Manisa otobüs bileti

05 Ocak 2016Manisa otobüs bileti

Eğer sizlerin de amaçları arasın da Manisa otobüs bileti almak var ise hiç bekletmeden web sitemizden direk olarak satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bilmeniz gerekir ki hemen Manisa otobüs bileti satın alacaksanız demiyoruz. Amaçlarınız için de var ise diyoruz. Bu da ne demektir? Tabi ki de aylar sonraya Manisa otobüs biletleri alma gibi bir hedefiniz var ise onu bile buradan beri direk yapabilirsiniz ve böylelikle aklınızdaki soruları bir kenara atabilirsiniz. Sitemiz de siz değerli kişileri rahatsız edecek hiçbir şey yoktur ve her şey yolun da doğru bir şekil de ilerlemektedir. O yüzden bizleri seçmek ile en doğru kararları da verebilirsiniz. Müzik, reklam, zorunlu üyelik, bilet alımı sonra ille de almanız için karşınıza çıkan bu tür şeyler ile asla karşılaşmayacaksınız ve üstelik çok rahat olacaksınız. İşte bu düzeyde bir web sitesi ile karşılaşacaksınız. Eğer bu tür şeyleri sizler de isterseniz biletkess.com adresini her zaman seçebilirsiniz ve de hizmet almaya biran önce başlayabilirsiniz. Limitsiz bir şekil de hizmet veriyoruz ve de herkeste bunun farkın da olduğu için sürekli bizleri tercih ediyorlar. Dilerseniz siz de bu tür hizmetlerimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz ve en yeni kampanyaları da bu site üzerin de görüntüleyebilirsiniz.

Bizler ne mi yapıyoruz? Siz değerli kişiler hem ucuz Manisa otobüs bileti alabilsin anlamın da hem de Manisa tatil biletleri adı altın da her şeyi birlikte sunuyoruz. Bunlardan bazıları da şöyledir: 1. Kaliteli politikalar ile müşteri memnuniyetini daima en üst seviye de sunuyoruz. 2. Kesinlikle ikinci sınıf bir müşteri memnuniyeti vermiyoruz ve tam tersine birinci sınıf olacak şekil de her şeyim en ince ayrıntısına kadar düşünerek sizlere öyle sunuyoruz. Bu konuda kesiniz ve asla da yanılmalara yer vermiyoruz. 3. Vizyon ve Misyon konusun da en iyilerini de sunmaya özen gösteriyoruz. 4. Bildiğiniz her şeyi unutturuyor ve eğer Manisa iline doğru bir gidiş istekleriniz de var ise anın da gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle en yeni ve de iyi indirimler sizin ayağınıza giderek sizler hiç arama yapmıyorsunuz. Bunlar da şöyle olmaktadır: Her konu da ama her konu da yaptığımız şeyler gibi Manisa popüler otobüs biletini de ana sayfamız da ya da otogar makalelerimiz de sizler için sunduğumuz için asla bir sıkıntı çıkmamaktadır. Üstelik tıklar tıklama direk yönlendirme de yapılıyor. Bunları o zaman göz önüne alınız ve en sağlıklı yolculuklarınızın oluşmasın da bir an önce başlayınız. 5. Birinci sınıf organizasyonlar ile ilerliyoruz ve sizlere sunduğumuz her hizmetin için de yaptığımız yatırımlar da yer almaktadır. Yatırımların yanı sıra da bilet satışı yapmak dışın da hiçbir şekil de para teklif etmiyoruz. Tamamen incelemeniz, hizmet almanız, site içerisin de dolaşmanız, bilgilenmeniz ve hatta online otobüs bileti sorgulama yapmanız bile ücretsiz olarak sunulmaktadır.

