Kazandırmaya devam ediyoruz

19 Aralık 2015Kazandırmaya devam ediyoruz

Otobüs bileti konusun da yasal yöntemlerimiz ile sınırsız olarak Türkiye’nin her yerine satış yapmaya devam ediyoruz ve de satış yaptıkça kazandırıyoruz. Sizler de diğer sitelerin tekliflerinden daha da az ödeme yapmak ve kurumsal firmalardan alacağınız fiyatlar ile 0 komisyon ödemeli sistemimizden anında yararlanabilirsiniz. Bizlerin siz değerli misafirlere sunduğu online otobüs bileti sistemi her zaman güncel fiyat listesi ile yenilikleri ile direk o ay için de girilen kampanyaları ile birlikte otomatik olarak güncellenmektedir. Göz gözü görmeyen (web sitelerin her yerinin reklam kaplanması ve sizleri bu durum çok rahatsız etmesi) web siteler de oyalanmanız çok kötü durumlara yol açar ve yanlışlıklar farklı alışverişler bile yapmanıza sebep olur ama şuan biletkess.com adresin de bulunmakta olduğunuzu görüyorsunuz değil mi? Ve de karşınız da hiçbir reklam yoktur veya buna benzer bir şey ile karşılaşmıyorsunuz değil mi? İşte o zaman karşılaşmaya da devam etmeyeceğinizi özellikle bilmenizi isteriz. Bizler elimizden gelenin en iyisini yapan ve de uzman ekibimiz ile birlikte ortak kararlar alarak hareket eden kişileriz. Sizler de bunu göz önüne alırsanız bizlerin sunduğu adresten aldığınız biletlerin kusursuz tadını çıkabilirsiniz. Sitemize kusursuz diyoruz ama bir sorun var ise bunu sizler de iletişimden bizlere her zaman bildirebilirsiniz.

Sadece site hakkın da kararlar değil, sistem ile ilgili, hatta sistemdeki online otobüs biletlerinden Ulusoy otobüs biletleri, Kamil koç otobüs bileti gibi sıkıntılar da geçerli olmaktadır. Örneğin biletinizi sistemi kullanarak alamadınız yani daha doğrusu sistemi kullanmayı bilmiyorsunuz ki direk olarak bizlere telefon açarak bu işi sizlerin onayı ile yapabiliriz. Online otobüs bileti rezervasyonları sitemizde de incelenmektedir. Tüm akla gelen otobüs üstüne kurulu kanal şirketleri ve de hizmet veren turizm acenteleri ile çalıştığımızı da bildirmek isteriz. Bizler neler yaptığımızı biliyoruz ve her şeyin de kontrolünü elimizde tutmaktayız. En ufak bir sorun bile anın da giderilmektedir.

Otobüs biletleri rezervasyonlarını ücretsiz iptal edebiliyorsunuz

Herkesin bildiği üzere rezervasyon ücretsiz bir şekil de yapılır ancak belirli gün geldiğin de iptal edilmemesi için ödeme yapılması gerekir. Bu da yaklaşık rezervasyon yapıldıktan 2 gün sonradır. Tabi otobüs firmasından firmasına değişiklik göstermektedir. Konumuz olan rezervasyonu ödeme yaptıktan sonra iptal etmek isterseniz pek çok yer de ödediğiniz paranızın belirli bir ücreti verilmektedir. Ama biletkess.com olarak otobüs biletinizin tüm fiyatını bizleri geri ödüyoruz ve bunu da ücretsiz bir şekil de yapıyoruz. Hiç hizmeti bitmeyen firmamızın en iyi misafir perverliğini sizler de olduğunuz yerden hissedebilirsiniz. Uluslararası derece de sitemiz ön plana çıkmıştır ve de herkes hayranlıkla burada kalıyor. Sizin de bizleri tercih eden kişiler arasında olmanızı isteriz.

 

Ayrıca siteye her giriş yapana amacımız bilet satışı yapmak değildir.  Bu adreste yalansız, dürüst, ciddi bir şekil de kaliteli yolcu olmasını sağlamaktadır. Kaliteli makalelerimiz ile de okuma yaparak daha da bilinçli bir kişiler oluşturuyoruz. Sınırsız bir ilklerin başladığı burada yerinizi ya da biletinizi rahatlıkla ayırtabilirsiniz. Eğer online bilet sitelerini karşılaştırmak gerekirse biletkess.com adresi girişi çok yüksek siteler arasında yer almaktadır. Bunu gören kişilerseniz ki merak etmeyiniz yavaşlama ya da takılma yapmayacaktır. Sitemizin trafiği oldukça yüksektir ve saniye de değil salise de bir işlem yapmaktadır. Kültürel yerleri, bölgesel yerleri, tarihi yerleri, havalimanına yakın olan yerleri sizler için ayrıca makalelerimiz de belirtiyoruz ve de bu sayede gideceğiniz yerler de asla sıkıntı çekmemenizi sağlıyoruz.

Diğer hizmetlerimizden de araç kiralama, geliş için uçak biletiniz, otel rezervasyonlarından da yararlanabilirsiniz. Seçiminizi yapmak 10 dakikadır ama yanlış yapmak saniyeleriniz almaktadır. Bu konuda web sitesi seçerken dikkatli olmanızı çok fazla tavsiye ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.