Karadeniz bölgesi uçak şirketleri

31 Aralık 2015Karadeniz bölgesi uçak şirketleri

Bölgesel tanıtımlarımız da 7 bölgeden biri olan Karadeniz bölgesine de yer verdik ve ilerleyişimizi makalelerimiz de olduğu gibi de her alan da ön plana çıkartmaya çalışmaktayız. Çünkü her şeyden siz değerli bireylerin yararlanabilmesini istemekteyiz. Birçok ili burada ele alacağız. Karadeniz bölgesi kuşkusuz doğal güzellikleri ile dolup taşan bir bölgedir ve için de mis gibi ferah havayı da bulundurmaktadır. Doğal limanı Sinop’ta bulunur. Dağları da kıyıya paralel bulunmaktadır. Deniz ticareti de sunu limanlardan beri yapılmaktadır. Yağışı boldur ve her mevsim yağış görülmek mümkündür. Gezilecek çok fazla alanı vardır. Çünkü içerisin de 19 ili bulundurmaktadır. Türkiye’nin doğusundan batısına kadar içinde il bulunduruyor ve tercih ediliyor. Bu bölge ile ilgili aslında kitap bile yazılsa sözcükler az kalır ama mükemmel bölgemizin uçak ve havalimanları konusunda da bizler sizleri bilgilendireceğimiz için tanıtımı çok uzun tutmamak istiyoruz.

Kalan 1. Artvin, 2. Bartın, 3. Bayburt, 4. Bolu, 5. Çorum, 6. Düzce, 7. Giresun, 8. Gümüşhane, 9. Ordu, 10. Rize, 11.

1.Samsun:

Samsun Karadeniz’in önemli illeri arasında yer alır. Çünkü bu ilin özelliğine yeşilliği ve de konumu demek mümkündür. Ayrıca en kalabalık Samsun olaraktan da bilinmektedir. Samsun Çarşamba havalimanı bulunmaktadır. Samsun Çarşamba havalimanında hizmet veren uçak şirketleri ise: 1. Air Batumu, 2. Air Berlin, 3. Bora jet, 4. Germania Airlines, 5. Hamburg İnternational, 6. Onur air, 7. Pegasus, 8. İzair, 9. Sun Express, 10. Türk hava yolları, 11. Anadolu jet, 12. XL Airways vardır. Samsun değerli olduğundan ötürü de sürekli olarak havalimanı yatırımları yapılmaktadır. Bölge de 2000 senesinden beri sürekli olarak gelişmekte ve önem kazanmaktadır.

Amasya:

Amasya ilin de bir tane havalimanı bulunmaktadır: Amasya Merzifon havalimanı ve burada Türk hava yolları ile Pegasus hava yolları hizmet vermektedir. Amasya da Samsun kadar önemli iller arasın da yer almaktadır. Üstelik her yıl birçok misafir alan illerimizden biri demek mümkündür. Tarihi güzellikleri bitmeyen ve çevresi doğal alanlar ile kaplıdır.

Kastamonu:

Yemyeşillik alanlarımızdan biridir ve bunu aşırı bile dememiz mümkündür. Gezilecek yerleri çok fazla bulunmaktadır. Buna özellikle Kastamonu makalelerimiz de değindik ve sizler de oradan inceleyebilirsiniz. Türk hava yolları ve Pegasus hava yolları hizmet vermektedir. Bu iki firmanın yatırımları son yıllar da artmıştır. Çok fazla dağlık alan olmasından dolayı bile havalimanının olması Kastamonu bölgemizi önemli göstermektedir.

Sinop:

Sinop havalimanın da Türk havayolları ve Bora jet hava yolları şirketi hizmet vermektedir. Sinop iline de fazla değinmek istemiyoruz. Çünkü diğer Karadeniz illerine bire bir benzerlik gösterdiğini de söylemek gerekir. Aynı zaman da Sinop’u yakından tanımak isterseniz web sitemizden arama butonuna Sinop yazmanız ile karşınıza uzun bir makale çıkacağından emin olabilirsiniz. Geniş arşivlerimiz de size yarayacak her şey bulunmaktadır.

Sivas:

Sivas kangallarının en meşhur olduğu yer olarak tanırız ve birçok yiyeceği ile tanınmaktadır. Sivas Nuri Demirağ havalimanı bulunmaktadır. 1. Anadolu jet, 2. Pegasus hava yolları, 3. Türk hava yolları hizmet vermektedir. Hem yurt içi hem de yurtdışı hatlara hizmetleri mevcuttur. Oldukça profesyoneller

Trabzon:

Karadeniz bölgesinin olmazsa olmazlardandır. Karadeniz bölgesi deyince belki de akla ilk gelen şehirleri arasın da yer almaktadır. Trabzon havalimanın da uçak şirketleri: 1. Utair, 2. Bora jet, 3. Pegasus hava yolları, 4. Travel service, 5. Germania, 6. Onur air, 7. Suudi Arabistan, 8. Sun Express, 9. Türk hava yolları, 10. Anadolu jet, 11. Volga—Dnepr Cargo Airlines, 12. Antonov Desing Bureau, 13. Germawings şirketleri yer almaktadır. Sizler de biletkess.com farkı ile bunların tümüne internet sitemizden ulaşabilir ve uçak biletinizi anın da temin edebilirsiniz.

Zonguldak:

Kıyı kesimler de yer alan Zonguldak ilin de Zonguldak Çaycuma havalimanı bulunmaktadır. Germania Airlines havayolları da hizmet vermektedir. Zonguldak önemli bir yer de bulunuyor demekte olabilir.

Biletkess.com farklını gördünüz ve Karadeniz bölgesinin tüm havalimanı olan illerini siz değerli web site misafirlerimiz ile paylaştık.

Kalan 1. Artvin, 2. Bartın, 3. Bayburt, 4. Bolu, 5. Çorum, 6. Düzce, 7. Giresun, 8. Gümüşhane, 9. Ordu, 10. Rize ilin de havalimanı yoktur. Eğer herhangi bir bilgi olduğun da sizler ile kuşkusuz paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.