6. Kafanız da oluşmuş olan tüm soruların da böylelikle kaybolduğunu hemen görebilirsiniz. Çünkü her sorununuz ile bile yakından ilgilenmek istiyoruz. Bunlar anlattıklarımız ve de anlatmamış olduğumuz akla gelen diğer hususlardır. 7. Uygunluk ve fiyat konusun da sizlere en iyi hizmet verecek firmaların sistemlerini de sunmaktayız. Böylece siz değerli kişiler ekonomik fiyatları seçmiş ve yolculuklarını da keyif için de yapmış oluyorlar. 8. 2012 senesinden bu yana hiç durmadan çalıştık ve çalışmamızı da asla durdurmayı düşünmüyoruz. 9. Konu hizmet unsuru olunca makale yazarlarımız, muhasebe çalışanlarımız, site yönetimimiz, uzman ve profesyonel ekipler, web site yöneticileri, adminler, müşteri hizmetleri ve arka ekiplerimiz tam gaz bu işi sizlere sunabilmek için önceliklerini göstermektedirler. 10. Biletinizi temin alırken bile tekrardan almak istiyor musunuz sorusu hem bileti tam alırken hem de ödeme yapılırken soruluyor ki emin olduğunuzu görelim diye. 11. Tüm bilgileriniz bizler de en iyi şekil de saklı kalmaktadır. 12. Destek merkezimizden bize istediğiniz zaman ulaşma imkanını ya da mail atma imkanınız bulunmaktadır. 13. Önemli felsefelerimizden biri olan otobüs bileti satışının kesin olması için yeni kampanyaları yeni tarafta, süresi geçenleri ise eski kampanyalar adı altın da tutmaktayız. 14. Ayrıca sizleri müşteri olaraktan değil; dost, samimi birileri olarak görerek insan ilişkilerin de bir o kadar da ilerleme yapmaktayız. Böylece sizler web sitemiz de bulunduğunuz sürece bizlerin ziyaretçisi oluyorsunuz ve her şey de sizler ile ilgilenmekteyiz. Sadece söylemeniz yeterlidir. 15. Tercih edilen, insanların gözün de en iyi ve dürüst olan şirket olma anlamı bizler için ilk gelen şirket politikalarımızın arasın da yer almaktadır. 16. Ziyaretçilerimize daha iyiyi ve kaliteyi sunabilmek için sektördeki tüm yeniliklerin hepsini de bir ara da tutuyoruz ve bu konuda da lider olabilmek için çabalıyoruz. 17. Hem bireysel hem de kurumsal anlamda da sürekli gelişme içindeyiz. 18. Yurtiçi otobüs şirketi ile ilgili de hiçbir zaman geri plan da olmayacaksınız. Çünkü 94 + otobüs firması ile tüm seçenekleri fazlası ile size sunmaktayız. 19. Bütün ilklerinizi bu site de göreceksiniz ve kampanyaların hepsini de bulacaksınız. 20. Gerçek ve tek kelime ile alacağınız hizmeti unutamayacaksınız.

Bunlar ve daha fazlası için sizler de bizleri tercih etmeniz yeterlidir.

Şimdi ise siz değerli ziyaretçilerimize anlatacağımız Manisa’yı bizlerden dinleyebilirsiniz.

Manisa:

