapılmıştır. İlk olarak ismi Bodrum—Imsık havaalanıdır ve şimdi ismi de daha sonraları verilmiştir. Bu da yaklaşık olarak yer değiştirildiğin Bodrum—Milas olmuştur. İlerleyen yıllar da ve bu 2000’li yıllara yaklaşırken yolcu trafiği daha da çok artmıştır ve artık yetişilemez duruma gelmiştir. Bunun göz önüne alınması sonrasın da ise Yap—İşlet—Devret modeli ile yıllık 5 milyon yolcu kapasiteli 95.683 metre 2 alana sahip olan yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmaya başlanmıştır. 16 Mayıs 2012 tarihinde de hizmete açılmıştır.

Muğla: Türkiye’nin yaşanabilir illerinden ilk 10 da yer almaktadır. Dünya sıralamasında da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Milas, Datça ve Bodrum gibi tatil yöreleri turizm bakımından ön plandadır. 48 plaka kodudur ve günümüz de turizm açısından her geçen gün artmaktadır. Sizlerin de belki her yıl ziyaret ettikleri bir ildir. Anadolu’nun ilk halkı olaraktan bilinen Karyalılardan sonra da Mısır, Asur, İskit, Medler, Persler ve Büyük İskender gibi birçok İmparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Günümüzdeki birçok önemli yerlere yakınlık sağlamaktadır. Her dönem önemini korumuştur. Günümüze kadar da gelmiştir.

 

Denizli Çardak havalimanı: (IATA, DNZ, ICAO: LTAY) hem sivil hem de askeri amaçlı kullanımı söz konusudur. Devlet hava Meydanları İşletmesi tarafından işletilmektedir. 1991 senesin de 16.890 m 2’lik bir alan da açılmıştır ve yıllık da 2 milyon 200 bin kapasitesi vardır. Pist yüzeyi asfalttır. İl merkezine yakınlığı ise 65 km’dir. Çardak ilçesine ise 5 km’dir. Diğer bilgilerini ve yıllık sonuçlarını bile web sitemizin üzerinden öğrenebilirsiniz.

Denizli: Ege bölgesin de yer alan Türkiye’nin bir ilidir. Merkez nüfusu olarak en büyük on altıncı şehirdir. Tekstil ürünleri ve de Denizli Horozu ile ön plan da bulunmaktadır. Gittiğiniz de illaki Denizli Horoz çiftliklerini de ziyaret etmeniz özenle tavsiye edilmektedir. Plaka kodu 20’dir. 19 ilçesi vardır. Akdağ’ın (Babadağ) kuzey yamaçları eteklerindedir. Büyük Menderesin kolu olan Aksu çayına kavuşan derelere hafifçe bir plato üzerine kurulmuştur. 1950 yıllarından sonra gelişen karayolu ve çeşitli yatırımları sonrasın da gelmiştir. Bu tarihten itibaren de nüfusu git gide çoğalmıştır.

Muğla Bodrum—Milas havalimanından Denizli Çardak havalimanına uçak bileti satın alabilmek istiyorsanız biletkess.com adresi en doğru tercih olabilir. O zaman sizler de bizleri tercih ederek bunu daha da anlamlı yapabilirsiniz. Tüm ekstra hizmetlerimizi alarak yolculuklarınızı da birinci sınıfta tamamlayabilirsiniz. Muğla---Denizli arası zaten fazla uzak değildir. Ancak yine de zamandan çok fazla tasarruf edebilmek için bunu yapabilirsiniz. Muğla—Denizli arası 145 km’dir ve otobüs ile gidilmekte olduğunda ise 2 saat 4 dakikadır. Dilerseniz otobüs ile de gidebilmeniz için web sitemiz üzerinden de otobüs bileti de alabilirsiniz. Yanı sıra da uçak tavsiye edilmektedir. 24 saat beklemeksizin her saat online uçak bileti satın alabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.