1.260.169 kişilik nüfusu vardır. Batı Anadolu da Spil dağı ile Gediz Nehri arasın da yer almaktadır. Manisa, Ege bölgesinin ulaşım bakımından önemli bir noktasından bulunan zirai, ticari ve sanayi açısından önemli bir yere sahip turizm kentidir. Tarihi ise M.Ö. 3000 Yıllarına kadar inen ve ilde Hitit, Frig, Lidya, Makedon, Roma, Bizans, Beylikler, Osmanlı uygarlıkları Manisa ada iz bırakmıştır. Aynı zaman da bu milletler tarih boyunca yoğun kültür ve sanatlarını da yansıtmıştır. Doğal zenginliklerini de saymadan geçemeyiz. Hem de şehzadeler şehri olaraktan da bilinmektedir. Şifalı Mesir Macunu ve Sultaniye üzümü ile tanınmaktadır. Antik çağ da Magnesia, Roma imparatoru döneminde de tam ismiyle Magnesia ad Sipylum olarak anılmıştır. En önemlisi de Dünya dillerin de Mıknatıs ve Magnezyum kelimelerinin kökeni ilk Manisa da söylemiştir. İzmir’e be birçok yere de yakın olmasından ötürü gelişen avantajları olmuştur. Bunun yanı sıra Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük organize sanayi bölgelerinden birisine sahiptir. Vestel grubu, Indesit, Bosch, Schneider, ECA, Eczacıbaşı, Ülker gibi birçok marka ve firma üretim üssü olaraktan Manisa’yı tercih etmektedir. Bir de bölgenin İzmir’den sonra ikinci büyük sanayi bölgesi olması ticari merkezi haline getirmesin de daha da çok yardımcı olmaktadır. Kent merkezi olaraktan da Türkiye’nin en yoğun göç alan şehirlerinden birisidir. Manisa Makroklima Akdeniz iklim şartları altın da bulunmaktadır. İlin kuzeydoğusu Akdeniz iklimi ve Karasal iklim arasın da geçiş yapmaktadır. Yıllık sıcaklık ortalaması 16.8 derecedir. En sıcak ay Temmuzdur ve ortalaması da 34.4 derecedir. EN soğuk olan ay ise ocak ayıdır ve 3.0 derecedir. Yıllık yağış ortalaması ile 740 milimdir. Manisa’ya, karayolu ve demiryolu bağlantıları ile ulaşabilmeniz mümkündür. Günlük olaraktan Manisa’dan Ankara’ya geçen Mavi Tren, İzmir Ekspresi, Eskişehir’e Ege Ekspresi, Bandırma Marmara Ekspresi veya Uşak’a Uşak Ekspres seferleri bulunmaktadır. Bunlar ile direk gidişat yapmanız mümkündür. Bir de Diyarbakır’a kadar giden posta treni de Manisa’dan geçmektedir. Havayolunu da kullanmak isteyenler İzmir Adnan Menderes Havalimanı en ideal ve kısa sürede gidileni olarak tercih edebilirsiniz. Demiryolu: Tren istasyonu kent merkezine 600—700 metre uzaklıktadır. Manisa—Ankara, Manisa—İzmir, Manisa—Bandırma demiryolu bağlantıları mevcut olmaktadır. Kalacağınız yer olaraktan da 1. My Rezidans, 2. Arma Hotel, 3. Orucoğlu Oreko Hotel, 4. Spilos hotel, 5. Dovotel Boutique, 6. Holiday Inn Express Manisa—West adreslerin de gönül rahatlığı ile kalabilmeniz mümkündür. Bunların haricinde de isterseniz Manisa’ya gittiğiniz de kalabilirsiniz.

 

Yemek ve restoran konusuna da gelecek olur isek et ve süt ürünleri ana besin maddeleri olabilir diyebiliriz. Bunlar ile beraber sebze ve meyveler de mutfağın temelini oluşturmaktadır. Bazı yemeklerin de pide ve börek gibi hamur işlerinin de sebzeler ve değişik bitkilerin et ile birlikte kullanıldığı da görülmektedir. Ege bölgesinin başlıca ürünü olan Zeytinyağlılar da burada olmazsa olmazlar arasın da yer almaktadır. 1. Manisa kebabı, 2. Şevketi bostan, 3. Enginar dolması, 4. Semizotu, 5. Yalancı sarma, 6. Börülce tarator, 7. Sİnkonta, 8. Simit ekmeği, 9. Mantar tatlısı, 10. Zerde yörenin sevilen başlıca ürünleri arasın da gelmektedir. Manisa da yenen diğer ürünler ise: 1. Kırkağaç köftesi, 2. Eşek helvası salatası, 3. Sirkeli havuç, 4. Salihli odun köftesi, 5. Ekmek dolması, 6. Nohutlu mantı, 7. Börülce Tarator, 8. Alaşehir Kapaması, 9. Yaprak sarması, 10. Mantar tatlısı, 11. Höşmerim, 12. Kula Güveci, 13. Kabaklı Pide, 14. Kula Şekerli Pidesi, 15. Su böreği, 16. Şevket—i Bostan, 17. Cilveli kahve, 18. Kıymalı Canfes böreği, 19. Kuru Fasulye piyazı, 20. Kıstırma, 21. Dörek Aşı, 22. Susamlı Aşure, 23. Biberli cacık, 24. Fırında sebzeli Manisa köftesi, 25. Şekerli pide, 26. Akhisar köftesi, 27. Tavuklu Manisa kebabı, 28. Arabaşı, 29. Avkma, 30. Bastı, 31. Bazlama, 32. Belirgat, 33. Bekmezli ekmek, 34. Bora, 35. Bulamaç, 36. Bulgur aşıi 37. Cingen Balası, 38. Çığırtma, 39. Tatlı et, 40. Dığan gözlemesi, 41. Ebe çöreği, 42. Ekmekaşı, 43. Gabartlama, 44. Gapçık, 45. Kelle kabağı, 46. Hamursuz, 47. İlana İçi, 48. Kapama, 49. Garın gumbar, 50. Karıştırma, 51. Kaymaklı kadayıf, 52. Kıstı, 53. Kıyı, 54. Kulak çorbası, 55. Lalanga, 56. Lokum, 57. Mangır mantı, 58. Paça, 59. Ovmeç çorbası, 60. Saksan beyni, 61. Saşta helvası, 62. Sura, 63. Şekerleme, 64. Sarımsaklı hamur aşı, 65. Topalak, 66. Üzüm kötüsü, 67. Yağlı tuzlu pide, 68. Yuka, 69. Kula usulü tarhana çorbası, 70. Kula kapama, 71. Kalburabastı, 72. Papaza yahnisi, 73. Odun köftesi, 74. Manisa bohça kebabı yöre de sıklık ile tadabileceğiniz ürünler arasın da yer almaktadır. Bunlardan daha iyilerini de bulabilirsiniz ama biletkess.com listesi sizlere bunları tavsiye etmektedir.

Önemli gezilecek yerler: 1. Manisa müzesi: Yöre bulunan eserler önceleri Muradiye külliyesi’nin medrese bölümün de saklanmaya başlamıştır. Zamanla eserler çalışmalar sonucu çoğalmış ve de giderek artmış bir hale gelmiştir. Dönemim yöneticilerinin de girişimleriyle 1937 senesinin 29 Ekim günü tarihin de müze olarak açılmıştır. Medrese bölümü de yetersiz kalınca da 1972 yılın da restorasyon çalışmalarından hemen sonra yapılan düzenleme ile imarethane bölümü ise arkeolojik eserlere, medrese bölümü de etnografik eserlere ayrılmıştır. Batı Anadolu bölgesinin çeşitli yerlerinden toplanan arkeolojik bölümündeki eserler, yöre de bugüne kadar bulunan uygarlıkların kültür ve yaşam özelliklerini yansıtan eserler hakkın da fikir vermeleri açısından da burası özeldir. Müzenin bir diğer yerinden de bahsetmek gerekir ise Lidya Krallığı başkenti Sardes Örenyeri bölümün de 1958 senesinden beri sürdürülen kazılar da bulunan eserlerin burada sergilendiği bir alandır. Arkeoloji bölümünde de yine bronz çağdan Bizans dönemine kadar ele alınan lahitler, mezar taşları, mozaikler, toprak kaplar, heykeller, büstler, cam ve fildişi objeler ile sergilenmektedir. 2. Kulan Kenan Evran Etnografya müzesi: Kula ilçesin de yer almaktadır. 7. Cumhurbaşkanı olan Kenan Evren’in Kula ilçesin de doğduğu ev kamulaştırılmıştır ve Etnografya müzesi olarak düzenlenmiştir. Halan daha da özel müze statüsün de ile kula belediye başkanlığı sorumluluğu altın da tutulmaktadır. 3. Aigai Antik kenti: Manisa merkez de bulunmaktadır. Manisa’ya yaklaşık olarak 49 km. mesafe de köseler köyü yakının da bulunan ve de Nemrut kale adıyla anılan Aigai, Herodot’un bahsettiği Batı Anadolu’daki 12 Aiol kentinden biri olmuştur. Çevreye hakim bir konumda olmasından ve kayalık tepe üzerin de bulunan bu kentin tarihi M.Ö. 8. Yüzyıla kadar derindir. 4. Tepe Mezarlığı Ören Yeri: Akhisar da bulunmaktadır. Antik çağ da önemli dokumacılık merkezlerinden biri olan Thyteira, bölgedeki başlıca merkezlere ulaşımı sağlayan yolların birlikte kesiştiği bir yer de bulunması nedeniyle Askeri ve Ticari açıdan önemli bir kavşak görevindedir. Halk arasında da Tepe Mezarlığı adıyla da tanımlanmaktadır. Semtte yapılan kazılar da Roma dönemine ait sütunlu bir cadde ile çeşitli mimari parçalar ve sikkeler bulunmuştur. 5. Saittai (Sidas) Antik kenti: Demirci bölgesin de yer almaktadır. Bu ilçenin de Güneyin de yer almaktadır. İcikler köyü sınırları için de ve köye de yaklaşık olarak 5 km. mesafe de bulunmaktadır. Ayrıca henüz kazı yapılmamış olmakla beraber de toprak üstün de bulunan birçok mimari parça ile belirgin bir hale de olmaktadır. Roma dönemin de imar görüldüğü de tahmin edilmektedir. 6. Julia Gordos: Gördes bölgesin de yer almaktadır. Aynı zaman da heyelan nedeniyle daha güneye, şimdi ki bulunduğu alana taşınan Gördes ilçesinin bulunduğu eski yerleşim alanın altın da yer alıyor. Tarihi Hellenistis döneme kadar inen kentte toprak sebebi yüzüne görünen kalıntı bulunmamaktadır. 7. Sardes Antik kenti: Salihli bölgesin de yer alıyor. Lidya Devleti’nin başkenti olan Sardes Antik kentinin kalıntıları da Salihli ilçesinin Sart Kasabasın da yer almaktadır. Tarihte de devlet güvencesiyle paranın ilk basıldığı yer olarak bilinen Lidya dönemin de Sardes Kenti; Tarım, hayvancılık, ticaret ve paktolos (sart) çayın da yapılan altın madenciliği sayesin de zengin bir kent olmuştu. İncil’in de vahiy bölümün de Hristiyanlığın batıya yayılmasın da önemli rol oynayan Batı Anadolu’daki yedi kiliseden biri olarak anılan Sardes dini açıdan da bir önemli yere sahip olmuştur. 8. Hamam—Gimnazyum Kompleksi: İzmir—Ankara yolunun kuzey kıyısın da mermerli cadde ve dükkanların arasın da bulunmaktadır. 9. Artemis Mabedi: Paktolos vadisin de yer alan Artemis Mabedi, İon tarzındaki en büyük mabetlerden biri sayılmaktadır. Başlıkta yalnızca Artemis’e ibadet edildiği anlaşılan tapınak, daha sonraları ise doğu kısmı Zeus’a batı kısmı da Artemis’e ait olmak üzere direk ikiye ayrılmıştır.

 

Alışveriş konusu da bu konu da çok önemlidir. Çünkü Mesir macununu yıl boyu mümkündür ve tüm Dünya’ya da tanıtmıştır. Bunun yanın da Yunt Dağı, Kula, Gördes ve Demirci halıları da ün yapmıştır. Manisa da Geleneksel el dokuması halılar ve altın, gümüş takılar, pamuklu iç ve dış giyim eşyaları ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gören eşyalar arasın da yer almaktadır. En önemlisi de bakır, gümüş, pirinç, tahta, oyma gibi hediyelik eşyalar, bürümcük giysiler, çeşitli oymalar ve şile bezi satın alınabilecek önemli ürünler arasın da yer almaktadır. Buraya geldiğiniz de illa ki Mesir macunu satın almanız gerekecektir. Çünkü sizlerin en anlamlı Manisa hatırası olabilir.

Manisa Festival ve fuarları: 1. Geleneksel Deve güreşi şenlikleri—Ahmetli—2 Mart, 2. Manisa mesir festivali—Merkez—21 ile 23 Mart, 3. Kırkağaç çam mesiri—Kırkağaç—Mayıs’ın ikinci haftası, 4. Çilek ve kültür sanat festivali—Köprübaşı—17 ile 19 Mayıs, 5. Çağlak festivali ve zeytin şenlikleri—Akhisar—Mayıs’ın üçüncü haftası, 6. Manisa Tarzan’ı çevre günleri festivali—Merkez—31 Mayıs ile 5 Haziran, 7. Karaelmas kültür ve sanat festivali—Soma—Haziran’ın birinci haftası, 8. Börez köyü kiraz festivali—Gördes—Haziran, 9. Uluderbent kiraz ve kültür, sanat festivali—Alaşehir—Haziran, 10. Pınar köyü kiraz festivali—Selendi—Haziran’ın ikinci haftası, 11. Adala şeftali ve kültür şenliği—Salihli—Temmuz’un ikinci haftası, 12. Kavun ve karpuz festivali—Gölmarmara—Temmuz’un son haftası ile Ağustos’un ilk haftası, 13. Taytan üzüm ve kültür şenliği—Salihli—9 ile 10 Ağustos, 14. Bağbozumu şenlikleri—Saruhanlı—7 Eylül, 15. Sarıgöl sultaniye üzüm festivali—Sarıgöl—Ağustos, 16. Bağbozumu şenlikleri—Turgutlu—1 ile 7 Eylül, 17. Cirit festivali—Selendi—3 Eylül, 18. Yunus Emre’yi Anma etkinlikleri—Kula—Eylül’ün ilk haftası, 19. Sinema günleri—Demirci—Eylül’ün ikinci haftası, 20. Gencer yağlı pehlivan güreşi şenlikleri—Ahmetli—4 Ekim, 21. Kültür şenlikleri—Ahmetli—6 Ekim, 22. Bağdatlı sultan alevi kültürünü tanıtma ve kültür şenliği—Kula—Ekim’in ikinci haftası, 23. Şiir ikindileri—Salihli—Kasım aylın da festivaller durmaksızın devam etmektedir.

 

Sizler de bu aylar da Manisa da bulunuyor iseniz o zaman festivalleri de izlemeniz önemli bir tatil yapmanızı sağlar.

 

Manisa’dan dönmeden kesinlikle yapmanız gerekenler ve kesinlikle yapmadan dönmeyiniz:

 1. Ağlayan Kaya Niobeyi, Manisa Müzesini, Muradiye camii, Ulu camii, Mesir macununun saçıldığı Sultan camii ve külliyesini, Aigai Antik kentini, Sardes Antik kentini, Artemis tapınağını, Salihli—Gölmarmara yolu üzerindeki 90 kadar tümülüsün (kral mezarları diye de bilinmektedir) yer aldığı Bintepeler bölgesini, Salihli İlçesi civarın da 15000—25000 yıl öncesinden kalan ait fosil ayak izlerini, Alaşehir de yer alan St. Jean Kilisesini, Soma—Darkale köyünü, Soma—Darkale köyünü,  Kula ilçesini ziyaret edip, kula evlerini, geleneksel el sanatlarının hala sürdürüldüğü tarihi çarşısını, peri bacalarını, Divlit yanardağı ve lav akıntılarını görmeden gezmeden, fotoğraflamadan, doğal  güzelliklerini görmeden
 2. Spil dağın da Manisa ve İzmir’i Grup vakti seyretmeden
 3. Spil Milli Parkını ziyaret edip, yaban atlarını görüp binilenlere binmeden,
 4. Kula güveç kapamasını,  şekerli ya da otlu pidelerini ve höşmerim, Salihli odun köfte, Manisa’da Manisa kebabı ye           meden, Leblebisini tatmadan, satın almadan

Kesinlikle Manisa’dan geri dönmeyiniz. Çünkü çok önemli şeyleri kaçırmış olabilirsiniz.

Manisa ilçeleri: 1. Akhisar, 2. Ahmetli, 3. Alaşehir, 4. Demirci, 5. Gölmarmara, 6. Gördes, 7. Kırkağaç, 8. Köprübaşı, 9. Kula, 10. Salihli, 11. Sarıgöl, 12. Saruhanlı, 13. Selendi, 14. Soma, 15. Turgutlu ilçeleri bulunmaktadır. Bulundukları yerlerde de daha sayamadığımız nice güzel ve doğal alanlar bulunmaktadır.

Manisa’dan diğer iller kaç kilometre ve otobüs ile kaç saat—dakika hesaplaması:

 1. Adana 882 kilometre ve 12 saat 36 dakika
 2. Antalya 428 kilometre ve 6 saat 7 dakika
 3. Ankara 561 kilometre ve 8 saat 5 dakika
 4. Ardahan 1656 kilometre ve 23 saat 39 dakika
 5. Aydın 156 kilometre ve 2 saat 15 dakika
 6. Batman 1497 kilometre ve 21 saat 24 dakika
 7. Bilecik 381 kilometre ve 5 saat 28 dakika
 8. Bursa 286 kilometre ve 4 saat 6 dakika
 9. Çorum 805 kilometre ve 11 saat 30 dakika
 10. Diyarbakır 1401 kilometre ve 20 saat
 11. Elazığ 1269 kilometre ve 18 saat 8 dakika
 12. Eskişehir 394 kilometre ve 5 saat 38 dakika
 13. Gaziantep 1088 kilometre ve 15 saat 33 dakika
 14. İçel 874 kilometre ve 12 saat 39 dakika
 15. Kayseri 830 kilometre ve 11 saat 50 dakika
 16. Kırşehir 736 kilometre ve 10 saat 30 dakika
 17. Konya 532 kilometre ve 7 saat 36 dakika
 18. Kütahya 316 kilometre ve 4 saat 30 dakika
 19. Muş 1521 kilometre ve 21 saat 44 dakika
 20. Ordu 1132 kilometre ve 16 saat 10 dakikadır.

Bu hesaplamaların hepsi güncel olarak tutulmaktadır. Ve de en önemlisi de sizlere en güncel bilgileri sunmaktayız. Biletkess.com adresini sizler de tercih ederek çok daha iyi otobüs bileti satın alabilirsiniz. İstediğiniz uygunlukta bilet satın alabilir ve rahatlıkla arzu ettiklerinizi görebilirsiniz. Konya otobüs bileti deyince her şeyin ilklerini elde edebilirsiniz. Bu karşılaştırmadan diğer her şeye kadar dahil olmaktadır. O zaman bizleri tercih etmeye ve de takip etmeye devam edebilirsiniz. Bugüne kadar gördüğünüz en iyi imkanları da sunmak istiyoruz ve bunu da tamamen gerçekleştirmek istiyoruz. Online otobüs bileti deyince akla gelenler saymakla bitmez bir hizmet görmeniz gerekmektedir. Tabi ki de bunların tümünü sizler de bizleri tercih eden milyonlarca kişi gibi biletkess.com adresine giriş yaparak hepsini de görebiliriniz. O zaman yepyeni adresiniz de bulunabilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi